Krijg het koud en warm

Discussion in 'Ik ben zwanger' started by Private, Oct 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Private

    Private Nieuw lid

    Oct 22, 2009
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vergeef het mij als ik dit hier post , vooral ook omdat het mijn eerste bericht hier is. Ik had altijd gedacht als ik zwanger zou zijn , ik echt in de wolken was maar zit in een iets minder leuke situatie.

    Ik ben zeker geen tiener meer maar een zelfstandige vrouw van in de 30 en ja zelfs op die leeftijd kun je stom zijn. Mede door ervaringen met mannen in het leven. Probleem is dat ik van 2 mannen hou en ja je kan het al denken. . ik ben zwanger . Op zich gemengde gevoelens want ik zie doodgraag kindjes en wil heel graag zwanger zijn maar..
    Op 2 oktober heb ik de liefde bedreven en op dat moment er volledig voor gegaan als je weet wat ik bedoel. Maar de rest van de maand niet meer met die persoon. Heb hem niet meer gezien. Heb wel iemand anders gezien waarmee ik ook iets heb gehad maar niet volledig tot het uiterste (kerk uit voor we zingen) maar nu ben ik zwanger.

    Mijn vraag : heb een vaste cyclus van 26 dagen en mijn laatste menstruatie gehad op 25 september. Mijn eisprong zou normaal op 12 oktober geweest zijn maar kan je 10 dagen voor je ovulatie bevrucht worden ?
    Ik neem al 2 jaar de pil niet en vrij altijd voor het zingen en ben tot nu toe nog niet zwanger geweest. Vraag me nu af hoe groot de kansen zijn dat ik bevrucht ben geweest op 2 oktober.

    Ik weet dat ik waarschijnlijk mensen over me heen krijg die dit niet goedkeuren. Zelfs ik niet , geloof me Maar mijn hart heeft gesproken en ik kan niet kwaad zijn op mezelf want ben altijd heel serieus geweest in relaties.

    Dit was niet voorzien. Had ook niet gedacht dat het zo direct zou lukken . Als er mensen zijn die mij willen antwoorden , zou je niet weten wat dit voor mij betekend.

    Veel liefs
    & ook veel vreugde en liefde aan alle zwangere vrouwen of vrouwen die dit het liefste van al wensen
     
  2. Mizzy1982

    Mizzy1982 Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,660
    1
    0
    Oudenbosch
    Heftig meid! Kan me voorstellen dat de schik wat om je hart zit nu. Allereerst gefeliciteerd, en wie weet komt die roze wolk nog als je alles voor jezelf op een rij hebt.

    Betreft voor het zingen de kerk uit...dat kan heel lang goed gaan (dus idd geen zaadverlies) maar er is altijd een kans dat het dus niet helemaal lukt en je daarom nu zwanger bent. Je zou een vlokkentest kunnen doen....raad ik je af.... en anders na de geboorte een dna test laten doen mocht je dat willen.

    Adem ff flink in en uit, je wordt moeder. En je gaat het vast en zeker helemaal lukken. Geloof in jezelf
     
  3. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,072
    2,214
    113
    Brabant
    als jij een cylus hebt van 26 dagen en 25sept was de eerste dag van je laatste menstruatie dan denk ik dat je ei eerder is geweest dan 12 oktober!
    ik denk eerder op dag 12, dus op 7 oktober. En 5 dagen kan hoor meid...
    Sterkte
     
  4. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Sluit me bij taliaa aan! En ondanks alles van harte gefeliciteerd
     
  5. Seth

    Seth Niet meer actief

    Hi....
    tjeetje heftig... maar het gebeurt vaker hoor....
    denk nog wel veeeeel vaker als je denkt..


    maar sluit me aan bij de rest.....
    en geniet van je zwangerschap.... je ukkie is het belangrijkste..!!

    xxx
     
  6. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    Gefeliciteerd!!:D
     
  7. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    3,335
    0
    0
    amersfoort
    gefeliciteerd meid ... komt allemaal vast goed probeer er van te genieten .. na regen komt zonneschijn;)
     
  8. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    May 22, 2006
    3,334
    0
    36
    Mijn god, ik vraag me af hoe het bestaat dat mensen meer dan 30 jaar oud kunnen zijn en niet kunnen weten dat je van voorvocht OOK zwanger kunt raken. Of je nou voor het zingen de kerk uitgaat of niet.
     
  9. Eltime

    Eltime Actief lid

    Jul 17, 2009
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kijk maar s even op Wikipedia, zo zeker is het helemaal niet dat je van voorvocht zwanger kunt raken, ongeacht wat ons altijd geleerd is tijdens de biologieles.

    Gefeliciteerd met je zwangerschap!
     
  10. Seth

    Seth Niet meer actief

    Denk dat als voorvocht.. zaad bevat.. er eigenlijk niet meer gesproken mag worden van voorvocht.... en met voor het zingen de kerk uitgaan kan dus een druppeltje zaad meekomen....

    maarja... tis niet dat je het verschil ziet... :)


    maarja maakt het uit... TS is zwanger.... en zal niet van komkommers eten zijn.... :D
     
  11. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    ondanks alles....

    GEFELICITEERD!!!

    Geniet er van!


    Groetjes
     

Share This Page