Laatste Activiteit:
11 okt 2011 om 20:16
Lid geworden:
9 feb 2009 om 14:40
Berichten:
1.473
Leuk Bevonden:
0
Invitations:
0
Trofeepunten:
0
Verjaardag:
1 dec 1984 (Leeftijd: 40)
Locatie:
Arkel city
Beroep:
ziektewet/huismoeder

Deel Deze Pagina

Lynette84
Lynette84

Lynette84

Fanatiek lid, 40, uit Arkel city

11 okt 2011 om 20:16
    1. Susan27 Susan27
      22 nov 2009
      Lynette heb je toegevoegd bij Footo.nl
      Word jij ook mijn fan: SusanN
      Leuk om te kijken wat je plaatst.
    2. a rozenveld a rozenveld
      21 nov 2009
      hoihoi hoe is het daar hier alles goed en hoe is het met je boy xxxxamanda
    3. Rosado Rosado
      15 nov 2009
      Haha, nee ik heb geen flauw idee hoe mijn placenta ligt. We hebben 10 december de 20 weken echo. Best spannend al zeg ik het zelf. Wij willen het geslacht niet weten, dus bij de 20 weken echo horen we alleen of alles gewoon goed is.
    4. Rosado Rosado
      15 nov 2009
      Je buik groeit al goed. Leuk dat je de baby steeds vaker voelt. Ik heb nog niets gevoeld, maar goed ik ben vandaag ook pas 17 weken.
    5. Rosado Rosado
      15 nov 2009
      Hey Lynette!

      Hier alles goed. Mijn buikje begint nu een beetje te groeien inderdaad. Maar het mag van mij wel wat harder gaan. Mijn nichtje is een week verder en die heeft al een veel grotere buik. Veel mensen zien het bij mij geeneens :-(

      Hoe'st met jou? Alweer 22 weken zie ik!

      xx
    6. a rozenveld a rozenveld
      14 nov 2009
      haha jij was laat waker xxxx
    7. Rosado Rosado
      22 okt 2009
      Hey Lynette!

      Ben de 12 weken alweer voorbij inderdaad. Gaat echt wel snel joh! De eerste echo hadden we met 9,5 week en dat was allemaal goed. Wel echt heel apart en bijzonder om je eigen kleine garnaaltje op zo'n beeldscherm te zien :-)

      Ik voel me ook nog steeds goed. Alleen slaap ik barslecht en dat breekt me soms wel een beetje op. Van 4 uur slaap op een nacht rust je ook niet echt uit...Maar goed, als dat het ergste is, dan overleef ik het allemaal wel.

      Hoe is t met jou? Begrijp ik uit onderstaande berichtjes goed dat jullie een jongentje krijgen?

      xxx
    8. naliey naliey
      13 okt 2009
      jha goed en met jou??
    9. Mama Mars Mama Mars
      10 okt 2009
      Hahhaha een zoon..
      wat leuk :D :D
    10. 1Dondersteen 1Dondersteen
      9 okt 2009
      He! Lynette! Alweer 16 weken! TOP! Hoe voel je je? Hoop goed! En ook nog een zoon! Super joh! GEfelieeeee!!!
    11. Zethu Zethu
      6 okt 2009
      hey, dank je voor de knuffel.

      Gaat gelukkig weer goed hier. Had zondag en gisteren ff een offday. Maar gaat nu weer lekker!

      Knuff, Dorien.
    12. Zethu Zethu
      30 sep 2009
      Hey Lynette.
      Nee nog altijd niets gehoord. Ik word gek van het wachten op de uitslag.
      Ze hebben iig gezegd dat ik voor 1 okt meer zou weten. Dus vandaag MOET ik iets horen!
    13. heitjekarweitje heitjekarweitje
      29 sep 2009
      Hai!
      Ja ik temp ook! Alleen elke maand lijkt mn curve wel weer verschillend te zijn!
      Als het roze om en om is, dan hopelijk in oktober weer extra veel roze ja!

      Met de voorbereidingen voor mn zus dr bruiloft zijn we nog niet echt gestart. We hebben tot nu toe alleen een voorlopige gastenlijst en zijn nu aan het bedenken waar ze willen trouwen, ook niet onbelangrijk ;)

      Gaaf joh dat je je kleintje al voelt! Lijkt mij zoooo bijzonder!!

      xxx
    14. Rosado Rosado
      29 sep 2009
      Hey Lynette,

      Ja best jammer hè dat het dan in zo'n topic lang niet zo gezellig is als we gewent zijn. Ik kom af en toe ook nog wel in het NOD-topic, maar dat is toch ook anders nu ik daar niet meer echt thuis hoor. Nou ja, het is niet anders.

      Met mij alles goed. Ik ben erg moe en heb hele zere bombonella's, maar ik ben totaal niet misselijk, dus dat is erg fijn. Ik heb 23 sept mijn 1e echo gehad en dat zag er allemaal goed uit. Wat een opluchting!

      Hoe is het met jou? Alweer ruim 15 weken zie ik. Wat gaat de tijd toch snel hè?! Wanneer ben je precies uitgerekend? Als je een keer zin hebt om te kletsen mag je me ook altijd op msn toevoegen. Staat bij mij contactgegevens, maar dan moeten we volgens mij eerste hier vriendjes zijn, ik zal je zo toevoegen (of zijn we al zp-vriendjes? haha).

      xxx
    15. heitjekarweitje heitjekarweitje
      28 sep 2009
      Hoi Lynette!
      Ik zag dat niemand op je reageerde bij NOD-sept dus ik dacht ik stuur je ff een krabbeltje :)
      Volgens mij is er geen roze bijgekomen de laatste dagen..we draaien een slechte maand! Gelukkig is die bijna om en gaan we weer voor een roze-record in oktober!

      Wat geweldig dat je je kleintje al voelt in je buik! Best vroeg toch? Nou geniet er maar van hoor! En binnenkort een echo waarin ze kunnen zien wat het wordt, gaaf hoor! Heb je zelf een idee?

      Liefs Heitje
    16. Lynette84 Lynette84
      21 sep 2009
      Whaha denk ik alle krabbels te kunnen verwijderen om overzicht te houden krijg ik heel wat anders :(
  • Laden...
  • Laden...
  • Over mij

    Verjaardag:
    1 dec 1984 (Leeftijd: 40)
    Locatie:
    Arkel city
    Beroep:
    ziektewet/huismoeder
    alleenstaand 1 zoon Rowan, 1 hond 3 katten en een voliere met valkparkieten

    Stats

    Laatste Activiteit:
    11 okt 2011 om 20:16
    Lid geworden:
    9 feb 2009 om 14:40
    Berichten:
    1.473
    Leuk Bevonden:
    0
    Invitations:
    0
    Trofeepunten:
    0

    Handtekening

    [​IMG]

    2 - 4 - 10 geboren 54 cm, 4,060 gram
    18 - 3 -11 = 75cm 10,050 gram