Ik ben n stille meelezer, maar moet nu toch echt even n berichtje plaatsen. Want wat n mooie roze lijst! Zwangere gefeliciteerd!!!!!! Super leuk/fijn voor jullie!!
Hallo dames, Straks zkh voor bloedprikken. Daarna kom ik ff bijlezen. Denk dat ik niks te vrezen heb trouwens voor de uitslag Bovenste van 10 dpo, en onderste van vanochtend 12 dpo (En dus 14 dagen na pregnyl)
Goedemorgen dames! Wauw wat een roze! Gefeliciteerd!!! Hier na gister het beetje roze verlies (1 veeg) nu helemaal niets meer ook als ik.met mijn vingers kijk weer gewoon wit slijm. Ik ga zo duimen dat het de innestelingsbloeding is geweest. Normaal zou ik zo rond zaterdag ongi moeten worden zit nu op cd26.
Jeetje, wat een geklets, kan het amper bijbenen... Annie, Kwiebeltje en Chiqui: jeeeeyy, gefeliciteerd, dit gaat lekker hier! Babywish: het wordt alleen maar duidelijker, super hoor! Hier geen testen meer in huis, had me van de week al teveel uitgeleefd. Heb de urine al klaar staan, dus straks maar even naar KV. Ik heb eigenlijk niet zoveel symptomen, dus ben echt nog ontzettend onzeker, kan ook niet dat geloven dat ik zwanger ben. Eigenlijk alleen maar last van krampen, amper gevoelige borsten of gespannen etc.
@chiqui en kwiebeltje: Wauwww, gefeliciteerd. Gezellig dat we met een clubje doorgaan. Dan zie ik jullie bij augustusmama's 2013
@annie: gefeliciteerd Zoveel roze ineens.. Inclusief mezelf eindelijk. (Oh my god, tranen rollen over m'n wangen terwijl ik dat laatste type. Heerlijk die hormonen *snik*)
Echt zo super! Gefeliciteerd voor alle zwangeren!! Ik ga zondag vast een testje wagen dan een week na dat ik misschien een innestelingsbloeding had...liefst test ik nu ook al slaat het nergens op...kan nu alleen maar negatief zijn. Maar de drang is zo erg!
Nog niet veel kwaaltjes trouwens Boobs doen pijn. Buikspierpijn, zo voelt het tenminste. Ook spierpijn gevoel in m'n buik bij het hoesten en als ik een lachbui krijg dan voel ik het ook. (Lukt alleen niet altijd om te stoppen met lachen) Licht misselijk af en toe. Af en toe last van een beetje maagzuur. En urine is best donker.
Vanmorgen tegen beter weten in toch getest... zelfde resultaat als gisteren haha (die van gisteren is nu ingedroogd en dan zie je het streepje zonder te turen.. probeerde een foto te maken maar dat ging helaas niet) dus wachten het maar weer af... morgen of overmorgen nog maar een keer testen.
Hier is mijn test dan, zoals beloofd! Het tweede streepje stond er al zo binnen 2 minuten met kruidvat 2v5
@ kwaaltjes: -ik had dus al vanaf 2 dagen na ei gevoelige borsten -6 dagen na ei waren ze echt gespannen, groter en heel pijnlijk tot nu toe! - 6 dagen na ei had ik ook opeens in de avond best veel kramp, (als of ik elk moment ongi kon worden) en de 7de dag was dat weg, alleen ik bleef wel last van mijn darmen hebben ( na avond eten diaree ) -vanaf de 10de dag opeens constant slijm, acheiding( wit , doorzichtig) en kramp, als of ik al ongi was! - vanaf de 13de dag werd het een beetje een combie gevoel tussen ongi zijn en spierpijn in en ik kreeg ik kramp in mijn benen, heupen en billen - gister avond op de 17de dag opeens heel erg duizelig - slaap slecht, maar ben niet echt veel meer moe - en verder voel ik mij eigenlijk kip lekker
@kwiebeltje: jij had dus ook last van dat rare gevoel in je buik tussen spierpijn en ongiekrampen in ? Ik precies hetzelfde, denk dat de bm aan het oprekken is.
OMG weer 3 roze erbij! niet normaal meer dit! gefeliciteerd meiden, wat een geweldige kerstkadootjes!