Onderwerp: herkent iemand dit?
Los bericht bekijken
  #5  
Oud 10 maart 2010, 22:55
Devy's avatar
Devy Devy is offline
Elite member
 
Geregistreerd: 23 augustus 2008
Woonplaats: Tilburg
Berichten: 3.627
Standaard Re: herkent iemand dit?

Wij hebben het als volgt gedaan:

- Ieder maakt een apart lijstje met een te overzien aantal namen, wij hadden er elk een stuk of 15.
- Je ruilt van lijstje en op iedere lijst mag je er een vast aantal wegstrepen omdat je die echt vreselijk vindt, wij hebben er 5 weggestreept.
- Vervolgens maak je ieder een lijst met 5 namen van jouw lijst en 5 namen van zijn lijst waar je mee zou kunnen leven in volgorde van 'leukheid'.
- Je vergelijkt de lijsten en kent een aantal punten aan de namen toe. Bijvoorbeeld Jan staat op jouw lijst op nummer 2 en op zijn lijst op nummer 6, samen zijn dit dan 8 punten en de naam met het laagste aantal punten 'wint'.

Bij het maken van de lijstjes hebben wij wel rekening gehouden met de smaak van de ander maar we hebben er ook wel namen op gezet die we zelf helemaal fantastisch vonden. Gelukkig waren we het zonder dit gedoe eens over een meisjesnaam en was Kyra zo lief om een meisje te zijn, maar we wisten het nog niet toen we namen aan het verzinnen waren.
__________________


Zwanger van nog een meid, uitgerekend 4 februari 2011