lieverd je testen zullen misschien nog wel een paar dagen pos. zijn ook als het mis is gegaan dat is de ellende ...hcg blijft soms wat langer in je lichaam ....op je krampen af te gaan ..vrees ik dat het is missgegaan ( ook al hoop ik anders voor je)...lieverd ik leef heel erg met je mee ...heel veel sterkte knuf asjuh
Hoop dat alles nog steeds ok is meidje ! Denk in ieder geval aan je en duim echt superhard dat het niks te betekenen had !
de bloeding is nu wel minder, en krampen zijn ook weg, maar de stomme is, ik voel me helemaal niet zwanger meer.. bedankt voor jullie steun opnieuw..
Hoi Shirin, Wat ontzettend KL*T*! Het kan zijn dat het nog goed komt, maar je eigen gevoel klopt meestal het beste. Zeker omdat je beschreef dat je zoveel buikkrampen had..... Weet uit eigen ervaring dat het niet fijn is (zacht uitgedrukt). Neem wel de tijd voor jezelf, en hou je niet groot, schrijf en vertel lekker alles van jeaf. Oh ik wou dat ik je kon helpen meid.... Veel sterkte. Knuf kitty
Shirin ik hoop voor je dat het toch nog goed komt meid!. Een vriendin van mij heeft met 6,9 en 12 weken hele heftige bloedingen gehad maar haar kindje zit nog steeds rustig in haar buik. Dus ik hoop voor jou dat het misschien alleen een adertje of zo is geweest. Sterkte ermee.
ik zie morgen wel hoe het afloopt sowieso ga ik morgen ook nog afspraak maken met mijn huisarts, ik weet ook niet wat het is ongi of niet... mijn temp was nog steeds net zo hoog als gisteren. ik snap het niet, maar ja, mijn man die steun me zo goed, en als ik jullie ook niet had dan zou ik het helemaal niet weten.
Ik ben bang dat de huisarts daar jou morgen ook geen antwoord op kan geven. Echo is nog te vroeg en zwangerschapstest zal nog positief zijn. Ik snap dat je heeeeel graag zekerheid wil. Maar ik als het verhaal zo hoor vrees ik dat het mis is. Ik wens jou en je man heel veel sterkte !!! En ik hoop natuurlijk dat je beeb lekker blijft zitten.
Heel veel sterkte meid! Wat je ook voelt (positief of negatief) je hebt hCG in je lijf en dat maakt dat je je zwanger kan voelen. Het idee dat het mis is gegaan kan je gevoel ook veranderen meid! Dat je je nu niet zwanger voelt zegt helemaal niks meid! Pin je er niet op vast en probeer vertrouwen te houden!! Heel veel succes meid, dit is niet eerlijk! Elmo
Shirin wat ontzettten K. voor je. Een maand geleden heb ik een vroege MK gehad. Van de een op andere dag voelde ik met totaal anders, Ik heb toen voor de zekerheid een echo laten maken en hier was niets meer op te zien. (behalve een cyste) Het begon bij mij met een beetje rose dat duurde een aantal dagen zonder veel buikpijn. Ik heb ook pas na 10 dagen echt veel bloed verloren. Bij bloedverlies hoeft het niet altijd mis te gaan het gaat inderdaad zelfs heel vaak goed. Blijf hoop houden totdat je inderdaad een bevestiging hebt. Heel veel sterkte. liefs Nique
Hai Shirin, Wat een ellende! Ik kan me voorstellen dat je er even doorheen zit; alleen al om de onzekerheid. Doe 't rustig aan en hou moed! liefs, Sandra