Haha je bent niet vreemd, in de yoga adem je voornamelijk door je neus, het kan wel heel ontspannend zijn eens uit de ademen door je mond (met een zucht) op de uitademing ontspan je het gemakkelijkst, laat je los. Dat mag gewoon op jouw tempo uiteraard. Wat ook kalmerend kan werken is een korte ademstop tussen in en uit en uit en in (maar dan voelt het al geforceerder misschien) en het langer maken van de uit dan de in ademhaling. Dat kan je ter afleiding dan rustig tellen op jouw tempo. Allemaal opties, hoef je niks mee wanneer het voor jou meer stresserend maakt natuurlijk.
Het is juist geen geforceerde ademhaling. Juist helemaal niet. En door je neus is juist goed haha. Misschien een keer een yoga coach zoeken? Ik deed ook veel yoga (nu ff minder door corona) en echt heeft veel geholpen.
Misschien is de VGZ Mindfulness app iets voor je? Gratis met meerdere ademhalings- en ontspanningsoefeningen.
BeeMom heeft hele fijne gratis meditaties. Ik ben zelf helemaal geen ‘zweverig’ type maar dit hielp mij echt.
Ik ben een beetje onrustig de laatste tijd, veel wakker. Hyper. Weet niet of het komt omdat ik ander eetpatroon heb of omdat ik toch een drukke week had. Ik heb begrepen dat ik bij de punctie mondkapje op moet. Heeft iemand nog een tip voor een fijn mondkapje wat effectief is? Die stoffen dingen vind ik maar niks. Heb wel FFP2 maar die sluit niet goed aan als ik lig.. heb ook FFP3 maar daar zit filter op en dat is niet goed voor de arts heb ik begrepen.. Ik heb besmetting doorgemaakt maar hoor dus vandaag van mijn zwager dat hij voor tweede keer positief heeft getest. Dus ik vind het maar lastig allemaal.. Edit: lees net jullie eerdere berichtjes.. wegwerp is dat dan een spatmasker? Want ik wil mezelf ook beschermen zeg maar en de arts / verpleegkundige ook.
Nee geen spat masker, gewoon zo een die bij de supermarkt koopt. Bij de ah koop je per 20 tegelijkertijd. Je arts heeft er ook zo een op. Zo een blauwe wegwerp. https://www.ah.nl/producten/product/wi489017/mondkapjes-voor-eenmalig-gebruik. De kans is het grootste dat je zwager een heropleving van z'n eerdere besmetting heeft. 2de nieuwe besmettingen zijn nog altijd super zeldzaam. Wij doen ongeveer 10.000 testen per dag en hebben er nog nooit een gezien. Wel mensen die lang positief testen, ziek zijn, weer beter lijken te worden en weer ziek worden. Dan lijkt het of ze 2x positief testen maar ze testen maar ze testen dan eigenlijk nog steeds positief.
Helaas door de utro heen vandaag opgestaan met licht bloedverlies, zal straks wel verder doorzetten dus bellen en dan morgen, dag 2 weer starten met nieuwe ronde medicatie. We gaan voor meer mooie eitjes nu
Ah nee Betsies! Wat klote dit.. is deze ronde dan meteen weer start voor punctie? Dan gaan we beetje gelijk op.. ik denk ik volgende week..
Ik doe ook meditatie en yoga , als mijn vriend niet mee naar binnen mag ga ik vragen of ik een hoofdtelefoon op mag met meditatie muziek, en zal dan hoop ik ook een dag van te voren naar de accupunctuur zijn geweest. I2 jaar geleden deed ik dat allemaal niet, dus hoop dat dit bij elkaar een prettigere punctie gaat geven. @Betsies, dat hadden we niet af gesproken? @Gliss, kramp al weg?
@Betsies dat is toch mega vroeg? overigens kan het natuurlijk ook innesteling zijn. Heb je al getest?
@Do1981 ik kwam trouwens dit artikel tegen over de nk-cellen. Misschien vind je het fijn om te lezen. https://www.verywellfamily.com/natural-killer-cells-and-infertility-4177406
Hier weer thuis na het intralipid infuus en aan de koffie. Het is wel intensief zo vroeg op de dag op en neer. Vandaag hele dag thuis met kijn zoontje, dus we doen maar lekker kalm aan en eventueel straks ook een middagdutje.