Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Gezondheid

Gezondheid Waar moet je op letten tijdens je zwangerschap? Vragen of tips plaats je hier.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #11  
Oud 8 februari 2012, 09:09
Junior Member
 
Geregistreerd: 2 februari 2012
Berichten: 2
Standaard Re: Vitaminesupplementen vóór en tijdens zwangerschap

Bij deze wil ik iedereen bedanken voor de reacties.

Vanaf vandaag zal ik stoppen met Priorin, Vitamine C en probiotica.

Groet,
Seline
  #12  
Oud 8 februari 2012, 10:03
Member
 
Geregistreerd: 27 december 2011
Berichten: 399
Standaard Re: Vitaminesupplementen vóór en tijdens zwangerschap

zoveel extra vit C zal niet nodig zijn, maar kan ook weinig kwaad denk ik - die andere twee zullen voor je zwangerschap niet nodig zijn, maar als jij je er prettig bij voelt en het idee hebt dat het helpt, en ze kunnen geen kwaad bij zwangerschap (check de bijsluiter en/of vraag je arts) dan zou ik t gewoon doen. Zwangerschap zelf is trouwens ook erg goed voor je haar en nagels - zolang je zwanger bent dan.

Slik zelf de Kruidvat vitaal zwanger vitamientjes, aangevuld met een visolie/lijnzaad/borageolie preparaat van de Tuinen (omega 3/6/9) en extra vitamine D omdat er in de Kruidvat pillen maar zo'n 6,7 microgram zit terwijl 10 mcg wordt aangeraden - gewoon van die Davitamon kinder vitamine D, 500 tabletjes van 2.5 mcg voor 15 euro ofzo, neem ik er meestal 2 van. (let op dat je niet A/D pakt!) Toen ik erg aan t kwakkelen was met verkoudheid heb ik trouwens wel wat extra vit C (500 mg) geslikt.
  #13  
Oud 8 februari 2012, 10:43
Member
 
Geregistreerd: 14 november 2011
Berichten: 499
Standaard Re: Vitaminesupplementen vóór en tijdens zwangerschap

Ik slikte voor de zwangerschap alleen foliumzuurtabletjes, in de eerste 11 weken davitamon puur mama zwangerschapsvitamines (met oa foliumzuur, vitamine D, en vit B en C, zonder het schadelijke vit A), en sinds een kleine week ben ik daarnaast visoliecapsules gaan slikken. Ik wilde eigenlijk davitamon puur mama met visolie, maar die schijnt tijdelijk niet leverbaar te zijn.
__________________
  #14  
Oud 8 februari 2012, 13:46
biancs's avatar
Member
 
Geregistreerd: 12 december 2011
Berichten: 237
Standaard Re: Vitaminesupplementen vóór en tijdens zwangerschap

Niet alle vitamines plas je uit of breekt je lijf af als je te veel binnen krijgt. Ik heb een lange tijd te veel vit. B16 gehad. En dat hoopt zich op met ernstige gevolgen van minder goed zien tot zenuwuitval. Dit is maar een voorbeeld hoor. Ik zou het gewoon bij een multi voor zwangeren houden met extra foliumzuur + evt visolie. De rest haal je uit de dagelijkse voeding. VOor meer info neem anders contact op bij de apotheker of huisarts. Het is anders wanneer je loopt bij een internist / of gyn. die aangeeft dat je meer moet slikken.
__________________

Na -60kg nu met een gezond gewicht proberen zwanger te worden van ons eerste beebje
regelmatige cyclus
Cyclus: (25-26-25-25) - 23 - 27 - 27 - 24 - (ff niets) -
mijn kaartje
  #15  
Oud 11 februari 2012, 16:20
lin2011's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 22 augustus 2011
Berichten: 2.111
Standaard Re: Vitaminesupplementen vóór en tijdens zwangerschap

Gravitamon mag je bijvoorbeeld nemen voor zwanger-tijdens zwanger en bij borstvoeding. daar zit alles in wat je nodig hebt. Zou de rest de deur uit doen, niet nodig en erg goed kan het niet zijn.
__________________
WE KRIJGEN EEN DOCHTER!


Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl