Had afgelopen donderdag een groei echo gehad omdat mn vk het vermoeden had dat ik ver voorlag. We hadden "niet officieel" de bevallingsdatum al veranderd

De eerste telling kwam op 6 maart, dus zou dan nu volgens de eerste telling 36 wkn en 2 dagen zijn! Maar we hadden deze dus al teruggezet naar 27 feb. ( onder voorbehoud met mn vk, bij het Diagnostisch Centrum houden ze gewoon 6 maart aan maar zelfs zij hebben overlegd met mn vk dat dit gewoon echt verder is! ).
Nu belde mijn vk net en het kindje ligt idd voor!! Ver voor.. dus ik moet maandag naar de gyneacoloog en krijg daar nogmaals en echo en metingen en aan de hand daarvan willen ze ons dingen gaan bespreken voor eventueel het kindje eerder te halen, omdat ze in het zh de eerste telling aanhouden ( 36 wkn en 2 dagen ) hebben ze zoiets van op deze manier zoals hij nu groeit kunnen ze mijn niet de 40 weken uit laten lopen. Dus ik ben heeeeeel erg benieuwd!!!!
