Re: 35+ en een zwangerschapswens of zelfs zwanger??
Hoop dat ik niemand vergeten ben, heb zoveel mogelijk meiden een PBtje verstuurd. Mocht je er niet tussen zitten en je toch ongans hebben moeten zoeken naar ons nieuwe draadje, sorrie, was niet de bedoeling om iemand te vergeten.
Ladouce gaat zaterdag weer testen. Spannend. Hoop dat die test dan eindelijk duidelijkheid geeft. Dat wachten is slopend. Dan maar liever meteen die rottige duiveltjes in plaats van over tijd en maar steeds bebekjes doen.
Suus heeft een afspraak voor een nieuwe echo en met de gyn. Fijn dat je daar ook gelijk terechtkunt.
JFT haar ei zit weer te komen. Dat wordt weer klussen meid. Heeft je vent z'n bed nog op tijd uit kunnen komen om bloed te gaan laten prikken?
Marnat heeft genoten bij voetbal en denkt al weer aan de volgende wedstrijd. Dat gaat weer de goede kant op met jou meid!
@all, thanks en maakt nog maar weer eens een vreugdedansje.
__________________
Alyssa, 21-02-2006
|