Welk merk verzorgingsprodukten?

Discussion in 'De babyuitzet' started by Babs2, May 30, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babs2

    Babs2 Actief lid

    May 6, 2007
    132
    0
    0
    Bejaardenverzorgende
    Drenthe
    Ik heb geen idee welk merk verzorgingsprodukten ik straks ga gebruiken.
    Zwitsal ruikt heel lekker maar lang niet alle baby's kunnen er tegen. Natusan lijkt mij ook een goed produkt. Heeft er iemand tips?

    Groetjes Babs.
     
  2. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    Aug 7, 2006
    10,145
    0
    0
    Hilversum
    Er zijn verschillende merken babyverzorgingsproducten. De bekendste zijn Zwitsal en Natusan. Daarnaast zijn er producten van bijvoorbeeld Sebamed en Johnson. Zwitsal heeft het meest uitgebreide assortiment. De producten bevatten geen kleurstoffen maar zijn wel licht geparfumeerd (de bekende Zwitsal-geur). Zwitsal heeft ook een uitgebreide lijn anti-zonnebrandmiddelen.

    Natusan heeft eveneens een uitgebreid assortiment. Balneum Hermal heeft een uitgebreid assortiment badoliën, die ook voor baby's kunnen worden gebruikt. Soms heeft je apotheek een eigen (goedkopere) versie van een babybadolie.


    Het is maar net wat je zelf lekker vind denk ik, en of je baby er wel of niet tegen kan weet je van tevoren nooit natuurlijk. Als hij/zij niet tegen een bepaald merk kan, kun je zo overstappen.
     
  3. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Natusan ruikt ook heeeeeerlijk! Helemaal die paarse, dat is een verslaving!
     
  4. Gul

    Gul Actief lid

    Sep 27, 2006
    380
    0
    0
    IT'er
    Wij gebruiken balneum badolie voor de rest in de eerste maanden heb je geen shampoo of iets dergelijks nodig.
    Vooral als je baby een gevoelige (droge) huid heeft of eczeem heeft is dit een hele fijne product.
    Wij gebruiken de extra vettend variant. Ieder variant van balneum heeft andere ingedrienten (andere plantenextracten).
     
  5. rooz

    rooz Nieuw lid

    May 31, 2007
    3
    0
    0
    Je komt er wel achter of je kindje ergens niet tegen kan, dat zie je dan toch wel weer?Kun je alsnog veranderen.

    De etos/kruidvat heeft ook lekkere produkten. je hoeft niet verplicht Zwitsal o.i.d. te gebruiken.
     
  6. lucie

    lucie Actief lid

    Mar 13, 2007
    335
    0
    0
    Aangezien mijn twee kindje allergisch bleek voor allerlei producten heb ik voor dit aankomende kindje alvast Natusanprodukten gekocht (helaas niet de paarse, ben bang voor een allergische reactie).
    Badolie heb ik bij de apotheek gekocht (eigen merk, extra vettend, vergelijkbaar met de Balneum maar dan stukken goedkoper!).
    Billencreme: Sudocreme (werkt het beste!).
    Omdat ik Zwitsal zo lekker vind ruiken heb ik geurbuiltjes van de Zwitsal gekocht en tussen de kleertjes en de handdoekjes gelegd.
    Zo ruikt het toch lekker fris en naar baby. Ik moet voor mijn dochter namelijk ook al Persil Sensitive gebruiken als wasmiddel waar ook geen geurtje aan zit... en dat terwijl ik zo dol ben op luchtjes!
     
  7. Babs2

    Babs2 Actief lid

    May 6, 2007
    132
    0
    0
    Bejaardenverzorgende
    Drenthe
    Rooz, ik weet dat Zwitsalprodukten niet verplicht zijn. Dit is een forum waar je ideeen/tips met elkaar kunt uitwisselen. Om te voorkomen dat mijn kindje uitslag krijgt dacht ik laat ik eens vragen hoe men er hier over denkt. Als ik alles al wist dan kwam ik hier niet.
     
  8. Sterrekind

    Sterrekind Bekend lid

    Aug 15, 2006
    738
    0
    0
    Ik heb nu alles van shebamed gekocht alleen hebben zij jammer genoeg geen haarlotion dus die ga ik van Zwitsal kopen.

    Bij de vorige had ik alles van Zwitsal, de badolie van zwitsal is gewoon vies.
    Als je het badje leeg laat lopen blijft die olie in het badje plakken en je heb er een klus aan omdat er goed uit te krijgen.
    En je hebt het al druk genoeg.
     
  9. jopie

    jopie VIP lid

    Aug 10, 2006
    6,030
    1
    0
    Putten
    Ik had Zwitsal gekocht, maar dat vind ik helemaal niet fijn. Ben overgestapt op Natusan en dat bevalt prima.
     
  10. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Ik heb - vooralsnog - gekozen voor de produkten van Kruidvat en Etos, eigen merk dus. Ik wil nl. liever zo min mogelijk spul gebruiken dat getest is op dieren.

    Als je de ingredienten naleest op de verpakking, dan zie je dat veel produkten op elkaar lijken. Daarnaast ruikt Kruidvat babyolie/shampoo ook erg lekker!
     
  11. Judith75

    Judith75 VIP lid

    Oct 9, 2006
    5,623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Ik gebruik, omdat alle kids hier heftig regeren op zwitsal, alles van Sebamed Baby. Dat ruikt heerlijk en ik vind het goed spul! Je kunt op de site van sebamed een proefverpakking met allemaal kleine flesjes voor je baby en voor jezelf aanvragen voor een klein bedrag.
     
  12. lucie

    lucie Actief lid

    Mar 13, 2007
    335
    0
    0
    Weet je dat zeker Judith75? Ik heb net gekeken en kan nergens iets vinden over een proefpakket...
     
  13. Agapi

    Agapi Bekend lid

    May 31, 2006
    688
    0
    16
    Cyprus
    Hier een Zwitsal fan! Ik vind het zalige producten en het ruikt zo heerlijk, hihi. =P~
     
  14. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Ik had voordat Iman geboren was alles van zwitsal gekocht. Nu koop ik ook andere merken; zwitsal, natusan, huismerk Jumbo, huismerk action.
    Alleen de haarlotion altijd van zwitsal ;)
     
  15. Babs2

    Babs2 Actief lid

    May 6, 2007
    132
    0
    0
    Bejaardenverzorgende
    Drenthe
    Ik denk dat het Natusan wordt, lijkt me een lekker produkt. Dank voor jullie reacties, leuk om te lezen wat jullie gebruiken.

    Groetjes.
     
  16. sharon

    sharon Actief lid

    Jan 17, 2007
    323
    0
    0
    hoi ik heb de natusan, dylan kan niet tegen de producten van de zwitsel.
    daar krijgt hij een droge huid van.
    wel kan hij tegen de bodylotion en tegen de goedemorgen washandjes van de zwitsel.
    groetjes
     
  17. YvonneM

    YvonneM Lid

    May 27, 2007
    55
    0
    0
    Van mijn schoonouders had ik de meeste producten uit de Zwitsal-lijn gekregen. Nu kreeg ik alleen gisteren van een stel vriendinnen de producten van Weleda: http://www.weleda.nl/index.php?id=155
     
  18. Babs2

    Babs2 Actief lid

    May 6, 2007
    132
    0
    0
    Bejaardenverzorgende
    Drenthe
    Ja, Weleda is ook goed inderdaad. Gebruik nu voor mezelf de zwangerschapsolie. Jammergenoeg is het nogal prijzig... maar wel heerlijk spul.

    Babs.
     
  19. YvonneM

    YvonneM Lid

    May 27, 2007
    55
    0
    0
    Ik heb idd ook de zwangerschapsolie. Smeer er alleen niet meer mee omdat hij wat langzaam intrekt en ik vergeet het vaak. :eek:

    Wat de rest van de produkten kosten weet ik dus niet, heb ze cadeau gekregen. Scheelt weer dus. :)
     

Share This Page