Als je je zorgen maakt gewoon even bellen met je VK, daar zijn ze voor. Ik hing laatst aan de lijn omdat mijn rechterzijkant zo'n zeer deed van het geschop, maar ja, daar zit ook je lever dus ik dacht ik controleer toch even
Bij mij ben ik de kleine trouwens wel iets minder gaan voelen naarmate mijn buik voller werdt, maar ondertussen is hij weer zoveel meer gegroeid dat ik weer bijna alle bewegingen voel (ook dus omdat ik bont en blauw aan het raken ben en bijna alle bewegingen zeer doen...)
Ik moet wel zeggen dat ik desondanks het vele gewoel soms goed slaap (en soms heeel slecht) dus het wisselt hier heel erg! ook is het van de ligging van uk afhankelijk, schopt hij meer richting mijn rug dan voel ik alleen de billen bewegen, schopt hij echt opzij dan zit ik de halve dag auw te roepen.
Succes!