Re: Meiden met veel miskramen (deel 2)
L78,wij zijn vanmorgen weer naar het Barrahûs geweest en ik heb even gekeken bij het overzicht van de Freya verkiezing en ziekenhuis st.radbout UMC nijmegen,Leiderdorp medisch centrum kinderwens,Maxima medische centrum Veldhoven en Flevo ziekenhuis Almere staan allen in de top 9 van Freya,misschien zit daar een optie voor je bij.Je kunt het Barrahûs ook altijd even bellen natuurlijk en vragen om advies.
Ik denk zeker dat het goed is dat je je eens op candida,schimmels en soa's laat onderzoeken.Kunnen ze je ook 24 uurs urine op laten vangen?zo ja,laat je dan eens nakijken op de schildklier,dat kunnen ze uit de 24 uurs urine goed controleren.
Wij hebben vandaag iui gehad en we mogen niet mopperen,mijn vriend heeft 85% zaad dat een 10 kreeg,de rest zit voldoende dus wij zijn tevreden.Morgen weer iui omdat mijn ei nog niet was gesprongen,mijn ei was vandaag 23.7 en gisteren 23.4mm dus hij is weer groter geworden.
Minimuis,jou echo komt al dichterbij meid dat duurt nog bijna twee weken en dan zien jullie vast jullie levende wonder.
__________________
|