oja juist was vergeten dat ik een pendel voor december had !! na zoveel pendels weet je al niet goed meer welke je al gependeld hebt ! liefkleintje we gaan positief blijven he !
Ik blijf zeker ook wel positief! En hoop ook echt dat uitkomt!! Maar het is niet meer zo dat ik denk....ik heb een paar pendels voor dec, dus het zal nu wel raak zijn Mijn nod is pas 16 dec! Ben gisteren net ongesteld geworden.
ik snap je hoor!! maar alles kan meid! zwanger zijn en een posi test hebben is ook gewoon zooo.. tja haha heeeel apart! we zullen zien. ga maar goed je best doen dus
nee ik snap wat je bedoeld hoor !maar je moet hoe dan ook altijd positief blijven denken als je het opgeeft mis je momenten die je anders als positief beleeft ! je moet steeds terug recht en vooruit! op een dag komt je wens toch uit ! we duimen allemaal voor jou !!! en voor de rest natuurlijk ook he [!
Hoi dames, Ik ben begonnen met lezen en leggen van kaarten (Magische boodschappen van de elfen) nu wil ik graag oefenen dus als je wilt dat ik een kaart voor je leg geef me dan even je naam en je vraag
ja heb ondertussen nog een gevonden en getekend ;9 met sylvester en tweety die worden voor de voetbal sylvester is hun mascotte ze noemen ook te sylvesters haha gaan ze leuk vinden