dat die kerels toch altijd zin hebben.... die van mij heeft denk ik echt geen klagen met gem zon 2 tot 3 x per week. ( soms ook wel even snel snel hoor) en ook in de zwangerschap nu.
maar goed ik raak nu toch ook al een aardig eindje weer op weg en ben savonds echt moe en last van rug en schaambot enzo. gisteravond lagen we op bed en ik dommelde net weg hoor ik ineens: eef..... ik heb zon zin in jou. dus ik: ah sorry ik ben echt moe lief... vind je het heel erg? nee hoor .... maar dat stemmetje klonk wel teleurgesteld. afijn in slaap gevallen... wordt ik rond twee uur ofzo wakker gemaakt van rijbewegingen

dus meneer probeerde nog steeds

toen was ik iets minder moe dus zei van: nou kom maar op dan

nee nee hoeft niet zei ie toen. maar goed 1 minuut later bedacht ie zich dan toch maar

dus toen was het wel even snel snel maar meneer was weer verlost van de drang aan zijn stang en kon eindelijk ook rustig slapen.

dan denk ik weleens wat is dat toch met die kerels.... dan moet het er op de een of andere manier toch uit ofzo.... vindt het dan vaak ook zielig om te weigeren.. hij is ook zo lief hahaha. nou ja herkenbaar? en wat doen jullie op zon moment?