Ga terug   Zwangerschapspagina > Zwanger zijn > Zwangerschap

Zwangerschap Plaats hier al je vragen over je zwangerschap die je niet in één van de subcategorieën kwijt kan.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #1  
Oud 7 februari 2012, 17:21
Junior Member
 
Geregistreerd: 30 maart 2011
Berichten: 47
Standaard 30 weken zwanger en buikgriep, HELP!!

Zoals ik als zei ben ik nu 30 weken zwanger en heb enorme last van een buikgriep. Ik weet niet waar ik het moet zoeken. De kramoen zijn echt pijnlijk. En telkens als ik ook maar één hapje eet of één slok drinken neem moet ik binnen 10 minuten naar de wc rennen. Tot overmaat van ramp heeft mijn kleine uk ook last van mijn krampen want hij is als een dolle in het rond aan het schoppen.... :-(

Wie heeft er tips om het wat dragelijker te maken en moet ik direct aan mijn VK doorgeven dat ik buikgiep heb of pas als het meerdere dagen aanhoud???

Grtjes
__________________

Zwanger van ons eerste wondertje!!
  #2  
Oud 7 februari 2012, 18:33
Junior Member
 
Geregistreerd: 3 augustus 2009
Berichten: 30
Standaard Re: 30 weken zwanger en buikgriep, HELP!!

Hoi hoi,

Ik heb het ook rond die terrmijn gehad! Heeel erg vervelend, maar in principe hoef je je pas druk te maken als je langer dan 24u niets gedronken hebt... Eten is niet zo noodzakelikk als drinken! Maar wacht af, want je lichaam wil juist af van alles en zodra je leeg bent, ga je je beter voelen... Mijn vk zei dat ik mijn lippen moest deppen met water omda ik zo'n dorst had maar ook niets binnen kon houden, dit hielp wel. Maar vooral het afwachen tot je leeg bent, daarna ga je je echt snel beter voelen en begin dan met gewoon een beetje beschuit met suiker en thee, drink niets wa te koud is... Heel veel beterschap! En als je het niet vertrouwd, gewoon je vk bellen! X
  #3  
Oud 7 februari 2012, 19:08
eef80's avatar
Member
 
Geregistreerd: 7 november 2011
Berichten: 355
Standaard Re: 30 weken zwanger en buikgriep, HELP!!

Ik heb het enkele weken terug gehad en speciale zetpillen gekregen voor zwangeren. Dit omdat ik langer dan 24 uur niet kon drinken en ik om het kwartier overgaf. (terwijl ik niets meer in mijn maag had hoor!) Wat kan je je ziek voelen he?! beterschap!
__________________
  #4  
Oud 16 februari 2012, 03:56
Monique672's avatar
Junior Member
 
Geregistreerd: 8 februari 2012
Berichten: 10
Standaard Re: 30 weken zwanger en buikgriep, HELP!!

Ben bang dat ik (25 wkn zw) en mijn zoontje het ook te pakken hebben. Gisteren voelde ik me bijna de hele dag misselijk en had ook lichte verhoging en 's avonds kwam het (excuus als het wat onsmakelijk klinkt) eruit als water. Zover ik weet kan het geen kwaad als je zwanger bent, maar uiteraard goed drinken.

Ik heb ook erge last van me rug (lijken wel rug weeen) maar dat kan ook komen omdat mijn zoontje van 2 ook ziek is en ik hem veel til op t moment. Arme frummel.
__________________


Eind mei 2012 verwachten we onze kleine meid
  #5  
Oud 16 februari 2012, 07:54
Amaryllis's avatar
Elite member
 
Geregistreerd: 24 augustus 2008
Woonplaats: Harderwijk
Berichten: 3.484
Standaard Re: 30 weken zwanger en buikgriep, HELP!!

Oh vervelend meis! Als je je echt zorgen maakt kun je je vk bellen om te overleggen, maar ik denk dat dit vooral onder het kopje 'balen' hoort. Je hebt het nu gewoon ff extra pittig. Zorg er voor dat je niet uitdroogt, dat is het aller belangrijkste. Verder gaat een buikgriep meestal vanzelf weer over...het heerst momenteel onwijs, ik hoor er heel veel mensen over!
__________________

Dochter: 8 oktober 2010
En een Zoon: 3 mei 2012 (bijna 10 pond bij geboorte!!)
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl