Nicoletta,
Dan ligt het niet aan mij, haha. Die overtuigende woorden heb ik iig niet gehoord, maar ons besluit stond sowieso wel vast gelukkig. Maar kan me voorstellen als je twijfelde dat het niet heel motiverend is dan.
Ik ben 25, mijn vriend 23, dus een plaatsing van een pubermeisje van 15 bijvoorbeeld zou niet raadzaam zijn. Logisch ook, daarvoor is het leeftijdsverschil te klein en dit zouden wij zelf op dit moment ook een te groot leeftijdsverschil vinden met mijn peuter.
We kwamen hierop omdat er een bovengrens wordt gesteld als je de voorkeur hebt voor een babytje. Hier waren ze gisteren vrij kort in, alles boven de 40 is bespreekgeval, maar het zou wel moeilijk worden. Hierdoor hadden 4 koppels gisteren (tegen de 40, of net de 40 gepasseerd, een behoorlijke 'domper' gekregen). Toen heb ik maar ff gevraagd hoe dat bij ons zat :-)
En opzich, dat nuchtere waar je over spreekt, vond ik ook wel heel prettig. Aan valse verwachtingen heb je natuurlijk ook niks.
Elke,
Ik kan je geen tips geven in jullie kinderwens m.b.t. grenzen. Wij staan niet in zo;n situatie dus vind het moeilijk hier wat over te zeggen. Ik zie dat je Clomid gebruikt, wat ik er van begrijp zijn dat hormonen?! Ik hoop dat het jullie gegund is en wil je daar veel sterkte mee wensen.
Die misstap van vriendlief, ja heel fijn pubergedrag, zou wel een reden kunnen zijn om het traject te stoppen. Voor hem is het dus nog geen 10 jaar geleden en een verklaring omtrent gedrag is makkelijker te verkrijgen dan dit zeiden ze gisteren. Dus ben heel erg benieuwd!!
Snap de regel, maar vind het ook wel wat dubbel. :-(
Lizab,
Voor de ruimte die je omschrijft hoef je het niet te laten. Een EIGEN plekje is belangrijk, niet de grootte daarvan. Anders zou het betekenen dat je, indien kleiner behuisd, geen kinderen zou kunnen opvangen. Maar voor langdurige opvang, zo zeiden ze gisteren, werd wel een eigen kamertje verplicht gesteld.
Fenna is 15 maanden, mijne 18 maanden en tweede komt over 3 maanden. Dus wij zullen voor opvang gaan voor kinderen van 0-4 jaar. Voor ons persoonlijk liever de peuterleeftijd, maar dat moet t.z.t. uitblijken. Gezien je eigen leeftijd is het meest standaard dat je voor deze categorie gaat (is me gister allemaal verteld hoor,

)
In principe dubben wij over hetzelfde. Wij willen ook gaan voor weekendpleegzorg in eerste instantie en dan op den duur kijken voor langdurig. Hoe gaan we dat combineren met werk, wat wil ik er voor opgeven, hoe pas ik het toe binnen mijn eigen gezin enz.
Ik neem aan dat ik hier handvatten voor krijg tijdens de scholing, maar ook de tijd zal het uitwijzen. Weekendpleegzorg past momenteel goed bij ons, en wat de toekomst brengt zal wel blijken. Denk zeker dat je terug gebeld gaat worden en informeren is altijd goed.
Succes!!
En mooi, gezien je eigen jeugd, dat je dit wil gaan doen. Jij weet dan als geen ander hoe belangrijk het is om een veilige thuishaven te hebben.