Juli Mama's 2008 - Deel 11

Discussion in 'De mama's' started by kwebbels, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ik ben trots op je meid!:)
     
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Karsten heeft het ook de eerste maanden gehad, dat was zo frusterend dat hij er per fles zo lang over deed.:x
     
  3. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Goedenmorgen..

    Daantje leuke foto´s!
    KK wat schrikken zeg :$ Hoe is het nu met Maureen?


    Hier een lekker nachtje gehad. Indi werd om half 8 wakker...Nu gaan wij ons zo klaar maken voor het bos, het is zo'n lekker weer daarvoor!!
     
  4. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    nee hij wilde finn een kusje geven ;). maar idd scheel kijken kan finn ook :p
     
  5. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    weet niet over wie dat bericht over dat langzame drinken ging. Aelinn is ook zo'n trage, ook dik een uur vaak. Heb nu een nr 3 speen geprobeerd. Daarmee gaat het sneller maar ben zelf een beetje bang dat het nu te hard gaat want ze spuugt nu vaker. Maar misschien wel een idee een grotere speen.
     
  6. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    nhfwazzzzszxsxsdx scccdvxcXCXCC VGGBGVDFBFFFD

    GROETJES van mika ;)
     
  7. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    :):):)
     
  8. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    kk: hoe is het nu met Maureen?
    Senn: hoe is het met Maarit?
    Sann: Hoe is het met Aelinn? Is de ontlasting al wat dunner?
    Ramoon: Als je zin heb voor op kraamvisite te komen kun je een datum doorgeven wanneer je wil komen ;). Mag ook in het weekend als je dat makkelijker vind.
    Senn, geldt ook voor jou he ;).
     
  9. Zo, was er ook weer ff..

    Met Maureen gaat het nog steeds prima :D
    Gelukkig wel :D
     
  10. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    dames ik wil even klagen :(.
    Finn doet het goed qua drinken, maar als ie moet slapen is het drama. Zolang hij bij iemand op de arm ligt of tegen je aan ligt dan gaat ie wel slapen, maar zodra hij in de box ligt of boven in bed is het krijsen! En geen 5 minuten, kan goed een uur tot 2 uur aanhouden. Heb hem al ingebakerd maar dat wil lang niet altijd helpen. In de wandelwagen slaapt ie ook zolang je maar wandeld. Wordt er soms moedeloos van, 'savonds na de laatste fles dan kan ie goed huilen tot 12 uur. Hij krijgt tussen 10 en 11 een keertje de fles en dan kan het nog goed 2 uur duren voordat ie gaat slapen of in slaapt komt. Het begint me nu wel op te breken omdat ik nu 'snachts vaak wakker wordt van elk kreuntje en zuchtje en alles. Weet ook niet wat ik ermee moet. Finn ligt nu al vanaf kwart voor 1 boven, en huilt nu nog steeds :(.
     
  11. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    pffff Daantje, wou dat ik tips voor je had meis maar hier is t over het algemeen rdelijk hetzelfde. Nu slaapt ze al wel de hele dag telkens in debox puur uitgeput door gisteren en vannacht niet slapen. Dikke knuffel voor jou, logisch dat het je opbreekt.

    Senn is hier vanmorge geweest met Sven, Marit en Karsten. Was hartstikke gezellig. Je hebt lieve kids Sen en zelf ben je ook een schat.
    Nu ff nog met Aelinn dr fles bezig, die drinkt waardeloos vandaag. Telkens maar 50 cc ofzo. Daarna hopelijk ff een tukkie op de bank want heb amper geslapen vannacht dus ben wel moe nu.
     
  12. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Komende week zaterdag?
     
  13. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Geheel tegen de regels in, maar heb je al eens geprobeerd wat er gebeurd als je 'm op zijn buikje legt? Al is het maar als ie beneden ligt te slapen in de box of in de wandelwagen of zo.....
     
  14. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    Oh, dat was idd vast heel gezellig. En goed voor jou, dan heb je ook effe aanspraak en afleiding ;).
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Nou zeker zeg. Beetje gezelligheid kan ik wel gebruiken.
    Heb heerlijk anderhalf uur liggen slapen op de bank en Aelinn slaapt nog steeds. die is echt moe van al het spoken, ben ik niet gewend zeg dat ze zoveel slaapt achter elkaar. Ga telkens maar ff kijken of alles nog wel goed gaat:D
     
  16. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Goedenmiddag!

    Sann gezellig dat Senn en de kids langs zijn geweest :)

    Hier een heerlijk uitje naar het bos..Echt van genoten en Indi ook. Leuke foto´s staan op hyves. Nu is ze lekker bij de buurvrouw aan het spelen. Vanuit onze tuin kan je de voordeur van onze buurvrouw zien en ik hoor Indi vaak met haar praten vanuit de tuin haha. Nu was dat dus weer het geval en vroeg de buuv of zij ff gezellie kwam spelen. Dat wilde Indi natuurlijk wel! :D
     
  17. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ik zal even met Niels overleggen maar je hebt kans dat het ergens in de week van de 18e gaat worden want dan heb ik het merendeel van die week vrij i.v.m. herfstvakantie.
    Als het kan hè bij jullie.;)
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ik las dat Ramoontje al gezegd heeft wat ik ook als advies zou geven.;)
     
  19. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ik vond het zelf ook super gezellig en ben blij dat ik je wat afleiding heb kunnen geven.:)
    Pas goed op jezelf hè.;)
     
  20. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Lekker zeg, hopelijk voelde je je daarna iets "fitter".
     

Share This Page