Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Zwangerschap

Zwangerschap Plaats hier al je vragen over je zwangerschap die je niet in één van de subcategorieën kwijt kan.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #1  
Oud 25 januari 2012, 07:43
Pompeltje's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 18 januari 2012
Berichten: 548
Standaard maak me zorgen

Ik maak me ontzettend zorgen. Ik moet ben vandaag 5 weken en 4 dagen zwanger. Bij de 5 weken heb ik een klodder slijm met bloed verloren. Met behoorlijke krampen vooraf. Kon toen bij de huisarts terrecht en die heeft gekeken met de echo. (uitwendig) En hij zei het is nog zeker geen miskraam.

Dag erna weer wat roze afscheiding. Die maandag moest ik naar de huisarts voor me B12 prik, (had die vrijdag gelijk gehoord dat me B12 veelste laag was) En daarbij heeft de huisarts nog een keer gekeken met de echo en zag er nog goed uit.

Nu ben ik op vakantie, en gisteren heb ik toch een weeige buikpijn gehad. Weet gelijk weer hoe weeen voelen! Heb echt gewoon stil gezeten met warm waterzak en kwamen gewoon om de minuut.
Later zakte het gelukkig af en ben ik gewoon gaan slapen. Heb ook een kuur voor schimmelinfectie (gyna daktarin inbreng eitjes) en me laatste eitje ingebracht.

Nu vanmorgen naar de wc en ontzettend veel roze afscheiding! Echt super veel gewoon Ook me gevoelige borsten zijn weg en heb weer buikpijn het gevoel alsof ik ongesteld moet worden (of het zijn zenuwen)

Ik zit zo in de zenuwen heb al 2x vaker een miskraam gehad en ben dus echt bang...

Nu vraag ik me af kan dit ook komen door die schimmelinfectie? Of moet ik van het ergste uitgaan

Kortom maak me echt zorgen en zit me allemaal niet lekker....
  #2  
Oud 25 januari 2012, 08:40
muppet83's avatar
Member
 
Geregistreerd: 2 november 2011
Berichten: 310
Standaard Re: maak me zorgen

He meid, ik heb hier geen ervaring mee, maar heel veel sterkte gewenst. hopelijk kun je snel weer ff langs je HA voor wat meer info.
__________________
  #3  
Oud 25 januari 2012, 08:48
marie78's avatar
Member
 
Geregistreerd: 19 november 2009
Berichten: 124
Standaard Re: maak me zorgen

Meid wat een onzekerheid, dat ik zwanger was mocht ik pas vanaf week 16 wat voor schimmelinfectie hebben. En mocht alleen uitwendig zalf smeren.
Ben nu inmiddels weer zwanger. (14 wkn) Heb in het begin ook regelmatig kramperige buikpijn. Maar dat waren mijn darmen. Wordt snel verward met elkaar.
Misschien kan je vanuit je vakantieadres je eigen huisarts bellen? om advies te vragen
Helft van de zwangere vrouwen hebben tijdens hun zwangerschap bloedverlies.
Heel veel sterkte en ik hoop dat het allemaal goed zit.
__________________



Moeder van een prachtige dochter aug 2010
  #4  
Oud 25 januari 2012, 08:54
Pompeltje's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 18 januari 2012
Berichten: 548
Standaard Re: maak me zorgen

Dank je wel, eigen huisarts bellen heeft geen zin die zeggen toch we kunnen nu niks doen. Er is me gegarandeerd dat de eitjes tegen de schimmelinfectie zeker geen kwaad konden. Dat heb ik wel 10x gevraagd. Dus hoop toch dat het dan wel mag?

Moet maandag weer terug voor een B12 prik als ik dan bij de huisarts de prik krijg geef ik het gelijk weer aan. Ze hebben een echo apparaat bij de huisarts staan.

Maar voor nu zit ik zo in de zenuwen voel me zo onzeker. Ga proberen nog te genieten van de vakantie maar word wel moeilijk ben ik bang. Maar ik wil en moet positief blijven Maar vind het zo moeilijk...
  #5  
Oud 25 januari 2012, 08:58
Senior Member
 
Geregistreerd: 24 november 2008
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 873
Standaard Re: maak me zorgen

Ik zou me geen zorgen maken over de ovules. Die mocht ik ook gewoon tijdens de zwangerschap en in de bijsluiter staat ook gewoon dat het kan.
  #6  
Oud 25 januari 2012, 09:21
tulip's avatar
Expert member
 
Geregistreerd: 26 april 2010
Woonplaats: zuid-west brabant
Berichten: 17.498
Standaard Re: maak me zorgen

hmm wat rot voor je zo. Je zegt dat je al bij de ha geweest bent, maar heb je de vk ook al gebeld?? Misschien kan die je geruststellen??
__________________
dochter: 23-10-'08

38-83- zwanger-mk (8wk)-70-zwanger
4-2-'12 een *, dag lief kleintje

Mijn knutselblog online: http://knutselkanjers.blogspot.com/
  #7  
Oud 25 januari 2012, 10:00
Member
 
Geregistreerd: 7 februari 2011
Berichten: 139
Standaard Re: maak me zorgen

mss daar op je vakantieadres daar een huisarts bellen? Vertel van de pijn die je voelt en de medicatie, mss vragen even doorverwijzing naa reen gyn daar in de buurt (spoed) veel sterkte, je weet eigenlijk kun je niets meer dan afwachten.....
  #8  
Oud 25 januari 2012, 10:05
Bri's avatar
Bri Bri is offline
Expert member
 
Geregistreerd: 9 september 2007
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 11.747
Standaard Re: maak me zorgen

Wat rot dat je je zo onzeker voelt.
En tegelijk denk ik: je ha heeft gelijk, ze kunnen niets voor je doen. Als dit toch een miskraam zou zijn, kunnen zij je kindje ook niet voor je vastplakken... Ik hoop echt voor je dat het goed zit daarbinnen, maar je kunt alleen maar afwachten wat er gebeuren gaat.
heel veel sterkte.
__________________
DR (04-04-08 ) en BVK (10-03-10)
  #9  
Oud 25 januari 2012, 10:12
missymaaike's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 8 februari 2011
Woonplaats: flevoland
Berichten: 2.984
Weblog berichten: 1
Standaard Re: maak me zorgen

hoi meis

bloed verlies en krampen zijn over het algemeen geen goed teken , maar wilt ook geen einde van de zwangerschap betekenen !

maar ik lees in je bericht dat je ook een laag b12 heb , helaas kan een lage b12 er voor zorgen dat een vruchtje niet goed kan innestellen en of niet groeit en uiteindelijk een miskraam word .
ik heb na 2 miskramen ook mijn b12 laten prikken en ik had een laag normaal waarden <240 terwijl er op internet word gesproken dat je met een waarden onder de <300 eigelijk toch echt geinjecteert moet worden met b12!
kijk maar is op de b12 stichting .

ik ben nu weer zwaanger en begonnen met zuigtablette b12 en complete b vitamines en waar het eerst op 5w2d en 6w2d fout ging ben ik nu wonderbaarlijk 7w2d zwanger en klopt het hartje.

ik hoop voor jouw dat het allemaal mee valt en mischien inderdaad even kijken over een een gyn in de buurt is die je nu kan zien zodat je ook zekerheid hebt !

sterkte
__________________


2 zwarte bladzijdes in een boek,
nu is het zwart door de mooie kleuren zelfs zoek.
Groei maar goed klein man,
zodat je je eigen gekleurde boek schrijven kan!
  #10  
Oud 25 januari 2012, 11:42
Pompeltje's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 18 januari 2012
Berichten: 548
Standaard Re: maak me zorgen

Bedankt meiden voor alle antwoorden.

Bloed verlies is gelukkig gestopt en vamdaag geen krampen meer gehad. Een dokter oid hier bellen durf ik eigenlijk niet zo goed. Dus ik wacht inderdaad maar af.

Me eigen VK bellen gaat ook niet aangezien ik nog nie tbij de verloskundige loop. Ik kom in eerste instantie bij de gyneacoloog terrecht. Daarvoor krijg ik maandag in het ziekenhuis (via een andere arts waar ik bij loop) een doorverwijzing voor.

Maandag moet ik weer een B12 prik halen en geef het gelijk weer aan bij de huisarts dan maar.

@missymaaike waarom krijg jij dan geen injecties?

Ik blijf maar van het goede uitgaan nu. Bij me eerste miskraam (missed abortion naar woord) was ik 9+1 weken toen zat er geen vruchtje meerin me baarmoeder en curretage gehad. De 2e miskraam met 6 weken had ik heel veel bloedverlies. Dat nu nog niet zoveel, dus een beetje hoop blijf ik toch nog maar houden.
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl