overgang maxicosi - autostoel

Discussie in 'Verzorging' gestart door versace cristal, 23 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FEE88

    FEE88 Niet meer actief

    Hier was ons meisje 9 maanden, weet niet meer hoe zwaar en groot ze was. Ze kwam niet met haar hoofd er bovenuit maar ze heeft ontzettend brede schouders, die pasten er niet meer tussen... :)
     
  2. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    De Axiss bedoel je denk ik :)
    Wij hebben hem ook al maanden staan (gekocht in een aabieding aangezien ik al precies wist welke ik wilde) maar nog niet in gebruik.

    Dochterlief (ruim 13 mnd) past ook nog prima in de maxicosi. Maar ze is dan ook wel kleine (weegt nu 8 kg, lengte zal 75cm zijn schat ik).
     
  3. MamaenMini

    MamaenMini Fanatiek lid

    6 dec 2011
    2.649
    76
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Mijn dochter zit nog goed in de maxi cosi, ze is 70 cm en 8.2 kilo. Alleen op de maxi cosi staat dat ze er tot 10 kilo in mag??
     
  4. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Wij hebben de MC Priori, maar de stoel is bij zijn hoofdje veel te breed. Wij hebben er een universele hoofdsteun (verkleiner) in, ding kostte geloof ik 17,95. Is hier de ideale oplossing..
     
  5. MMM74

    MMM74 Fanatiek lid

    18 okt 2011
    1.054
    0
    0
    Doktersassistente
    We gaan verhuizen!
    Wij hebben net een autostoel groep 1 gekocht maar voorlopig blijft dochter nog in de maxi cosi.

    Wat mij alleen verbaast is dat mensen al een autostoel kopen als de baby nog zo klein is. Wij zijn wezen passen en ik wilde eigenlijk de pearl maar daar zat dochter echt niet goed in, ook in de Romer niet die ik graag wilde omdat die zo goed staan aangeschreven. Ik ben heel blij dat wij hem dus niet een paar maanden geleden in de aanbieding al hebben gekocht.
     

Deel Deze Pagina