Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Zwangerschap clubs

Zwangerschap clubs Op zoek naar meiden uit de buurt of meiden die in dezelfde situatie zitten als jij? Start hier je club.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #221  
Oud 11 maart 2010, 18:54
snoetetoet's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 20 november 2009
Woonplaats: zeeland
Berichten: 2.374
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

whoehoe!!! ik sta niet meer onderaan met uitgerekende datum!!!!!
its so lonely at the bottom!!

hier nog steeds een heeen en weer geslinger van zekerheid en onzekerheid!

maargoed wat er in mijn lijf ook gebeurt... heb er toch geen invloed op dus..... piekeren heeft ook geen zin. heb al wel 100x per dag de la open getrokken om beide testen te bekijken (die overigens oooooooverduidelijk!)
__________________
  #222  
Oud 11 maart 2010, 18:59
miekiee's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 18 februari 2010
Woonplaats: katwijk
Berichten: 1.275
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

hihi snoet,ik heb dat ook hoor,laat ik eerst maar een week overtijd zijn..dan geloof ik pas echt dat ik zwanger ben.haha en dan maar wachten totdat ik een echo heb gehad na 9 weken heb ik dan pas het evoel van jippieeeeeeeeeeeeeeee
  #223  
Oud 11 maart 2010, 19:27
Junior Member
 
Geregistreerd: 13 november 2009
Berichten: 15
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

Je hebt helemaal gelijk snoetetoet... het heeft geen zin om te piekeren, maar ik denk dat alle vrouwen dat doen die net zwanger zijn.... ik kan mezelf ook helemaal gek maken!!
Ik heb morgen de 1e echo en ben vreselijk zenuwachtig, ik hoop een kloppend hartje te zien en aan de ene kant denk ik het zit helemaal goed, maar dan komt die onzekerheid weer naar boven..
Heel veel sterkte met afwachten meiden, het komt allemaal goed!!
__________________
  #224  
Oud 11 maart 2010, 22:09
Pinguïns
Niet meer actief
 
Berichten: n/a
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

Hoi meiden,
Hier nog eentje die ook onzeker is of alles wel goed zal gaan.
Na mijn mk 6 maanden geleden is het moeilijk om onbezorgd zwanger te zijn.
Maar inderdaad, je hebt er zelf geen invloed op dus het is allemaal gewoon afwachten...
  #225  
Oud 12 maart 2010, 05:56
doglover76's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 9 november 2009
Woonplaats: Halsteren
Berichten: 980
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

Hey meiden,

Gisteravond echo gehad, erg onduidelijk fototje, zal straks ff proberen om m in mijn album te plaatsen.... Wij krijgen een kindje dat enorm op ons lijkt, wil nu al niet op de foto ... Het hartje klopte sneller dan vorige week, dus dat is positief.
Volgens de echo ben ik nu 6w5 zwanger, precies wat ik zelf ook had gedacht. Alleen zal dan de uitgerekende datum wel verschuiven, wat ik weer vreemd vind. Kom nu uit op 30-10.
Mijn cyste was licht gegroeid en de vk gaat vandaag naar de gynaecoloog bellen voor een afspraak voor extra controle.... Ben benieuwd.
Verder vanalles en nogwat doorgesproken natuurlijk en gehad over de combinatietest. Wij waren er nog niet uit en mijn vriend en ik hebben het er gister over gehad. Wij hebben nu besloten om het niet te doen, omdat ik absoluut geen punctie wil, dus dan ga ik me de hele zwangerschap zorgen maken als er een verhoogde kans uit de combi test zou komen. Dat is ook niks, dan kun je beter niets weten.......
Ik wens iedereen een fijne dag,

Groetjes,
Elleke
__________________
  #226  
Oud 12 maart 2010, 09:13
Pinguïns
Niet meer actief
 
Berichten: n/a
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

@ Doglover, wat fijn dat het hartje sneller klopt!
Dat is pas goed nieuws!
Ik snap ook niet waarom ze de uitgerekende datum daarom op schuiven..
  #227  
Oud 12 maart 2010, 12:13
miekiee's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 18 februari 2010
Woonplaats: katwijk
Berichten: 1.275
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

wat is het hier stil dames??????????/ik ga maandag de vk bellen ,ben benieuwd! ik weet eigenlijk niet of ik weer zoals de vorige zwangerschappen onder controle word gehouden bij de gyn!ff maar vragen
  #228  
Oud 12 maart 2010, 13:18
Junior Member
 
Geregistreerd: 16 september 2009
Berichten: 43
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

@doglover, mooi dat de echo weer wat duidelijker was.
Wat kunnen ze eigenlijk doen bij een cyste tijdens een zwangerschap behalve in de gaten houden ? Heb geen idee... neem aan niet opereren of medicijnen ?

Die combinatietest, daar moet ik ook nog over denken... want wat is nou precies het verschil met 20 weken echo. Daarop kunnen ze toch ook zien dat er iets niet geod zou zijn ??

@ mieke, ja het is hier stuk rustiger als bij zwanger worden 30+, hier heeft misschien iedereen de handen vol aan zichzelf met alle kwaaltjes en onzekerheden. Al is het ook wel fijn om die te delen natuurlijk...

@ flapke, hoe was je echo vandaag ??

@ mijn maag, bedankt voor weer een dag zonder al te erge misselijkheid !

@ all, iemand nog leuke plannen t weekend ??
__________________
11 sept 2009 bbz


  #229  
Oud 12 maart 2010, 14:37
doglover76's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 9 november 2009
Woonplaats: Halsteren
Berichten: 980
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

[QUOTE=Sunny76;6844773]@doglover, mooi dat de echo weer wat duidelijker was.
Wat kunnen ze eigenlijk doen bij een cyste tijdens een zwangerschap behalve in de gaten houden ? Heb geen idee... neem aan niet opereren of medicijnen ?

Die combinatietest, daar moet ik ook nog over denken... want wat is nou precies het verschil met 20 weken echo. Daarop kunnen ze toch ook zien dat er iets niet geod zou zijn ??

Als de cyste te groot groeit, zullen ze hem wel weghalen, wat ik ervan begrepen heb, maar dat doen ze pas na 20 weken, omdat de baby dan de narcose aankan..... Liever niet natuurlijk. Ben wel een beetje zenuwachtig hoor, maar ik weet ook dat er niets aan te doen is op dit moment dus moet ik ff afwachten.

Het verschil tussen de combinatietest en de 20 weken echo is dat de eerste alleen test op syndroom van Down en de tweede op allerlei lichamelijke afwijkingen (hart, botten, hersenen). Dat is ook een reden dat ik het niet wil. In mijn ogen is het niet de meest ernstige handicap die een kind kan hebben (down bedoel ik).
__________________
  #230  
Oud 12 maart 2010, 17:42
Doosje77's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 15 november 2009
Berichten: 1.581
Standaard Re: 30+ meiden... zwanger...

@ Sunny: bedankt voor de zemelen tip! Ik zal eens een zakje in huis halen.

@Jeanine: pffoei wat een nieuws meid...ik kon niet helemaal teruglezen of je het hartje eigenlijk hebt zien kloppen?
Hoe dan ook zwaar ^&%^$ en ik duim toch voor je dat alles goed komt.

@ Hellie: superrrrrecho Yes!

@ Alle nieuwe zwangeren: gefeliciteerd en welkom!!!

Stukje Doosje: hier alles ok. Moet nog 1,5 week wachten op de 20-weken-echo. Soms maak ik me wel eens ongerust, omdat ik nog steeds niets voel (behalve een soort druk alsof iemand op je buik drukt). Maar ja, het is mijn 1e kindje en de placenta ligt voor dus het kan ook nog wel een paar weken duren.
Maar het lijkt me zo fijn als ik wat zou voelen....... (zeur zeur, sorry hoor).
__________________


6 januari 2010: eerste echo: druk kindje met mooi hartje!!!
28 januari 2010: Combinatietest. Uitslag: helemaal goed!
19/3/10: 20-weken-echo: goed!! 14/4/10: extra groeiecho: goed, wordt een lang kindje!
Een jochie!
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl