Oorspronkelijk geplaatst door Minny
Kan je door deze pil ook ineens dik worden? Mijn buik was best slank vlak na de bevalling, maar zo ineens is hij helemaal opgezet. De kans op zwangerschap is heel klein, want we gebruiken naast de minipil ook nog condoom en hebben nog niet vaak sex gehad sinds de bevalling.
|
1. hij is gewoon net zo betrouwbaar als een andere pil, maar je moet wel preciezer zijn met innemen. Maar goed, net als bij de pil zullen er altijd mensen zijn die toch zwanger zijn geraakt. Niks is 100%. Zelfs sterilisatie niet

2. ik kreeg ook een opgezette buik, vreselijk, voelde me net een walvis
Ik dacht daarnaast ook erg vaak dat ik zwanger was. Ik was opgezet, misselijk, hormonaal, humeurig. Ik ben er na bijna 2 strips mee gestopt, en gebruik nu alleen condooms. Wij hebben ook niet supervaak seks nog (1 x per week), ik geef volledige bv en het moet maar even zo.
Maar als je echt geen kindjes meer wil, zou ik niet alleen condooms gebruiken