Ga terug   Zwangerschapspagina > Algemeen > Algemene clubs

Algemene clubs Op zoek naar meiden uit de buurt of meiden die in dezelfde situatie zitten als jij? Start hier je club.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #3661  
Oud 30 juli 2010, 18:51
Karel1978's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 12 januari 2009
Woonplaats: Maastricht
Berichten: 2.286
Standaard Re: Tweeling mama's!

Oorspronkelijk geplaatst door Margit76 Bekijk bericht
Ff update: net met de meiden bij de HA geweest. Zij kon gelukkig niets geks vinden en houdt het dus ook op een reactie op de BMR-vaccinatie. Ze gaf ook aan dat de BMR-prik een hele nare is en dat het vrij normaal is dat kindjes daar met koorts op reageren. Het is natuurlijk een vaccinatie voor 3 ziektes in één, en het lichaam gaat dan hard aan de slag met het aanmaken van antistoffen. Vijf dagen koorts/verhoging vond ze wel aan de lange kant, maar blijkbaar hebben onze dames iets meer tijd nodig voor het aanmaken van antistoffen dan het gemiddelde kind (ach, ze doen wel meer anders dan het 'gemiddelde kind' ). Nou ja, maar even een rustig weekend houden en dan hopen dat het maandag weer over is. Zo niet, dan moet ik de HA weer bellen.

Verder was ze vol lof over de meiden. Dat ze er zo goed uitzien, zich zo goed ontwikkelen en het zo goed doen (buiten dan dat ze nu ziek zijn ). Mama helemaal trots natuurlijk!

Nu weer verder met mijn laatste werkdag... Schiet lekker op zo...

Gelukkig maar! Hopelijk knappen ze snel op....maar wanneer krijgen ze die prik dan? Wij moeten in september weer...zou het dan zijn?
__________________


18/5: Romy weegt 7,7 kilo en is 71 cm lang!
18/5: Sofia weegt 7,8 kilo en is 71 cm lang!

  #3662  
Oud 30 juli 2010, 20:23
adi's avatar
adi adi is nu online
Expert member
 
Geregistreerd: 12 september 2008
Berichten: 9.230
Standaard Re: Tweeling mama's!

Oorspronkelijk geplaatst door Karel1978 Bekijk bericht
Gelukkig maar! Hopelijk knappen ze snel op....maar wanneer krijgen ze die prik dan? Wij moeten in september weer...zou het dan zijn?
Met 14 maanden, dus waarschijnlijk is het dan. Wij moeten natuurlijk ook rond die tijd... Heb er zo geeeen zin in

Karel, vanavond hebben we jouw tip opgevolg. De meiden tegelijk in bed gelegd, goed ingestopt, fles in bed gegeven (melisa houdt hem zelf vast, diyana niet), en zijn toen weggegaan. Tot nu toe hebben we ze niet gehoord.
Bij Aldin hetzelfde gedaan, en hij huilde daarna 3 min. Heb hem toen zijn speen gegeven, en ik hoor hem ook niet meer.
Dus hopelijk gaat het werken... nu het spoken 's nachts nog
__________________


'Lieve Romy, blijf vechten kanjer!!'

Trotse mama van een drieling



Geboren op 23-07-2009, met 30,3 weken..
ons rijkdom... ons leven
  #3663  
Oud 30 juli 2010, 21:39
Noor28's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 12 december 2006
Woonplaats: Nieuw Vennep
Berichten: 3.813
Standaard Re: Tweeling mama's!

hai lieve lieve meiden!!
mijn verontschuldigingen dat ik zooooo lang niet hier ben geweest!!!
Ik heb het de laatste periode zo druk gehad en ook niet altijd heel makkelijk dat ik gewoon geen puf had om hier bij te lezen en te schrijven.
Sorry!
Gelukkig blijf ik via hyves wel aardig op de hoogte van de meesten van jullie en de kids, dat werkt net ff makkelijker voor me. (voor degenen die mij nog niet op hyves hebben, je kunt me vinden onder Noor Lust)
Ik heb geen tijd om alles terug te lezen, maar hoop dat het allemaal goed gaat met jullie!
Ik heb inmiddels van mijn vakantie kunnen genieten en dat was broodnodig en heerlijk!
Ik hoop hier weer wat mee te kunnen gaan kletsen!
Adi: ook jij nog van harte gefeliciteerd met je drie kanjers!!
Liefs!!
__________________
  #3664  
Oud 30 juli 2010, 22:16
jeetje's avatar
Member
 
Geregistreerd: 4 april 2007
Berichten: 258
Standaard Re: Tweeling mama's!

Luca, heb je stukje ook met tranen in mijn ogen zitten lezen. Ik wil je heel veel sterkte wensen.....pfff wat moet dat moeilijk zijn.....

Noor, leuk dat je er weer bent! Hoe gaat het met je? En inmiddels al weer vriendjes gesloten met de belastingdienst .

Hanneke, sterkte.

Helena, ben benieuwd of je gevoel klopt. Nog een weekje wachten ongeveer toch?

Hier, de ziekenboeg blijft helaas doorgaan. Nu hebben Thijs en Daan waterpokken. Thijs een beetje en Daan zit echt helemaal onder en is er ook echt wel ziek van. Bas was er 2 weken geleden echt heel ziek van, had ook ontstoken oogjes en een ontstoken keel erbij ook en een week hoge koorts. Ik hoop niet dat Thijs en Daan er zo ziek van worden maar Daan heeft net ook al overgegeven. Ik vind het zo sneu. Ze zijn nu alles bij elkaar al iets van 5 weken om de beurt ziek trouwens. En even heel egoistisch: ze kunnen daardoor ook niet naar het kdv natuurlijk. Ik was zo blij dat ze eindelijk terecht konden en ik even bij kon komen voor ik weer aan het werk moet......ik had die tijd ook echt wel nodig eigenlijk, en nu dan weer zo weinig slaap. Maargoed, voor de jongens het rotste natuurlijk.

Afgelopen maandag waren Thijs en Daan trouwens precies zo oud als dat Bas was toen ik van hun zwanger werd, achteraf was dat wel erg snel.

Nou, ik ga nog even kijken of ik nog wat foto's op hyves kan zetten, de laatste die ik geplaatst heb waren van net na de geboorte van Thijs en Daan.
__________________
Bas 1-7-2008
Thijs en Daan 20-11-2009
  #3665  
Oud 30 juli 2010, 22:33
jeetje's avatar
Member
 
Geregistreerd: 4 april 2007
Berichten: 258
Standaard Re: Tweeling mama's!

ps krista, jouw jongens zijn zondag jarig toch? Hoe ga jij het vieren?
En heb je al een besluit genomen over de ad? Reageerde jij er zo heftig op vroeger joh? Na 1 keer vergeten? Sterkte in ieder geval.
Over sex, wij hebben een nieuwe regel ingesteld. Als we in bed liggen gaan we minstens 5 minuten zoenen. Ik had namelijk ook nooit meer zin en vond het allemaal maar gedoe. En van knuffelen kwam het ook al niet meer omdat ik het dan lullig vond om hem daarna af te wijzen...Nu we de nieuwe regel hebben komt de sex weer op gang want je hebt nu eenmaal wel iets nodig om weer in the mood te komen. Die 5 minutenregel is echt wel prettig want je begint zeg maar met tegenzin, maar ach, 5 minuten is te overzien en daarna merk ik dat ik toch ook wel behoefte krijg. En komt het er niet van heb je toch weer even intiem gezoend, waar je relatie ook al op vooruit kan gaan merk ik.

Nou, hyven zit er niet meer in, ondertussen is er boven iemand losgebarsten, en als hij weer in slaap is wil ik nog even een wijntje drinken met mijn mannetje...
__________________
Bas 1-7-2008
Thijs en Daan 20-11-2009
  #3666  
Oud 31 juli 2010, 00:13
Troetelbeertjes's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 26 februari 2009
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 2.652
Standaard Re: Tweeling mama's!

@Margit: Ik hoop dat jouw meiden snel opknappen! Fijn dat jij/je meiden lekker wat complimentjes kregen

@Adi: Lijkt erop dat er inmiddels wat opvoeding bij komt kijken. Ik hoop dat het spoken snel wat minder wordt zodat jij en Adiman wat slaap kunnen inhalen!

@Oudere tweeling-mama's: Wanneer begint de opvoeding eigenlijk te spelen? Hoe merkten jullie dit?

@Karel: Als je dat idee van 'liefst nu ook nog een jongetje' niet kunt loslaten, gaan jullie dan niet voor een derde?
Ik wil namelijk nog best graag de kans op een meisje (Anders heb ik over een paar jaar geen vrouwelijke directe familie meer, en ik ben regelmatig die platvloerse mannen zat... ), maar als de derde een jongetje wordt hou ik toch wel van hem.

@Noor: leuk dat ik je hier ook weer zie .

@Jeetje: rot dat je al zo lang met een ziekenboeg zit en natuurlijk ook voor jouw jongetjes. Veel sterkte en beterschap.
Een goed idee om gewoon 5 minuten 'verplicht' te zoenen. Je komt toch elke dag even tot elkaar, en leeft zo niet langs elkaar heen uit drukte en vermoeidheid.
Het is eigenlijk hetzelfde principe wat ik hier een aantal jaar geleden in het leven heb geroepen (vaste baan hakte er toen ook al in qua vermoeidheid, zeker als je nog studenten uren aanhoudt), alleen dan met seks. Er 'moet' hier ook elke avond wat gebeuren, en dat blijft goed gaan .
Wanneer begint jouw werk nou (weer?). Ik ben even kwijt wat je gaat doen, voor zover ik dat heb geweten . En ben je er ook weer klaar voor (je had het een paar maanden geleden wat moeilijker), ondanks dat je het niet zo rustig hebt gehad de laatste weken door zieke kindjes?

@Hier: het alleen zijn met de kindjes valt me eigenlijk steeds makkelijker . Rafael heeft sinds vandaag een tandje en dat was in tegenstelling tot de tandjes van zijn broertje, een verrassing .

Maar ik kan Lucaman af en toe zijn nek omdraaien. Het is zo ergerlijk dat je merkt dat hij op zijn werk zo sociaal en positief doet en erg hard rent om het iedereen naar de zin te maken. Komt hij thuis, gaat op de bank zitten en meteen klagen dat hij moe is en gewoon geen moeite doen om sympathiek te doen tegen mij. En enig sociaal besef zit er ook niet in. Hij heeft dit gehele jaar dus nog niet 1 keer gevraagd hoe ik me voel wat betreft mijn moeder.

Nou ja, ik wist dat hij extreem sociaal wenselijk was tegen de buitenwereld voordat ik met hem trouwde, en laks als je dichtbij staat. Maar het voelt niet fijn als je je soms een te lage prioriteit voelt bij je eigen man.

Wel fijn om hier even te spuien
__________________
Onze tweeling is geboren! (3450 en 3200 gr.)




Dol op mijn kleine hummeltjes!
Nog even en ze zijn samen even lang als papa van 1.98m!
  #3667  
Oud 31 juli 2010, 13:54
Hanneke's avatar
Expert member
 
Geregistreerd: 18 juni 2007
Woonplaats: Onze roze wolk!
Berichten: 14.075
Standaard Re: Tweeling mama's!

Adi,
Sorry beetje laat antwoord alweer, maar nee heeft niet met de buikpijn te maken waarvoor ik opgenomen word weer. Maar heeft met andere dingen te maken.


Verder las ik geloof ik over wat zieke kindjes en wat mama's met ook wat probleempjes/problemen. Heel veel beterschap voor allemaal en succes en sterkte! Hopelijk allemaal snel weer de oude!

En tja verder weet ik het gewoon al niet meer, heeft ook vrij weinig nut dat ik het probeer, want lukt me toch niet. Sorry .

Dikke knuffel, Hanneke!
__________________


♥ Er is een lief klein wondertje op komst 27/09/2012 ♥
♥ Benthe 02/04/2009 ♥ Beter dan tiet is er niet ♥
♥ Malou & Ruben 28/09/2007 ♥
  #3668  
Oud 31 juli 2010, 13:56
Hanneke's avatar
Expert member
 
Geregistreerd: 18 juni 2007
Woonplaats: Onze roze wolk!
Berichten: 14.075
Standaard Re: Tweeling mama's!

Lieve Krista en kristaman, ik ben een dagje te vroeg, maar vooruit ik weet niet of ik hier morgen nog zal komen kijken en heb ook geen idee wanneer ik weer thuis zal zijn, dus liever een dagje te vroeg dan veel te laat, voor jullie en de kinderen alvast een heel fijne dag gewenst morgen!
Gefeliciteerd met de eerste verjaardag van Marcus $ Lucas!
Liefs, Hanneke & Kids!
__________________


♥ Er is een lief klein wondertje op komst 27/09/2012 ♥
♥ Benthe 02/04/2009 ♥ Beter dan tiet is er niet ♥
♥ Malou & Ruben 28/09/2007 ♥
  #3669  
Oud 31 juli 2010, 17:46
Troetelbeertjes's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 26 februari 2009
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 2.652
Standaard Re: Tweeling mama's!

@Hanneke: sterkte en beterschap! Ik hoop dat je je snel beter voelt.
__________________
Onze tweeling is geboren! (3450 en 3200 gr.)




Dol op mijn kleine hummeltjes!
Nog even en ze zijn samen even lang als papa van 1.98m!
  #3670  
Oud 31 juli 2010, 19:22
Karel1978's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 12 januari 2009
Woonplaats: Maastricht
Berichten: 2.286
Standaard Re: Tweeling mama's!

Adi: fijn dat het heeft gewerkt!! Hopelijk blijft het goed gaan, zodat jullie weer je rust krijgen!!

Spoken gebeurt hier door Sofia erg veel, maar dat heeft te maken met tandenpijn. Nu geven we een paracetamolletje en lijkt het beter te gaan....

Luca: Tuurlijk zou ik mega veel van een derde kindje houden, als het een meisje zou zijn, maar nu is de wens voor een jongetje meer aanwezig dan de wens voor een derde kindje...snap je? En wij zijn daar best principieel in, dat zolang dat gevoel de boventoon voert, we er niet aan beginnen. Maar buiten dat...Ik moet er echt nog niet aan denken...

Hanneke: heel veel sterkte hoor!!

Margit: Gaat het bij jou al wat beter met de meiden?


Ow..vandaag een nieuwe keuken gekocht En mijn eerste kus van Sofia gekregen...!!!Zo schattig!! Ben helemaal trots
__________________


18/5: Romy weegt 7,7 kilo en is 71 cm lang!
18/5: Sofia weegt 7,8 kilo en is 71 cm lang!

Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl