Maar gelukkig vindt t witte huis dat Trump de Noobel (hilarische uitspraak) prijs voor de vrede wel heeft verdiend! Thanatopraxie is anders dan volledig balsemen. Je mag niet eens volledig balsemen als burger. Geloof dat uitzondering is koninklijk huis ivm bijzetting onder de kerk.
Ik ben tegen moord, maar ik zou t niet erg vinden als Trump zn gezondheid hem ineens in de steek laat... Wat een loser. En de mensen die op hem hebben gestemd pfff. Trump loves dumb people.
Dat hoofd van de FBI is Kash Patel en hij gelooft dus echt in Valhalla. Hij vereert Trump nogal. Hij heeft zelfs een kinderboek geschreven genaamd The plot against the King. Dat gaat over hemzelf die koning Donald redt van de kwaadaardige Hilary Queenton. Het is een serie. Wat betreft de aanslag op Trump beginnen veel Amerikanen te geloven dat het in scène is gezet. En wat betreft Charlie Kirk vraag ik me inmiddels ook af of er niet wat meer achter zit.
O en Antifa wordt (of is) door Trump gemarkeerd als terroristische organisatie. Ik begrijp juist dat antifa niet een organisatie is, maar meer iets wat je bent 'antifascist'. Er zijn dus geen leiders en dergelijke. Ik weet niet of dat klopt en ik ken antifa ook niet echt. O en Jimmy Kimmel die zijn programma verliest. Iemand op Fox zei dat het misschien een goed idee was om daklozen onvrijwillig te euthaniseren. En die mag blijven. Maar goed, dat is Fox he..
Great News for America: The ratings challenged Jimmy Kimmel Show is CANCELLED. Congratulations to ABC for finally having the courage to do what had to be done. Kimmel has ZERO talent, and worse ratings than even Colbert, if that’s possible. That leaves Jimmy and Seth, two total losers, on Fake News NBC. Their ratings are also horrible. Do it NBC!!! President DJT Wat een ongelooflijke laml#l. Kummel maakte een goed punt mbt Trump en zijn rouwfase.
Ik kende die man niet tot de berichtgeving over zijn dood. Ik heb wat beelden gezien waarin hij zijn ongezouten mening over diverse onderwerpen gaf die mijlenver van mijn mening staat. Hij stelde onder meer zelf dat een paar wapenslachtoffers niet opweegt tegen het recht op het hebben van een wapen. De ironie zegt genoeg. Uiteraard vind ik het verschrikkelijk wat hem is overkomen. Hij was ook een jonge man die een vrouw en twee jonge kinderen achter moet laten. Schokkend is dat ongecensureerde beelden van zijn dood online massaal zijn verspreid en dat complotdenkers zijn dood ook weer misbruiken voor hun eigen gewin. Helaas is dit de realiteit waarmee de USA te maken heeft. Trump die natuurlijk ook weer van alles roept, onder meer dat de verdachte de doodstraf verdient. De dood is geen straf Trump! Het is de ideale manier om straf te ontlopen. Zie ook meteen dat Trump in hel en verdoemenis gelooft.
Ik had ergens gelezen of gehoord dat Robinson ooit in debat is geweest met Kirk en volledig door Kirk werd afgebrand en dat dit als mogelijk motief werd gezien. Robinson zou ook een relatie hebben (gehad) met een transvrouw. Iets waar Kirk (wil steeds krik typen, haha) helemaal niet achter stond.
Ik zag die clipjes ook best vaak voorbij komen toen hij nog leefde. Toch heb ik wel sympathie voor deze man, ondanks dat zijn standpunten de mijne niet zijn. Hij schuwde geen enkel gesprek. In podcast is hij vaak genuanceerder. En opzich snijden zijn argumenten wel hout. Keuzes hebben gevolgen. Creëer voor jezelf een leven waarin je goed doet. Lees een boek, ontwikkel jezelf. Elke dag is weer een nieuwe. Maar vooral keuzes hebben gevolgen. Als je als natie kiest voor de beschikbaarheid van wapens dan moet je ook accepteren dat daar zo nu en dan onbedoeld/ bedoeld een dode door valt. Er is een wereld gecreëerd waarin de keerzijde van sex niet zoveel impact meer heeft. Mensen zouden het beste alleen sex binnen een huwelijk moeten hebben of op zn minst een monochrome relatie waarbij het ontstaan van nieuw leven een zegen is in plaats van een last waar je vanaf wil. Met andere woorden, heb geen sex met mensen waar je geen kinderen van zou willen hebben. Waar ik hem niet meer kan volgen is als het gaat over zwangerschappen als resultaat van een verkrachting. Daar ben ik het fundamenteel mee oneens. Ook zijn afkeer tegen transgenders en homoseksuele vind ik moeilijk te volgen. vind het hele gebeuren wel echt heel triest voor zijn vrouw en kindjes. Er is een interview met hun samen over hoe ze elkaar hebben leren kennen. Dat was gewoon super lief. Hij leefde wel naar wat hij preekte.
En niet te vergeten: mensen van kleur, immigranten, moslims, vrouwen en tja eigenlijk alles dat afwijkend is van de witte hetero cisgender man. Qua standpunten is hij niet anders dan Trump, dat hij het net wat aardiger brengt maakt hem niet ineens minder racist/xenofoob. En sorry maar voor zo'n persoon kan ik geen waardering hebben, hoe goed hij ook was met debatteren. Waarmee ik (voor de duidelijkheid) niet de moord wil rechtvaardigen, maar ik ga hem absoluut niet prijzen.
Op verschillende interviews die ik gezien heb waarin hij racistische uitspraken doet. Net nog weer iets gezien wat hij zei over specifiek zwarte vrouwen; dat ze te weinig hersencapaciteit zouden hebben om serieus genomen te worden. Echt wtf. Ik vind het eerlijk gezegd onbegrijpelijk hoe bepaalde (Amerikaanse) christenen hem op zo'n voetstuk plaatsen, het grootste deel van waar hij voor stond was namelijk heel onchristelijk. Gelukkig zijn de christenen die ik ken meer van de naastenliefde enzo, maar toch bizar dat er een grote groep zo achter hem blijft staan. Alleen maar anti-abortus/anti-lgbt zijn maakt iemand niet per se een goede gelovige, lijkt mij... Maargoed. Misschien spiegel ik het wel teveel aan mijn eigen geloof, wanneer een moslim dergelijke (of andere verwerpelijke) uitspraken zou doen, zou ik daar namelijk ook absoluut afstand van nemen en me niet met zo'n persoon willen associëren.
Hmm die dingen heb ik dus totaal niet gezien dus wellicht zit jij in een andere loop. Hij was wel heel erg tegen de DEI omdat hij vond dat mensen op hun capaciteiten gekozen moesten worden. Hij was extreem complimenteus naar mensen van kleur die juist wel wat van hun leven hadden gemaakt. Ook was hij van mening dat white privelige niet bestond. Iemand van kleur heeft immers dezelfde rechten en kansen. En waar vind je hem dan negatief over de vrouw? Dat hij vond dat als een vrouw dat wilde dat ze thuis bij de kinderen moest kunnen zijn? Dat hij het verafschuwde dat de vrouw haar kind van 4 maanden naat de opvang moest brengen omdat men niet op een salaris kon leven? Zijn invloed op de verkiezingen vond ik wel ene vorm van griezeligheid aannemen. Hij was zelf niet verkiesbaar maar lobbydiede wel voor Trump.
Ik begrijp je denk ik niet helemaal? Probeer je dit nu neer te zetten als positieve punten? Want dat je als witte cis man roept dat 'white privilege' niet bestaat maakt je juist een enorme eikel...
Hij zei niet 'black women' maar refereerde aan een aantal specifieke vrouwen waaronder Michelle Obama. In dit artikel staat het filmpje: https://www.snopes.com/fact-check/charlie-kirk-black-women/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwdGRjcAM52M9leHRuA2FlbQIxMQABHsb0LoLwYX3Lzq53TiZG4ehTgJO6W08UmWGFMzjcAlYxG6VVZea6SlGSiqbB_aem__6EGyY5dk6n_z_wFoUlpEg#Echobox=1758024199 De hele quote: If we would have said three weeks ago […] that Joy Reid and Michelle Obama and Sheila Jackson Lee and Ketanji Brown Jackson were affirmative-action picks, we would have been called racist. But now they're coming out and they're saying it for us! They're coming out and they're saying, "I'm only here because of affirmative action." Yeah, we know. You do not have the brain processing power to otherwise be taken really seriously. You had to go steal a white person's slot to go be taken somewhat seriously. Hij was dus echt van mening dat zwarte vrouwen niet de brain power hebben om serieus genomen te worden.
Wellicht kan je de vraag eerder omdraaien: waar is hij positief over vrouwen... Misschien omdat hij de vrouw zag als een broedmachine ipv een wilsbekwaam mens dat de volledige zeggenschap over haar eigen lichaam zou moeten hebben? Ik noem nu maar iets hoor... Überhaupt dat hij zich bemoeit met wat vrouwen volgens hem zouden moeten doen en laten. Volgens mij kunnen vrouwen prima hun eigen keuzes maken (al hebben ze daar wel heel lang voor moeten strijden), we hebben echt geen witte conservatieve mannetjes nodig om ons te instrueren dat we een tradwife moeten zijn en een x-aantal (liefst zoveel mogelijk, want roeping van de vrouw enzo) kinderen moeten baren. En als je geluk hebt en je bent wit, dan heb je tenminste nog net iets meer hersencapaciteit als vrouw zijnde, iets dat zwarte vrouwen niet hebben volgens deze meneer. En natuurlijk is dat hele white privilege een woke/linkse mythe Kijk bijvoorbeeld eens wat hij over Taylor Swift zegt: 'she should have more children than houses. That is my challenge, Taylor Swift, and i'm not being sarcastic'. Ik vind dat echt beangstigend.
Nee dat is niet een punt dat ik met hem deel. Er is voldoende bewijs voor dat bepaalde groeperingen meer kansen hebben op de arbeidsmarkt en in het leven enkel doordat ze blank zijn.
Ik ben een beetje een doorgeefluik geworden, je bent nu al de 5e ofzo die naar "bewijzen" vraagt. Maar dit zijn stuk voor stuk gewoon filmpjes die langskomen op m'n feed. Bij deze stond de datum er zelfs bij: juli 2023. Ik denk eigenlijk dat het heel makkelijk is om ze tegen te komen wanneer je hem opzoekt, je moet alleen ook wel openstaan voor de minder leuke uitspraken naast de o zo respectvolle debatten. Dat "you" interpreteerde ik dus algemeen als in "zwarte vrouwen". Mijn fout. Maargoed, dit maakt het niet bepaald minder erg natuurlijk.
Zucht… cooooontext!! hij zei dat omdat deze vrouwen enkel deze positie hebben/hadden vanwege Affirmative action (wat een een soort quota / positieve discriminatie is. Mensen met bepaalde profielen (bijv vrouwen, mensen met een handicap, migranten) krijgen voorrang op banen in bepaalde sectoren of krijg je subsidies e/o andere voordelen voor als bedrijf, wanneer je ze aanneemt). Deze vrouwen bevestigden dat ze op de plekken zitten/zaten vanwege deze regeling. Oftewel - is Charlies punt - deze vrouwen zitten niet op de plekken omdat ze de beste keus zijn maar omdat ze zwart en vrouw zijn. Ze hebben van zichzelf dus niet de brain power anders zouden ze - volgens hem - affirmative action niet nodig hebben.