Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Zwangerschap

Zwangerschap Plaats hier al je vragen over je zwangerschap die je niet in één van de subcategorieën kwijt kan.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #11  
Oud 1 februari 2012, 18:53
Nataly1972's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 8 juni 2009
Woonplaats: Hengelo
Berichten: 1.341
Standaard Re: Misselijk van warm eten

Ik ben nooit een echte warm eter geweest maar sinds in ik zwanger ben al helemaal niet meer en ik ben nu al meer dan 30 weken zwanger. Zal bij mij wel niet meer overgaan.

Ik eet vaak als het avondeten een klein stukje vlees en een salade of rauwe wortels. Beetje rijst met een klein beetje saus gaat ook nog wel. Verder wel veel fruit en brood en het kindje groeit goed en is gezond.

Vandaag had vriend gekookt, rijst met chicken tonight sate met kip en tauge. Klonk heel erg lekker maar hij had me er toch een berg saus op gedaan, blegh, heb alleen een beetje rijs met de kip gegeten.
__________________
Luca 26-12-2008 en Lars 24-3-2012 maken ons gezinnetje compleet.
Na in totaal 6 jaar MMM zijn wij gelukkig en tevree.
  #12  
Oud 2 februari 2012, 09:35
PiaH
Niet meer actief
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Misselijk van warm eten

Eten koken lukt me op dit moment echt niet, gelukkig is manlief zo lief om het over te nemen.
Ben wel blij dat ik niet de enige ben
Ik eet wel veel fruit/crackers/brood etc, dus het is niet dat ik niks binnen houdt. Gewoon mijn 'eetgevoel' volgend dus! Thanks meiden
  #13  
Oud 7 februari 2012, 11:34
Elies25's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 9 november 2011
Berichten: 915
Standaard Re: Misselijk van warm eten

Heb bij mijn ouders gegeten en het scheelde zoveel dat ik zelf de gehaktballen niet had gemaakt, het is vaak de geur die me de eetlust ontneemt en nu ging dat heel goed!
__________________


2709Wsch miskraam0610kloppend hartje!0811TERMIJN-ECHO=goed!1712plopjes!050120-WEKENecho=goed!papa voelt ook schopjes!Controles 0302,2702,2103 en 1304goed
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl