Ga terug   Zwangerschapspagina > Kinderwens > Zwanger worden clubs

Zwanger worden clubs Op zoek naar meiden uit de buurt of meiden die in dezelfde situatie zitten als jij? Start hier je club.

Reageren
Onderwerp tools
  #1711  
Oud 8 februari 2012, 10:21
joan1984's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 14 december 2010
Berichten: 651
Standaard Re: gestopt met pil in okt

hoi meiden,

Het is idd even rustig geweest. Ik heb wel meegelezen maar echt even niet de vut om te reageren. Had/heb het erg druk. maar goed nu weer even vrij. Dus heb weer tijd . Linde ligt lekker op bedje en nu kan ik even voor mezelf wat doen.

Rica, dat was wel een flinke bult zeg. Ben ook benieuwd wat het nu precies is. Maak je je zorgen erom? Wat lekker dat Lois het goed doet op de papfles. Wij zijn ermee gestopt want Linde wilde het echt niet drinken. Ze dronk nog minder, maar 60. vannacht heeft ze doorgeslapen tot 9.00 vanochtend. Hopen dat ze dit door blijft zetten.
Hoe gaat het verder met je? Hebben jullie al nieuws over de mensen uit je omgeving?
Hoe gaat het met afvallen?

Kara nog maar 6 dagen. Zo spannend. Kan me voorstellen hoor dat je er niet echt van kan genieten. Jammer dat het nu geen onbezorgde zwangerschap voor je is. Hopen dat als jullie de echo hebben gehad dat jullie er dan wat meer vertrouwen in kunnen hebben! tja, je kan niet zomaar over dat gevoel heen stappen en kan het me goed voorstellen dat jullie wat voorzichtiger zijn na de afgelopen twee keer. Ik duim iig nog voor jullie. Dat is nog niet gestopt. Maar ik heb er een goed gevoel bij deze keer.
Hebben jullie een lekker avondje bank hangen gehad?

Breka, wat groeit jullie meisje goed zeg. Lekker hoor. Wel vervelend dat je het zo druk hebt. Heb je ook nog tijd voor jezelf? Of is dat er helemaal niet meer van?

En jullie meiden hebben allebei alweer de derde prik gehad? Ik moet de 22ste, uit mijn hoofd. Ben benieuwd hoe ze het doet qua gewicht en lengte.

Hier gaat het goed. We leggen Linde nu vaker in haar bedje ipv haar beneden te laten slapen. Dat geeft ons ook wat meer rust en tijd voor elkaar. Dat is toch wel even erg lekker. Dus de avonden zijn vanaf 8 ur weer voor ons zelf. En overdag leg ik haar ook twee keer in bed. Heerlijk.......
Ze is morgen gewoon alweer 4 maanden! Ik vind het zo snel gaan. Ze groeit ook met de week. Voor je het weet zijn ze helemaal baby af zeg. Dan lopen ze al door het huis. pfff, gaat wel snel allemaal dat eerste jaar.

Linde draagt dezelfde maten als Lois, Rica. Jullie meisje is ook lekker gegroeid. Die heeft zeker een inhaal slag gemaakt. Ik weet nog dat jij geen kleertjes voor haar kon vinden in het begin.

Wat betreft afspreken. Linde slaapt ook als ik de auto in stap. Voor ons is een autorit van 2 uur geen probleem. Maar anders moeten we tegen die tijd idd maar even kijken hoe en wat.

Kara, ga jij nog naar de 9 maanden beurs? Ik ga wel weer dit jaar. Ha ha, ga nu mee met die vriendin die vorig jaar met mij mee was. EN misschien is het dit jaar leuker omdat zij dan echt dingen kan kopen aangezien ze die 12 weken voorbij is.

liefs
__________________


Linde 9-10-11
Met citaat reageren
  #1712  
Oud 8 februari 2012, 20:47
Rica's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 16 mei 2008
Woonplaats: Boven de ijssel
Berichten: 4.391
Standaard Re: gestopt met pil in okt

ff kort hoor

leuk ik wil ook wel graag naar huishoudbeurs maarja geld is ff op
ik maak me geen zorgen om de bult, ze dachten echt aan gewoon een vetbult dus ach..en ze sturen het altijd op hoe groot het ook is, gewoon uit voorzorg. ik wacht het wel af, schrok alleen wel van de grootte van de bult...dat is zeker een best ding!!

hoe het gaat met de mensen om mijn omgeving ja eigelijk nog steeds matig, kreeg eerst weer slecht nieuws, weer geopereerd en nu..tja we weten nog niks...maandag weten we het, hoe het verder moet of slecht nieuws dat er meer onderzoeken komen , zo spannend!!!
mn oma had geen botkanker gelukkig!!! dat was wel weer goed nieuws!
Ik ben best wel heel zenuwachtig voor maandag...
__________________

01-12-2012: 59,5 Cm & 4910 Gram!!
10-05-2012: 72,0 Cm & 7520 Gram!!
Met citaat reageren
  #1713  
Oud 9 februari 2012, 06:14
Kara's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 2 december 2010
Woonplaats: Randstad
Berichten: 1.385
Standaard Re: gestopt met pil in okt

goedemorgen meiden!

Rica, wat spannend maandag dan zeg... pff. wel gelukkig van je oma! dat is in elk geval goed nieuws. veel succes met het afwachten.. hoop dat het allemaal goed nieuws zal zijn.
en dat ding uit je rug was zeker groot! ben ook benieuwd naar de uitslag, maar goed dat je je geen zorgen maakt verder. merk je het verschil nu eigenlijk goed?

Joan, het gaat zeker hard, alweer 4 maanden vandaag! maarrr het gaat ook hard met je afvalrace! wow, bíjna . goed bezig! kost het veel moeite? merk je het al erg aan je lichaam?
wat heerlijk dat jullie nu 's avonds even wat meer rust hebt nu Linde in haar eigen bedje ligt. Leuk ook dat je naar de 9 maanden beurs gaat! ik ben altijd met een vriendin naar de huishoudbeurs geweest, en wilde vorig jaar graag er naar toe, maar was toen niet zwanger. nu weet ik niet of die vriendin nog wel wil (als ik alleen zwanger ben). geen idee dus nog!

@hier: nog maar 5 nachtjes ! het gaat toch wel hard zo. en drukke dagen voor de boeg, dus ook wel prettig!

fijne dag
__________________


mei '08 gestopt met pil / dec '10: PCO geconstateerd. ac gestopt in juni 2010
2011: MA 8+2 weken (mei) + vmk 4+2 weken (nov)
clomid 50/100mg ronde 5: zwanger!
Met citaat reageren
  #1714  
Oud 10 februari 2012, 20:12
joan1984's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 14 december 2010
Berichten: 651
Standaard Re: gestopt met pil in okt

Hallo,

Rica, fijn dat je je daar geen zorgen om maakt. Het is idd waar dat ze alles uit voorzorg opsturen en prettig idee dat ze al aangegeven hebben dat het hoogst waarschijnlijk een vetbult is. Merk je nu verschil?
Spannend maandag. Hoop op goed nieuws voor jullie.
Hoe is het verder met je? Hoe gaat het combineren van al jouw bezigheden je af? Hoe is het met lois verder?

Breka, hoe gaat het bij jou? Druk? En hoe gaat het met margot?

Kara, het komt steeds dichterbij. Ben zo benieuwd. Kunnen jullie al een beetje fantaseren? Of wachten jullie daar nog mee tot de echo? Lijkt me heel vervelend dat je eigenlijk superblij bent maar wel nog in je achterhoofd hebt dat het mis kan gaan. Ik vind het zo jammer voor jullie dat het onbezorgde er wel vanaf is. Zou lekker zijn als je die eerste 12 weken voorbij bent. Je zit iig op de helft!

Gaan jullie nog wat doen met valentijn? En kadootjes geven aan je man? Wij gaan thuis lekker wokken en ik wil nog wel wat kopen maar heb nog niks gevonden. Vind het best moeilijk.

Ik ben me ook erg aan het orienteren wat ik nu eigenlijk wil met werk. Heb het niet meer zo naar mijn zin maar weet ook niet zo goed wat dan. Nu heb ik wel een idee om iets voor mezelf te gaan beginnen dus binnenkort even gaan verdiepen of het zou kunnen gaan lukken. Best spannend. Maar wel extra druk natuurlijk want wil dat dan naast mijn baan nu gaan doen.

Hebben jullie nog leuke plannen voor het weekend? Ik heb morgen verjaardag en ga sporten en overmorgen weer werken.

X
__________________


Linde 9-10-11
Met citaat reageren
  #1715  
Oud 10 februari 2012, 20:14
joan1984's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 14 december 2010
Berichten: 651
Standaard Re: gestopt met pil in okt

O ja kara, ik merk wel al verschil aan mijn lichaam. Ik kon zelfs alweer een broek aan van voor mijn zwangerschap. Wel eentje die een beetje groot viel hoor. Maar toch.....
__________________


Linde 9-10-11
Met citaat reageren
  #1716  
Oud 12 februari 2012, 08:57
Breka's avatar
Member
 
Geregistreerd: 11 december 2010
Berichten: 244
Standaard Re: gestopt met pil in okt

Hoi,

Margot is nog steeds lastig van haar spuitjes van afgelopen dinsdag. Ze heeft ook nog steeds 37,7°, dus maak ik me wel een beetje zorgen. Nog steeds verhoogde temp 5 dagen na de spuitjes? Vind ik toch wel lang hoor... onze huisarts is met verlof, anders zou ik eens bellen.

Kara, spannend, hoop dat de echo jullie rust biedt!

Voor de rest erg moe...

En ik sta op de wachtlijst voor een poetsvrouw... pff...
__________________
Met citaat reageren
  #1717  
Oud 13 februari 2012, 11:07
joan1984's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 14 december 2010
Berichten: 651
Standaard Re: gestopt met pil in okt

Kara, morgen is het zo ver!! Hoe laat hebben jullie echo?

Breka, vervelend dat margot nog steeds niet helemaal lekker is. Tegen mij werd gezegd dat ze tot 24 uur na de prik er last van kunnen hebben. Daarna niet meer. Misschien dat het toch wat anders is? Als het aanhoud idd even de dokter bellen. Ik vroeg me trouwens af hoe margot het groente hapje vond?
Fijn dat je op de wachtlijst staat voor de poetsvrouw. Ik hoop dat ze snel iemand hebben voor je!

Rica hoe is het met jou? Vandaag heb je nieuws
Gekregen toch? Ik hoop dat het goed was!
X
__________________


Linde 9-10-11
Met citaat reageren
  #1718  
Oud 13 februari 2012, 11:57
Rica's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 16 mei 2008
Woonplaats: Boven de ijssel
Berichten: 4.391
Standaard Re: gestopt met pil in okt

HET WAS GOED!!!!!!!!pfew..nu nog ff nabehandelingen en dan is het over een jaar weer afwachten.

kara morgen pfff! hoe voel je je!!!????????????????????
de zwangere dames komen ook weer in de winkel....soms is het een hele tijd rustig en nu komen ze weer...blijf het mooi vinden...en verleidelijk haha
lois is ook alweer zo groot (naja groot haha)!
hebben jullie de kleintjes nog in de kinderwagenbak???

wat voor sokjes hebben jullie voor jullie kleintjes wat zijn veel sokjes irritant zeg. gaat los zitten en floepen uit. kan maar geen goeden vinden.....

kara succes morgen!!! leuk!!!!!!
__________________

01-12-2012: 59,5 Cm & 4910 Gram!!
10-05-2012: 72,0 Cm & 7520 Gram!!
Met citaat reageren
  #1719  
Oud 13 februari 2012, 13:16
Kara's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 2 december 2010
Woonplaats: Randstad
Berichten: 1.385
Standaard Re: gestopt met pil in okt

He meiden!

Rica, wat een goed nieuws!! ook al snap ik er nog steeds niets van, ik ben heel blij voor je!!!!! betekent dit dan ook dat er meer doorgang komt voor een huwelijk plannen? of loop ik nu te hard van stapel??
Wat een sokkentroubles! hihi, ik zie regelmatig sokjes of schoentjes op straat liggen, dus ik vermoed dat je niet de enige bent met het probleem . begint het bij jou weer te kriebelen eigenlijk? zou je al voor een 2e willen gaan?

joan, en? nog iets gevonden voor valentijnsdag? fijn dat je het al merkt in je lichaam, de veranderingen de goede kant op. en kom je er een beetje uit wat betreft werk? lijkt me lastig om energie ergens vandaan te halen om elders te gaan zoeken, tenzij je al ergens bekend bent, of dat je weet wat je precies wil? lijkt me niets voor jou, om in een negatieve werksfeer te werken.

breka, op een lijst! jemig, werkt dat zo?! nou, dan hoop ik dat de lijst kort is en je snel hulp krijgt thuis!
wat vervelend dat margot nog steeds zo ziek is... misschien idd even langs HA? dit helpt ook niet echt in het nieuwe werken/leven model! succes..

@hier: jaaaaa morgen echo. eindelijk, de dag is daar. ik heb er voorzichtig zin in. bereid me er wel op voor dat ik echt niet ineens op die roze wolk zal zitten als het goed is, daar is de geschiedenis toch wat leidend in. maar dit is natuurlijk wel een hele spannende stap, want wat is nou de kans dat als het nu wel goed zit, het alsnog weer fout zou gaan?! klein! maarja, dat was het toen ook.. afwachten dus nog maar even, maar morgen wel een echo en hopelijk gaat we een mooi hartje zien kloppen!!
ik voel me verder wel prima, soms wat misselijk, wil geen koffie meer, buik is wat opgezet, borsten beginnen te groeien. echt zwanger gewoon . ik vind het prima allemaal, laat maar lekker komen. of ik al droom? ja... eigenlijk wel, over hoe het zometeen zal zijn, hoe ons kindje zal worden.. zucht. ik hoop gewoon dat het ons gegund is en het gewoon helemaal goed gaat komen! ik laat het jullie morgen weten natuurlijk! we hebben het in de ochtend, en heb de ochtend daardoor 'vrij' van werk, dus even de tijd om goed of slecht nieuws samen te verwerken .
__________________


mei '08 gestopt met pil / dec '10: PCO geconstateerd. ac gestopt in juni 2010
2011: MA 8+2 weken (mei) + vmk 4+2 weken (nov)
clomid 50/100mg ronde 5: zwanger!
Met citaat reageren
  #1720  
Oud 14 februari 2012, 09:53
Rica's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 16 mei 2008
Woonplaats: Boven de ijssel
Berichten: 4.391
Standaard Re: gestopt met pil in okt

kara ik kom speciaal kijken of je al bent geweest!

heel kort ff antwoorden..ik moet zo weg werken dus snel snel snel
huwelijk ja volgend jaar....we wouden spetember maar is wat kort dag dus het wordt volgend jaar...

en een 2e..neeee nog eerst niet ookal lijkt me het heel leuk!!! Ik ben nog niet op mn oude gewicht en wil nog ff van deze meid genieten. lijkt me toch idealer als er 2 jaar tussen zit!!!!

nou ik ga weer, ik lees vanavond wel kara!! hoop op een mooie echofoto of in ieder geval goed nieuws
__________________

01-12-2012: 59,5 Cm & 4910 Gram!!
10-05-2012: 72,0 Cm & 7520 Gram!!
Met citaat reageren
Reageren


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl