Hey ladies,
Ik ben net thuis, even bij een vriendinnetje blijven hangen! Heerlijk na een dag hard werken!
@Charity: ik ben ook zo hoor, mijn goede vriendinnetjes, naaste collega's en familie wisten het al. Ik was zo blij, ik kon het gewoon niet voor me houden! Ik had me nu al voorgenomen om het voor de meesten stil te houden, maar elke maand kijken ze me met vragen ogen aan, dus... Mocht het raak zijn, dan zal het opvallen, hahaha.
Wat de temperatuur trouwens... Geen flauw idee. Misschien zou je temp wel iets kunnen verschillen, maar niet veel lijkt me. Uiteindelijk zal een minimaal verschil niet je curve 'onleesbaar' maken, maar dat weet ik niet zeker hoor!
@Moisie: handig die banner! Kunnen wij je goed volgen
@Summerbloom: wat duurt het eigenlijk nog lang zeg voordat je al die resultaten krijgt. Hoe kijk je zelf tegen het traject aan?
Ik heb afgelopen ronde getempt, maar ik werd er knettergek van! Achter elke daling of stijging zocht ik iets, hoopte ik iets, maar verwachtte ik ook echt iets... Maar ik wilde voornamelijk even weten hoe het zat mijn eisprong en dat weet ik nu. Dus, voor mij deze ronde even niet.