tja daar komen ze nu mee de tweeling is ondertussen al 3 jaar! zullen ze alle bonnetjes van voeding enz. bewaard hebben kunnen ze dat zeker terug eisen. zielige mensen hoor!
de natuur kan je der natuurlijk 2 schenken maar waar het hier omgaat is dat dit toch een medische fout is van de dokter , je zet niet per ongeluk 2 celletjes terug hé. en na 3 jaar wilt niks zeggen die mensen kunnen al langer ermee bezig zijn een rechtzaak komt niet dadelijk voor zodra je de klacht indient hé, je moet dat hier in belgie eens doen met change komt het na 3 jaar voor. en der staat ook nergens niet geschreven dat ze dat 2 de kind niet graag zien hé er staat dat er voor hun ongewone kosten zijn bijgekomen die niet voorzien waren enja die willen ze verhalen via de dokter. bedoel hier nu niet mee dat ik een rechtzaak zou spannen als het mij overkwam maar probeer gewoon te feiten neer te geven die er staan en puur daar naar te kijken en niet te gevoelsmatig. daarbij ik denk ook niet dat je klakkeloos mag geloven wat een krant neerschrijft ook niet maar dat je soms ook eens tussen de regels moet lezen
ik vind het erg ver gaan om zoiets te doen. En hoe ga je dit later aan je dochters uitleggen: ehh ja sorry we wilde er maar 1! Ik zou niet graag 1 van die dochters zijn!
jeetje zeg ondankbaar zijn ze zeg Maar bij ivf doen ze sowieso 2 of 3 eicellen terug, dat volgens mij standaart.
Van welke van de twee? Hoe zullen ze weten welk kindje ze wel, en welk kindje ze niet wilden? En het was een medische misser. Niet van de natuur, maar van een dokter die per ongeluk (dus niet willens en wetens tegen de wil van de vrouwen in) er twee in plaats van 1 in de baarmoeder plaatste. Dokters worden gestraft voor hun fouten, wanneer mensen erachter komen, natuurlijk. Ze zullen waarschijnlijk niet 1 kindje voortrekken, maar van allebei evenveel houden. Het gaat hier natuurlijk om het geld. Ik vind het wel slim om de dokter aan te klagen, in financieel opzicht. En daarmee wil ik dus NIET zeggen dat ik, mocht ik in die situatie zitten, ook de arts zou aanklagen.
Helemaal met Randi en Lyst eens. Het is een verhaal geschreven door de krant, maar waar is het èchte verhaal van het stel inkwestie? Gr Ilona's
Miss houden ze wel van allebei even veel, en willen ze ze nu ook nie meer kwyt, maar ruiken ze gewoon geld
ja maar als je geld ruikt hoe leg je dat later uit aan je kinderen?we hadden er eigenlijk maar 1 gewild? leuk om te horen van je ouders.
Er is ook geen mooie verklaring voor eigenlyk, zou t vreselyk vinden om zoiets later van mn ouders te horen te krygen!
als ze het niet zo breed hebben, en de inseminatie hun al veel geld heeft gekocht, zouden ze vast geen geld hebben om een rechtzaaka aan te spannen. tegen zo'n groot ziekenhuis ben je vast een paar duizend euro kwijt, dat kunnen ze dan weer wel. ik snap dat het schrikken is, maar je kan je kinderen later toch niet vertellen dat je zoiets hebt gedaan? en ze hadden er ook één ter adoptie kunnen stellen. genoeg mogelijkheden als je de financiele draagkracht niet hebt!
rach in australie betaal je geen duizenden dollars maar werkt je advocaat op precent dus elke bedrag dat zij krijgen moeten ze bv 10% afstaan aan de advocaat en kijk er staat netgens niet dat ze ze niet graag zien hé gewoon dat ze zonder het gevraagd hebben en door schuld van de dokter er 2 hebben enja ze willen het extra geld dat ze daarvoor uitgegeven hebben op hem terugverhalen. en ééntje houden en eentje adopteren hoe doe je dat en hoe beslis je wie? is zeer ver gezocht hoor maar soit zeg niet dat ik ermee eens ben dat ze het op die manier doen hé maar ik bekijk het gewoon realistisch en niet zo emotioneel
Inderdaad... Liever 1 wegdoen, dan ze allebei houden en een schadevergoeding claimen zodat je ze allebei kunt opvoeden zonder je druk te hoeven maken over de financien? Wat is dat voor logica? Dat zou het kind dat ter adoptie is afgestaan zich niet ongewenst laten voelen? Ik heb het idee dat sommige mensen die erg graag kinderen willen zich een beetje teveel laten leiden door hun emoties, en misschien een beetje jaloezie: "Waarom zij 2, terwijl ze er maar 1 wilden, en ik nog steeds geen? Niet EERLIJK!" En ik zie nog steeds nergens staan dat ze gezegd hebben meer van het ene kind te houden dan van het andere. Conclusies zoals die trekken, zonder dat je echt het verhaal weet, lijkt mij niet echt logisch / rationeel. En als ze besluiten om het later tegen hun kinderen te vertellen, wie zegt dat ze het doen op een manier waardoor er 1 zich ongewenst gaat voelen? Gaan ze er 1 uitkiezen, en dan tegen die zeggen: "we moesten jou eigenlijk niet, we wilden alleen je zusje, sorry." Dat denk ik echt niet.