hallo dames, Ik ben Hansje en ben sinds 9 maanden gestopt met de pil. Nu het volgende: Heb tot nu toe een zeer regelmatige cyclus van 32 dagen gehad maar deze week loopt het een beetje anders. Ik had op de 28ste dag een lichte bloeding en een beetje buikpijn. Dit is over gegaan. De 29 en 30ste dag had ik nergens last van. Wel een beetje afscheiding en een paar druppeltjes bloedverlies. De 31ste dag was het erg vreemd in mijn lichaam. Het gevoel dat ik ongi moest worden maar dat werd ik niet. Wel duizelig, misselijk, pijn etc. Zouden dit evt. zwangerschapverschijnselen kunnen zijn of komt de ongi nog gewoon! We willen zo graag een kindje! liefs Hansje
Zouden idd zwangerschapsverschijnselen kunnen zijn hoor. Ik heb het ook gehad, en was ook zwanger. Hoop dat het voor jou ook raak is! Wanneer ga je testen?
Het kan inderdaad dat je zwanger bent. Hier ook een vreemde ongi. Zowiezo al een rare cyclus. Maar ik zou op z'n vroegst morgen ongi moeten worden. Ben dat donderdag geworden. Wel veel bruin, weinig bloed. Nu en gisteren alleen een beetje bloed met veeeeeel slijm. Zelfs de tampons doen zeer als ik ze eruit haal, omdat ze zo droog zijn. En ik haal ze er echt niet elk uur uit Nu maar overgestapt op inlegkruisjes.. Het zijn sinds gisteren al de laatste loodjes van mijn ongi. En ik ben altijd 6 dagen ongi met veeeeeel stolseltjes. Nu red ik misschien 2,5 dag.. En dat nog voor mijn nod.
Ik vind het heel hoopgevend klinken! Die paar druppels bloed zouden een innesteling geweest kunnen zijn. En dat gevoel van menstruatiekramp had ik ook al vanaf het begin, dat kan bandenpijn zijn. Omdat je baarmoeder gaat groeien. Succes!
Ik heb al een hele hoop meiden gehoord die ook dit hadden en mooi zwanger waren Ik denk dat er een hele goede kans is dat je zwanger bent meis! Gewoon even een testje doen, spannend!