Los bericht bekijken
  #1  
Oud 7 juli 2010, 09:01
mama van Marit's avatar
mama van Marit mama van Marit is offline
Vip Member
 
Geregistreerd: 28 december 2009
Woonplaats: Noorden van het land
Berichten: 1.838
Standaard Bevallen na keizersnede

Van mijn dochter ben ik met behulp van een keizersnede bevallen. Na 4 dagen rugweeën en een vk die niet geloofde dat ik weeën had bleek bij het breken van de vliezen dat mijn meisje in het water had gepoept. Ook bleek in het ziekenhuis dat ze verkeerd lag. Met het gezicht naar mijn been, toen er na 2 uren 10cm niets gebeurde is het dus een keizersnede geworden.

Nu ben ik zwanger van de 2e en weet voor mijn gevoel niet waar ik aan toe ben. Wat mogen ze nu wel bij de (vagina) bevalling straks doen en wat niet? Wat voor risico's zijn er nu aan verbonden.
Het is de bedoeling dat ik het vaginaal ga proberen, mits het volgens het boekje gaat. Maar jah wat is volgens het boekje?
Mogen ze bijvoorbeeld inleiden?
De bevalling straks is dus voor mij één groot vraagteken en ik weet helemaal niet waar ik aan toe ben straks.
__________________

En Marit 16/12/2007