| Vruchtbaarheidsbehandelingen Alles over KIE, KID, IUI, IVF, ICSI, MESA, TESE of PESA. Tips, vragen en ervaringen plaats je hier. |

28 februari 2011, 16:18
|
 |
Member
|
|
Geregistreerd: 8 oktober 2010
Berichten: 497
|
|
Start IUI maart 2011
Ik ben op zoek naar lotgenoten die net als mijn starten met IUI of net begonnen zijn.
Ik moet woensdag naar het ZH voor een echo en begin daarna puregon spuiten. Ik ben heel benieuwd hoe anderen dit allemaal ervaren. Ik zie er wel een beetje tegenop, maar we willen zo graag een kindje. Dus dan maar alles proberen!
__________________
Na bijna 3,5 jaar wachten op een wondertje is het ons toch gegund en kunnen wij zeggen:
hiep, hiep, hoera, wij worden heit en mama!
Eerste echo: 31 mei
|

1 maart 2011, 10:23
|
 |
Senior Member
|
|
Geregistreerd: 18 januari 2010
Berichten: 902
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Hallo Kenia,
Hier een lotgenoot. Wij gaan ook starten met IUI deze maand. Ik ben dag 3 begonnen met Clomid en moet volgende week maandag voor een uitgangsecho om te kijken hoe groot de eitjes dan zijn. Spannend dus.
Bij ons is het niet duidelijk waarom wij niet op de normale manier zwanger kunnen worden. Alle onderzoeken waren gewoon goed.
Hoe is dat bij jullie?
Ik zie er eigenlijk helemaal niet tegenop, ik ben blij dat we geholpen worden en hopelijk is er snel resultaat. Ik vind het wel heel spannend allemaal.
Succes alvast woensdag.
__________________
ICSI 1: Zwanger!!!
2 mooie echo's gehad!
|

1 maart 2011, 11:44
|
 |
Member
|
|
Geregistreerd: 8 oktober 2010
Berichten: 497
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Hoi Nieke,
Bij ons is het ook niet duidelijk waarom het niet lukt, bij ons is ook alles goed. Inmiddels zijn we 2 jaar en 2 maanden 'bezig'. Ik ben ook heeeeeel blij dat er nu iets gebeurd, dat zeker! Maar waar ik wel tegenop zie is het prikken. Ik lees dat jij Chlomid moet gebruiken, dat heb ik dus niet? Hoef jij niet te prikken?
En ik zie er tegen op dat het lastig te regelen is met werk. Ik werk in het onderwijs en heb een aantal vaste uren. Maar er zijn ook dagen dat ik gewoon inval. Over 2 weken zijn er al imvaldagen gepland, maar het kan best zijn dat ik dan naar het ZH moet.
Hoe lang zijn jullie inmiddels bezig?
Groetjes Kenia
__________________
Na bijna 3,5 jaar wachten op een wondertje is het ons toch gegund en kunnen wij zeggen:
hiep, hiep, hoera, wij worden heit en mama!
Eerste echo: 31 mei
|

1 maart 2011, 11:56
|
 |
Senior Member
|
|
Geregistreerd: 18 januari 2010
Berichten: 902
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Hai Kenia,
Wij zijn nu bijna 1 1/2 jaar bezig. Dus nog niet zo lang als jullie. Ik moet maar één keer prikken moet wel Pregnyl spuiten (dat is om de eisprong op te wekken). Ik zie hier zelf helemaal niet tegenop, ben dan ook niet bang voor spuiten. Wij gaan het eerst 3 maanden proberen met Clomid, maar mocht dit niet lukken dan moeten wij ook 3 maanden proberen met Puregon en dus ook meer prikken.
Ik vind het inderdaad ook het lastigste met werk. Maar het schijnt wel te regelen te zijn. Een collega van mij is ook bezig met IUI en zij heeft het ook verteld aan onze leidinggevende (ik ook). Zij belt dan gewoon de dag voordat ze weet dat ze daarheen moet en zegt dat ze niet kan komende volgende dag. Dan wordt er iets geregeld. Weten ze het bij jou op het werk? En anders moet je je gewoon ziek melden die dag. Het is belangrijk dat je toch kunt gaan natuurlijk. Je moet ook eens goed in je CAO kijken want soms krijg je er ook echt uren voor, net zoals naar de tandarts gaan.
__________________
ICSI 1: Zwanger!!!
2 mooie echo's gehad!
|

3 maart 2011, 14:51
|
 |
Vip Member
|
|
Geregistreerd: 31 oktober 2010
Berichten: 1.572
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Hey meiden,
Mag ik met jullie meepraten?
Ik ga morgen beginnen met Gonal-F (dag 3 van mijn cyclus). Woensdag mag ik terug voor een follikelmeting.
Erg spannend, want na het stoppen met de pil ben ik nog helemaal niet ongesteld geworden. Ook niet na het slikken van Provera. Ik ben dus erg benieuwd hoe dit gaat verlopen en of ik dan eindelijk een eisprong ga krijgen!
__________________
Sinds oktober 2010 bezig om zwanger te worden.
6x IUI mislukt
Poging 1 IVF zwanger, vmk bij 6 wkn
Poging 2 ICSI mislukt, 3 cryo's
24 mei: start cryo cyclus
|

3 maart 2011, 14:56
|
|
Member
|
|
Geregistreerd: 3 maart 2011
Berichten: 139
|
|
Re: Start IUI maart 2011
he hoi,
ook hier beginnen we deze maand met iui.
Heb nu eerst weer een kuur primolut gekregen om menstruatie op te wekken. Ik ga ook iui met clomid en pregnyl doen. We hebben al 8 maanden alleen clomid erop zitten zonder resultaat helaas. Bij ons is wel bekend waar het aanligt. ik heb helaas van mezelf geen eisprong. ben ook erg benieuwd hoe jullie deze medische molen ervaren. Ik ben er heel open over ook op mijn werk. was bang voor de hormonen en dat ik niet echt aardig zou zijn dus heb ik het iedereen vertelt maar er gelijk bij aangegeven dat als ik iets kwijt wil er wel over begin. ik ben gelukkig nog steeds ik en heb ook niet altijd van die vragende blikken.
suc6 allemaal
|

3 maart 2011, 16:24
|
 |
Senior Member
|
|
Geregistreerd: 18 januari 2010
Berichten: 902
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Welkom meiden, natuurlijk mogen jullie mee praten.
Balen dat jullie ook moeten gaan starten met IUI. Toen wij aan dit avontuur begonnen hadden we dat echt niet gedacht. Maar nu zijn we dan toch zo ver dat het gaat gebeuren. Het geeft me wel een fijn gevoel dat we toch wat dichterbij een wondertje komen te staan. Het geeft weer even wat meer hoop. Na 1 1/2 jaar zelf proberen zonder ook maar enig resultaat was onze hoop toch wel een beetje weg.
Ik ben er op het werk ook open over. Een aantal collega's weten het en ook mijn hoofd weet ervan. Ik ga binnenkort naar een andere afdeling en aan dat hoofd ga ik het morgen vertellen (hopelijk heeft ze hier begrip voor, denk het wel). Ik vind het ook prettig dat ik er iets over kan vertellen als ik dat wil. Verder weten mijn ouders er ook van.
Ik heb van de Clomid niet echt een ander humeur ofzo gekregen. Ik heb wel de eerste nacht, nadat ik 's ochtends Clomid geslikt heb, ontzettende buikkrampen en diarree gehad. Verder heb ik iedere dag hoofdpijn en een weeig gevoel (niet misselijk maar toch weer wel).
Ik hoop dat het iets gedaan heeft, dat zien we maandag want dan hebben we onze eerste follikelmeting. Spannend!
Meiden veel succes alvast.
__________________
ICSI 1: Zwanger!!!
2 mooie echo's gehad!
|

3 maart 2011, 17:04
|
 |
Member
|
|
Geregistreerd: 19 januari 2011
Woonplaats: nieuw weerdinge
Berichten: 137
|
|
Re: Start IUI maart 2011
hoi meiden,
mag ik me hier ook aanmelden. ik moet ook deze of volgende maand beginnen met iui nog niet helemaal duidelijk. want vandaag was mijn samenlevinsgsest weer niet goed. over een week hoor ik meer wat iui inhoud maar leer hier wellicht wat meer van lotgenoten. wij zijn inmiddels al 23 maanden bezig om zwanger te worden we zijn er wel achter hoe het komt dat we niet zwanger zijn. Dit komt omdat ik bijna geen slijm heb.
groeten
linda
__________________
|

3 maart 2011, 17:32
|
 |
Member
|
|
Geregistreerd: 8 oktober 2010
Berichten: 497
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Welkom iedereen! Hopelijk kunnen we het samen over onze bevindingen hebben en elkaar helpen met vragen!
Inmiddels heb ik gisteren voor het eerst geprikt Verstand op nul en prikken maar! Toch blijft het wennen, ik leef er weer naar vanavond toe wanneer ik weer moet prikken!
op mijn werk, waar ik een aantal vaste uren heb, weet iedereen het wel. Iedereen leeft ook mee en dat is wel geruststellend gevoel. Maar wat ik al zei, ik val ook gedeeltelijk in. Dat is niet te plannen en ik kan natuurlijk ook moeilijk op elke school vertellen dat we hiermee bezig zijn. Dat vind ik dus wel lastig.
Overigens weten ook steeds meer vrienden het. Mijn man praat er liever niet over met anderen, maar hij wordt nu toch iets losser daarin.
@ Kitty: Goh, dat lijkt me ook vreemd, om niet ongi te worden! hopelijk zet IUI wat zoden aan de dijk!
@Nieke: succes morgen met vertellen, ik mag toch hopen dat je nieuwe leidinggevende er ook begrip voor heeft!
__________________
Na bijna 3,5 jaar wachten op een wondertje is het ons toch gegund en kunnen wij zeggen:
hiep, hiep, hoera, wij worden heit en mama!
Eerste echo: 31 mei
|

3 maart 2011, 17:45
|
|
Junior Member
|
|
Geregistreerd: 5 januari 2011
Berichten: 73
|
|
Re: Start IUI maart 2011
Hoi Meiden,
Ik ben nu zo n drie jaar bezig voor een tweede kindje en ik heb maandagavond 10000 Pregnyl gespoten en gisteren mijn eerste IUI gehad, nu 14 dagen afwachten..
Na drie jaar ben ik al wel een beetje moedeloos geworden, hoop zo dat het nu eens raak is!
Jullie ook veel succes en hopelijk snel een positieve test!
Ik zou het leuk vinden om elkaar op de hoogte te houden..
Liefs Kaatje
|
Regels voor berichten
|
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken
HTML-code is Uit
|
|
|
|
|