Daar waar de meeste vrouwen op dit forum het elke maand weer in spanning zitten of ze zwanger zijn, zit ik elke maand in angst dat ik zwanger zou kunnen zijn! Bij de eerste duurde het behoorlijk voordat ik zwanger was (bijna een jaar), maar de tweede kwam er geheel onverwachts achteraan. Moet wel zeggen dat we het toen niet altijd helemaal veilig deden, omdat we dachten dat ik niet snel zwanger zou kunnen raken.
Ik heb er alleen een beetje een trauma aan over hoe snel het ging dat ik weer zwanger was en zit nu elke maand helemaal in spanning of ik zwanger ben...terwijl we het toch echt helemaal veilig doen

. Ik heb geregeld nachtmerries dat ik zwanger ben.
Tot mijn grote blijdschap werd ik vanmorgen weer ongesteld (nooit gedacht dat ik dat ooit kon zeggen

) en ben het nu echt een beetje zat.
Ik wilde eigenlijk niet aan de pil, omdat ik hier in verleden depressief van werd, maar denk er toch aan om weer aan de pil te beginnen en het dan dubbel op te doen.
Alleen vraag ik mij dan af welke pil ik het beste kan nemen. Ik wil een lichte pil die iig de eisprong tegenhoudt (dus niet alleen de innesteling) Welke pil kan ik dan het beste nemen? Ik weet dat de huisarts mij dit zo zou moeten kunnen zeggen, maar die is er op het moment niet.
Liefs Susy
PS Ik hoop dat ik hier niemand mee kwets, maar moet er op moment gewoon echt niet aan denken