Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Onderzoeken en echo's

Onderzoeken en echo's Naar de verloskundige, huisarts of het ziekenhuis? Vragen en tips plaats je hier.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #1  
Oud 29 juli 2010, 22:38
nicolletjuh's avatar
Member
 
Geregistreerd: 4 september 2008
Berichten: 132
Standaard zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

hallo dames,

ik ben een beetje onzeker en ben eigenlijk een beetje op zoek naar ervaringen? wij zijn zwanger van ons 2de kindje, volgens onze berekeningen nu 7,5 week! nu hadden wij vandaag een vroege echo omdat ik in het ziekenhuis liep.. nu konden we op de echo (inwendig) 2 vruchtzakjes zien, een grote en een kleine erachter.. Alleen kon ze nog geen hartactiviteit vinden.. wij natuurlijk een beetje ongerust, en de verloskundige kwam met een paar dingen : of het is een 2ling waarvan 1tje het niet gered heeft? of het is een 2ling die wel allebei goed zijn maar nog erg klein omdat we minder ver zijn als we denken? of het is er gewoon 1 en minder ver? of het is er 1 en heeft het ook niet gered? dus nu moeten we volgende week terug komen voor weer een echo.. dit wordt dus een spannende week.. heeft iemand van jullie hier ervaring mee? sorry voor het lange verhaal maar ben een beetje van slag ... liefs nic
__________________
Mama van milan 23-03-2008

13-08-10 curretage gehad 9weken+6dagen

lief klein vlindertje, ik mis je

door relatieverbreking wens in koelkast.
  #2  
Oud 29 juli 2010, 23:03
jettje's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 31 januari 2007
Berichten: 2.033
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Hoi hoi,

Sorry maar ik heb er geen ervaring mee.
Wel wil ik je sterkte wensen met het wachten de komende
week. Sterkte hopelijk zitten er 2 voor jullie.

Groetjesss Jetje
__________________
  #3  
Oud 30 juli 2010, 09:25
Senior Member
 
Geregistreerd: 12 mei 2010
Berichten: 726
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Ook ik heb hier geen ervaring mee maar wil je ook succes en sterkte wensen met wachten! Ben ook erg benieuwd hoor!
__________________


wat een verrassing.... 3 weekjes te vroeg werd onze prinses geboren op 1-1-'11 !!!
  #4  
Oud 30 juli 2010, 11:35
Member
 
Geregistreerd: 1 juni 2010
Berichten: 468
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Zelf geen ervaring mee, had vorige week vrijdag een echo met 5.5 w en toen was er alleen een vruchtzak te zien. hebben ze bij jullie wel al de vruchtjes erin gezien/??? Of echt alleen de vruchtzak. Ik moet volgende week ook weer een echo met 7.5w en hoop toch een vruchtje te zien en hartactiviteit

sterkte
__________________




Grote broer heeft een zusje!!!
  #5  
Oud 30 juli 2010, 12:29
nicolletjuh's avatar
Member
 
Geregistreerd: 4 september 2008
Berichten: 132
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

bedankt voor jullie reacties! nou ze vond het zelf ook raar dat 1 vruchtzakje veel groter was dan de andere, en in die grote dacht ze iets te zien maar niet duidelijk?? vind het wel alleen zo raar dat ik zo misselijk blijf en mijn buik begint te groeien? maar we blijven hoop houden jij ook succes volgende week romana, laat je het even weten hoe de echo ging?
__________________
Mama van milan 23-03-2008

13-08-10 curretage gehad 9weken+6dagen

lief klein vlindertje, ik mis je

door relatieverbreking wens in koelkast.
  #6  
Oud 30 juli 2010, 12:43
Junior Member
 
Geregistreerd: 12 juni 2009
Woonplaats: Noord- Holland
Berichten: 45
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Hoi,

Ik heb dit pas meegemaakt, alleen wel met 1 kindje. Ik ben nu zwanger van de derde. Mijn cyclus was mooie regelmatig en ook bij de vorige 2 zwangerschappen wist ik eigenlijk altijd tot op de dag de duur. Nu kreeg ik dus een echo op 6,5 week. Dan zou er al eventueel een hartslag te zien moeten zijn. Maar ja ja. alleen maar een dooierzakje, nog geen vruchtje en geen hartactiviteit dus.
Voelde me verder ontzettend zwanger, geen bloed verlies of andere zaken waarvan ik dacht dit gaat mis.
Gyn gaf aan, dat het er nu uitzag als 5 weken. Maar ja, waar is die 1,5 week dan gebleven?

Maar om een nog langer verhaal kort te houden. 1,5 week later een kindje met een kloppend hartje. Ondertussen heeft het zichzelf helemaal weer ingehaald, en loop weer exact op tijd. Hoe het kan?? Geen idee, de gyn wist het ook niet.

Ik zal voor je duimen!!!
__________________
Mama van 2 wondertjes.
Jongetje geboren november 2007
Meisje geboren september 2009
Zwanger van ons derde wondertje, uit op 7 feb 2011
  #7  
Oud 30 juli 2010, 12:47
Junior Member
 
Geregistreerd: 12 juli 2010
Berichten: 46
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Ik wil je alleen maar even sterkte wensen. Wij hadden bij onze zoon ook al vroeg een echo. Daarbij was ook nog geen hartje te zien. Die week die ik toen moest wachten leek een eeuwigheid. Heel veel sterkte met wachten.

groet,
Jeanine
  #8  
Oud 30 juli 2010, 13:53
Lilalien
Niet meer actief
 
Berichten: n/a
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

hier ook een scenario ,

1e echo 3 weken : 4 dagen vruchtzakje te zien
2e echo 5 weken: 2 vruchtzakjes te zien idem groote en 2 vruchtjes van 2mm in orde dus
3e echo 7 weken: 2 vruchtzakjes te zien 1 normaal ander gekrompen met 1 vruchtje en hartactiviteit.
4e echo 9 weken : 1 vruchtzak nog maar te zien met een gezond groeiende beebje.

Ook spontaan een 2 eiige twin zoner MMM of erfelijkheid.

Vond het speciaal om meegemaakt te mogen hebben enkel we hebben spijt dat door laat optreden (heb geen schildklieren meer)er maar 1tje is wat nog leeft.

Het was bij ons geen VTS maar dus echt door te weinig groeihormoon een vmk* geworden.

Succes!
  #9  
Oud 30 juli 2010, 18:09
nicolletjuh's avatar
Member
 
Geregistreerd: 4 september 2008
Berichten: 132
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

bedankt voor jullie reacties! ik weet ook dat het alleen maar afwachten wordt deze week, maar daar kan ik niet zo goed tegen hihi... maar wel fijn om te lezen dat het toch nog goed kan gaan! bij mijn zoontje was ik al 10weken en toen moest het ook nog inwendig anders konden ze ook nog niks zien, dus daar hou ik me nu maar aan vast... ben wel bij ieder wc bezoekje bang dat ik bloed ga verliezen... pff ben blij als het woensdag is..
__________________
Mama van milan 23-03-2008

13-08-10 curretage gehad 9weken+6dagen

lief klein vlindertje, ik mis je

door relatieverbreking wens in koelkast.
  #10  
Oud 31 juli 2010, 20:01
Gaby83's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 24 maart 2008
Woonplaats: Twente
Berichten: 570
Standaard Re: zorgen over echo.. 7.5 week zwanger

Ik had precies hetzelfde!
Ik kreeg met 7 weken een echo en daarop zagen ze ook 2 vruchtzakjes, hetzelfde verhaal eigenlijk. Maar het 2e vruchtzakje was al een stuk kleiner dan de 1e, ook konden ze in het 2e vruchtzakje niets vinden.
Afgelopen donderdag weer een echo gehad en de 2e vruchtzak was al bijna weg. Heb er zelf niets van gemerkt. De verloskundige vertelde dat het vaker voorkomt, voor een aantal jaar geleden werden de echo's veel later gemaakt en toen viel het ook nooit op.

Sterkte en succes met alles.

Groetjes Gaby
__________________
Levi 24-04-2009
Luca* 01-10-2010
Figo 02-01-2012
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl