Oorspronkelijk geplaatst door Redhead
Domdom, ik antwoord niet eens op je vraag!
Nu is het rustiger dan gisteren, af en toe wat steekjes en heb nog wel wat harde buiken. Wel een stuk minder dan gisteren.
|
Okee..
Onze kleine is ook helemaal ingedaald..
Vorige week maandag heb ik al hele erge last gehad van voor weeën.. waardoor ik blijkbaar 1 cm ontsluiting ben opgelopen. Had af en toe daarna nog wel eens wat krampen.. maar meestal alleen 's avonds en dan 1 of 2.
Nu had ik gister ineens menstruatie krampjes, maar heel erg onregelmatig en was eigenlijk aan het eind van de middag weg.
Ben gister gaan wandelen met mijn partner en kreeg ik onder het wandelen wel erge krampen.. en die werden wel minder. Maar de hele nacht wel wat gevoeld en nu nog.
Ik wil ook wel in de buitenlucht hoor, ik voel me soms zo opgesloten haha!!
Moet zeggen dat trap lopen ook wel wat doet hoor..
Doe het ook niet om op te wekken, maar omdat ik vorige week al erge voor weeën had.. en dit kende ik ook nog niet. & voor weeën gaan meestal wel weer weg. Maar omdat er nog steeds is.. tja, is het wel spannend inderdaad!