Volgens mij zijn ze allebei positief en zit je op je piek. Je ei springt daarna pas, dus dan ben je prima op tijd en vandaag ook nog (als jullie zin hebben). Of gaat het erom wanneer je kan gaan rekenen met 1 dpo?
Een hele grote als dit zo is....! Ik heb een spiraaltje en eigenlijk geen kinderwens meer. Dit zal wel even heel hard slikken zijn als ze gaan oplopen.
@Poppy1987 deze lijkt toch wel positief. Als ze oplopen zou het toch kunnen dat je spiraal niet goed of er helemaal niet meer zit.
Dat weet je alleen als je ook getempt hebt, want dat eitje kan tussen 24-48 uur springen. Dan zou ik uitgaan van vandaag je eisprong en morgen 1 dpo, maar de meningen kunnen hier wel over verschillen. Edit: je cyclus is gemiddeld (met die ene uitschieter er even tussenuit 28 dagen). ik zou gewoon je NOD aanhouden.
Hoi lieve allemaal! Fijn om ook jullie tests te zien en verhalen te lezen. ik heb vanmorgen een test gedaan en deze lijkt me duidelijk positief, nu maak ik me alleen zorgen of het niet vals positief kan zijn omdat ik zondag/maandag pas mijn nod heb.. Ik heb deze ronde (ronde 23 - waarin 1 miskraam gehad) weer Gonal F en Pregnyl gebruikt. Twee dagen geleden had ik een negatieve test in handen dus ik weet wel dat in ieder geval de Pregnyl uit mijn lijf is.. is deze test niet vrij donker voor een ‘voor NOD’ test? Heel veel succes allemaal! Edit: Tijdens de echo voor Pregnyl lagen er 2 volgroeide en 1 wat kleinere follikel klaar... kan een donkerdere test impliceren dat er misschien twee eitjes ingenesteld zijn???
Hoii Popp, Ik zie indd een positief streepje. Ik zou zondag nog een keer testen voor de zekerheid en kijken of er een oploop in zit. Succes deze dagen
Super bedankt voor je reactie! 4/11 eerste menstruatiedag 13/11 meting bij gynaecoloog 14/11 pregnyl ochtend 15/11 eisprong avond/nacht 24/11 9 dagen na eisprong negatieve test (dus geen Pregnyl meer in bloed) 26/11 (vandaag) 11 dagen na eisprong - test vanmorgen gedaan (Pregnyl 5000)
Pfff nu wordt het alleen nog maar spannender! M'n test lijkt wel wat op die van jou zo op de foto te zien. Morgenvroeg maar even een testje wagen. Die van dr original zijn op, had toevallig nog één over van de vorige ronde. Heb nu sensitest gekocht.. ben benieuwd!
Super spannend, ik ben benieuwd. Ik heb juist weer geen goede ervaring met de sensitest (early) die bleef wit terwijl ik, (met de zelfde urine) met Dr original en de predictor early een mooi streepje had op 12 DPO. Dus ik zou niet te erg schrikken als die weer meer Hcg nodig heeft. Hoe dan ook, mijn duimen draaien!
En kon het niet laten en zonet weer getest. Zo geen geduld. Maar ik lijk wel wat te zien. Ben van plan nu echt pas zaterdag te testen met ochtend urine.
Vanmorgen (11/12dpo) een tuurlijntje als ik mijn best doe, binnen de afleestijd maar wel het glaasje er afgesloopt omdat het weerspiegelde. Wat denken jullie? afgelopen maand testte ik ook pas op 15dpo positief alleen toen ging het mis. Ziet dit er hoopvol uit? Had gister begin vd avond roze op het toiletpapier...