@parel succes vandaag! @bouwjaar De kruiden laat ik deze ronde even achterwege en dan kijken hoe het bevalt. Ik voel me goed bij die keuze. Ik kan me voorstellen dat je op 3+ had gehoopt en kan allemaal redenen noemen dat elke zwangerschap anders is, maar dat weet je en als je niet ziet wat je hoopt is dat gewoon balen. @lov Al terug? Hoe gaat 't met je?
@Bouwjaar, maak je niet druk om die cb. Hcg opbouw is bij elke zwangerschap weer anders. Het is leuk om die 3+ te zien, maar misschien net iets te vroeg. Ik kan me ook voorstellen dat er ook verschillen in batches zijn bij die testen. Het is slechts een indicatie. @Vertellen, ik heb het mijn ouders wel meteen verteld en een paar hele goede vriendinnen. Mijn directeur ook iets eerder, maar dat kwam omdat hij me wilde laten invallen in een hele drukke groep en ik veel te moe was. Daarna pas aan iedereen met 12 weken. Hier gaat alles goed. Mijn buik is sinds gisteren flink gegroeid. Echt heel gek dat het in één dag zo snel kan gaan. Vandaag aan we lekker zwemmen in de zee. Morgen zijn we bij de doop van een kennisje hier op het eiland. Zij en haar verloofde gaan in augustus trouwen. Heel veel liefs van Corfu
@ika lekker aan t genieten? Wellicht groeit je buik nu lekker omdat je veel meer rust hebt. Ik vroeg me nog af had jij MvM echt pas na de 1e echo gebeld/aangemeld of had je de afspraak al eerder gemaakt maar wel pas na de eerste echo. @CB test Ik weet wel dat het een indicatie is maar ach helemaal naast je neerleggen is soms toch wat lastig. Iedere zwangerschap is idd en ach misschien maar goed ook dat dit niet helemaal hetzelfde verloopt als de vorige keer
Parel succes vandaag! Mamsie lekker van je vrije dag genoten gister? Lizzie wat slaap jij toch slecht meid Hier mmm beetje spierpijn lekker een tuin hihihi Maar hij word steeds mooier
Oke gebeld: 16 mei 15:45 1e echo Ik vroeg nog of je t hartje dan zou kunnen horen en ze zei dat ze het al wat ruimer had genomen en dat er dan ietsje zou moeten zien. Zal je natuurlijk net zien dat t nu iets te vroeg is Nouja En ik zie net dat ik daardoor wsl een afspraak op m'n werk moet missen. Had ik t 's ochtends moeten doen. Pff dit is ff belangrijker
Spannend bouwjaar, Het lijkt wel of ik het voor jullie allemaal spannender vind dan voor mezelf Maar ja de gunfactor is ook zo groot
Tja ik enerzijds heb ik echt zoiets van we zien wel, anderzijds zie ik wel er tegen op. Op t werk van m'n vriend zijn ze niet flexibel qua uren dus misschien gaat hij niet eens mee, kost m een halve vrijdag dag en ik heb liever dat hij nog wat overhoud voor vakantie. Hij mag wel elke dag een half uur eerder beginnen maar dan opsparen en een vrije (mid)dag nemen kan weer niet. Ik plan gewoon een vrije middag in, uren zat. Weekend erna naar Brugge ben benieuwd hoe de gemoedstoestand zal zijn.
Goedemorgen meiden! Erg druk geweest, alles bijgelezen, maar spring hier in en reageer op wat ik me herinner! Mbgk, wat fijn dat de echo schoon was. Hopelijk geeft je dat wat meer vertrouwen en voel je je daardoor weer wat beter. Hoe is het met bloedverlies? Zal niet veel meer zijn. Laatste beetje bloed kwam er bij mij uit tijdens m'n eerste menstruatie. Jaydee, wat leuk ook een meid! Al een beetje gewend? Parel, succes vandaag! Toeter,niet leuk als mensen zo reageren.. natuurlijk ben jij superblij! En als je dan van die lauwe reacties krijgt, echt niet leuk. Nimme, hoe is het met je mond? Pijn minder? Lov ongi, wat balen zeg!! Had er stiekem ook op gehoopt...maar jij nog meer natuurlijk. Hopelijk hebben jullie een goede terugreis gehad en heerlijk genoten van jullie vakantie. Losje, foei! Nu al tuinieren met je pootje! Haha, lief dat je man zo bezorgd is. Parel, succes vandaag! Ben benieuwd wat er te zien is! Ika, heerlijke vakantie nog verder! Wat leuk dat je buik nu zo begint te groeien! Wij willen een foto als je terug bent! Bouwjaar, goed dat je gebeld hebt! Je gaat net op het randje he? hoop dat er al een mooi hartje is te zien! Ik ga zo bellen! Lizzie, wat Bouwjaar zegt... kan een kwaal zijn slecht slapen. Doordat Bouwjaar dat ook had, ging ik twijfelen om te testen, omdat ik zo slecht sliep! Dus hoop dat je van het weekend een dikke tweede streep krijgt! Dido, ben benieuwd hoe deze cyclus gaat verlopen zonder die kruiden. Dat jij je er fijn bij voelt is het belangrijkste! Mamsie, lekker genoten gister? Vandaag en morgen ook nog! Kwalen, gister heel de dag door wat misselijk. Ging niet weg door wat te eten. Was niet overmatig aanwezig, maar was er wel. Beetje gevoelige boobies. Slaap goed, maar ben 's ochtends wel vroeg wakker elke keer! Terwijl ik normaal een uitslaper ben of moeilijk wakker wordt. Straks weer even langs de dokter omm'n plasje te laten controleren, hopen dat de blaasontsteking nu helemaal weg is. Nou ik ga zo even bellen. Laat straks weten wanneer ik mag!
Mensen kwam een topic tegen van MMA: http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/438812-tuurstreepje-actiontest-2.html#post15026762 Zie heel vaag iets, ik hoop dat ze toch even naar t kv gaat
Heb ook even gereageerd op de test van MMA! Net gebeld en mag di. 21 mei om 14.10 komen! Volgens eigen berekening dan precies 7 weken. Als het hartje dan klopt en de termijn klopt ongeveer ben ik al meer gerust. Twee weekjes is zo voorbij, zeker met al die vrije dagen tussendoor!
@mmvdj mooi gepland zo. Hmm misschien had ik t toch ook maar na t weekend moeten doen dan was ik ook 7 wk geweest. Maar ja ze zei tegen mij dat ze het al wat ruim nam. Arrgghhh
Sodeju wat kletsen jullie veel Parel, succes vandaag! Hoop echt op goed nieuws! Toeter, wat een stomme reacties joh Niet wat je verwacht van je beste vriendin bijvoorbeeld. Losje, logisch die spierpijn Rustig aan met je pootje he Jij komt ook echt aan de beurt Losje, snap heel goed dat je ook een echo wil! Ika, fijne vakantie nog verder! Bouwjaar, balen van je CB test, maar het hoeft inderdaad niets te zeggen. Ik snap je wel heel goed hoor, ik zou er ook flink van balen! Wat betreft je echo, vanaf 6 weken (soms zelfs al eerder) is het mogelijk om een knipperlichtje te zien. Als jij dus gaat kunnen ze je in ieder geval vertellen of het hartje klopt, ook al kunnen ze je het misschien nog niet laten horen. Wel vervelend als je vriend niet mee kan, ik heb hetzelfde probleem. Voor mijn man is het lastig om vrij te nemen. Lizzie, dit weekend ga je testen toch? Ik hoop echt zo dat je test positief zal zijn Dido, ben benieuwd hoe deze cyclus gaat verlopen zonder die kruiden. Fijn dat je je beter voelt en dat jullie ook conrete plannen maken voor het trouwen! MamavanDJ, fijn dat je een echo krijgt met 7 weken! Hoop dat je dan gerustgesteld wordt
Hey meiden, dank jullie wel voor jullie lieve reacties. Ik weet dat het allemaal in mn hoofd zit, want hij is een geweldige vent, hij houdt zoveel mogelijk rekening met me en laat me juist omdat hij me geen pijn wil doen. Maar ja zoals bouwjaar al schreef, kon je je hoofd maar uit zetten. En losje je hebt me idd weer laten lachen om je spinnenverhaal! Wij gaan lekker met Dido in jouw huisvilla op de bank tv kijken op je loungebank. Dames die echo hebben gepland, spannend! Parel voor jou ook een spannende dag! Mamaannelies al getest? Zag iets voorbij komen? Sorry dames verder heb ik niet veel onthouden. Vannacht na vier u in slaap gevallen en om negen u wakker. Regelrechte migraine weer vandaag. Zucht. Haha zijn jullie mn geklaag al zat? Bouwjaar kun je de cb test wat relativeren of maak je je toch meer zorgen? Goh wat blijft het onzeker hè? Tja die testen zeggen niet alles hè? By mij had ik ook al vóór de vijf weken een 3+ en de afloop ken je. Dus het zegt zo weinig. Maar ja snap dat je die bevestiging liever had gezien dan wat je nu zag. Knuffel terug voor jou. Dido fijn dat je je wat beter voelt! Ga je vandaag nog verder met het trouwen?
Tja icm met weer weinig klachten vind ik het lastig om te relativeren. Tja ik weet ook dat een goede echo volgende week ook niks wil zeggen. Mwa het blijft onzeker ja. Maar goed als het niks wordt weet ik het liever asap. Hmm zal ik een extra CB te kopen en die bijv as maandag te doen. Dan zou ik 6 weken zijn en moet de 3+ er toch wel staan. Of gewoon zonde van het geld. Geklaag? Waar? Nee dus. Hoe gaat het met jou vandaag? Buiten de migraine? Slaap je aldoor slecht/weinig?
Mgbk, jij klaagt helemaal niet! Je uit gewoon je zorgen en onzekerheden, dat is iets heel anders. Balen dat je zo slecht geslapen heb en je migraine hebt Hoe is het verder met je? Weet je man van je onzekerheden over de intimiteit tussen jullie? Je hoofd uitzetten, kon het maar! Bouwjaar, ik zou stoppen met testen en wachten op je eerste echo meid. Een echo zegt al meer dan zo'n test.
Bouwjaar, ja is zeker zonde van je geld, maar ja ik zou 'm zeker kopen, want die 3+ komt er zeker te staan bij jou, je was alleen denk ik net een dag of wat te vroeg! Ik zou ook geen rust hebben tot die 3+ er stond, dus zou zeker een kopen. hahaha de clearblue en action en kruidvat maken megawinsten door ons!! We houden de economie lekker draaiende!!! Ja, mn geklaag voelt hier niet altijd even goed, zeker niet als veel mensen net leuk nieuws hebben. Dan voelt het zo misplaatst ofzo, snap je wat ik bedoel? De migraine wordt steeds weer erger, dus dat werkt niet echt mee me beter te voelen. Daarnaast is het bloeden ook nog steeds niet gestopt. ook al zon fijne confrontatie iedere keer. Ik slaap de laatste dagen slecht ja. komt omdat ik mezelf soms een beetje kwijt ben. de positieve, nuchtere, relativeerde ik. op het werk loop ik gigantisch achter vmet verslagen en behandelplannen schrijven, heb het op het werk gewoon te druk om achter de comp te gaan zitten. wil tijd aan de clienten besteden en dus niet achter mn pc zitten, maar die keuze icm mn concentratie die ver te zoeken is, maakt dat ik achter loop. dus zal wel flink op mn kop krijgen binnenkort. het begrip zal niet eeuwigdurend zijn vrees ik...miss vandaag ff bespreekbaar maken als ik mn leidinggevende zie.
En lies, ja mijn man is echt een gevoelsmens dus die zag gisteren prima dat ik er niet goed bij liep. Gisteren gaf hij me bv. complimentjes over hoe ik eruit zag en toen gaf ik een rotopmerking terug, in de trant van 'ach, het heeft toch geen effect'. ik bedoelde, ja je zegt nu wel dat je me aantrekkelijk vind, maar het leidt toch niet tot sex, dus zo erg meen je het ook niet. dit deed hem echt zeer en dat zei hij ook. toen heb ik wel gezegd hoe de dingen op dit moment in mijn hoofd werken. Hij relativeert alles en ik weet dat hij het meent, dat hij me geen pijn wil doen, dat ik nog steeds bloedt en hij denkt dat ik sex wil om hem een plezier wil doen en dat wil hij absoluut niet. Dus ja ik kan er tot op zekere hoogte over praten met hem, maar snappen doet hij het niet helemaal, en dat kan ook niet dat snap ik want hij voelt niet wat ik voel...
Mgbk, je klaagt absoluut niet! Je zet je zorgen en frustraties neer en dan moet je ook vooral blijven doen. We zijn hier voor elkaar in leuke en niet leuke tijden, dus voel je vooral niet bezwaard! Fijn dat je het kan bespreken met manlief. Ik denk dat je zo denkt omdat je je totaal nog geen vrouw voelt met al dat bloedverlies enz. Is je ijzer wel goed? Mss door al het bloeden is je ijzer ook laag, voel je je futloos en krijgen je hersenen mss niet genoeg bloed waardoor je de migraine krijgt?! Ik geef m'n bek maar een douw hoor, ben geen dokter. Net even ha geweest en geen ontsteking meer te ontdekken. Dus hopelijk ben ik er helemaal vanaf! Blijk lekker veel drinken en dan vooral cranberry! Al werd ik er gister echt misselijk van... mss een beetje aanlengen met water. Bouwjaar, zou ook niet meer testen hoor. Je hebt morgen over een week de echo. Anders maak je jezelf helemaal gek natuurlijk. Maar als je denkt dat dat niet werkt, dan moet je 'm gewoon haan halen. Wij sponsoren de economie wel hoor! Lies, kletsen kunnen we zeker, soms ook moeite met bijhouden, zeker als ik gewerkt heb! Hoe is het met jou? Al kwalen ed? 100% op aarde geland? Een vraagje, ik zie nog steeds alleen maar de links van de banners. Zal dat één of andere instelling zijn op m'n computer? Heb al gegoogled, maar wordt er geen wijs uit? Hebben we computernerds in ons midden hier? Het is heerlijk buiten, dus ga even met m'n kids naar buiten. Kunnen ze even in de zandbak rauzen!
Hahahaha mamadj, 'ik geef mn bek maar een douw', die kende ik niet!!! Hahahaha. Weet je ik kan laten testen op van alles en nog wat bij de ha tot ik een ons weeg, maar bij mij zijn altijd alle resultaten goed. Vanaf baby af aan al, ik kon ziek zijn tot en met, maar geen koorts op de thermometer te bekennen, kan mn beroerd voelen tot en met, alle uitslagen zijn goed. Ik heb NOOIT koorts of wat voor tekorten in mn bloed dan ook. hahaha best irritant soms. ben een keer in heel korte tijd tien kilo afgevallen (en ik woog al zo weinig), een miljoen onderzoeken gehad van mn kruin tot mn teennagels, maar nee hoor, mevrouw is op en top gezond. Zelfde geldt voor mn hoofdpijn en migraine (ja ja 2 verschillende dingen bij mij), alles onderzocht, honderd medicijnen geprobeerd, alles uitgezocht, geprobeerd, maar nee hoor, niks werkt. mijn lijf is dus nummer 1 in vreemd zijn! dus nee, ik stop met mn bloed te laten testen... veel pleizer buiten, het is hier prachtig weer! zonnetje schijnt, alle deuren en ramen open! heerlijk!!!