zwangerschaps granules van VSM

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Rimimi, 9 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rimimi

    Rimimi Actief lid

    24 okt 2008
    185
    0
    0
    Hallo.

    Heeft iemand ervaring met zwangerschaps granules van VSM. Ben iedere ochtend zo misselijk. Bij mijn dochter had ik daar ook last van maar dan moest ik overgeven en dan was het weg. Nu loop ik de hele ochtend te kokhalsen en komt er niets.
    Als ik thuis ben dan vindt ik dat nog niet zo erg (leuk is anders), maar als ik vrijdags en zaterdag de hele ochtend op mijn werk niet kan opschieten dan vind ik dat wel vervelend.
    Nou hopelijk helpen die tabletjes.

    Groetjes Rimimi
     
  2. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Bij mij hebben ze wel geholpen, ik nam ze een halfuur voor het ontbijt in... en na het ontbijt, een half uur later ook als het nodig was... ik ben begonnen met 20 weken (toen was ik nog elke dag ziek) en daarna werd het minder... ik neem ze nu als ik enor misselijk ben soms ook.
     
  3. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Bij mij hielpen ze voor geen meter..
     
  4. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    ik was niet erg misselijk, maar had gewoon geen trek en werd misselijk van luchtjes. Ik heb ze een week of 2 gebruikt en dat hielp wel wat. Maar een goed voorbeeld ben ik niet, aangezien ik niet kots misselijk was!
     
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.085
    3.868
    113
    Bij mij helpen ze een beetje.
     
  6. Josjes

    Josjes Actief lid

    6 nov 2008
    244
    0
    16
    Brabant
    Ik gebruik ze nu ook al een tijdje en of ze echt helpen? :( ik blijf de hele dag misselijk maar blijf ze gebruiken, wie weet helpt het toch iets..
     
  7. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    Zijn ze nog verkrijgbaar dan? Ik begreep laatst van niet.. Ik gebruik nu Travelin van VSM daar schijnt ongeveer hetzelfde in te zitten.
    Heb ook geinformeerd bij VSM en deze pilletjes mag je ook langere tijd achter elkaar gebruiken.

    Maar bij mij werkt het prima ik ben veel minder misselijk als eerst.

    Ik was echt de hele dag door misselijk en nu niet meer. Af en toe wel een vlaag en sommige soorten eten staan me wel tegen. Maar het is allemaal een stuk minder als eerst.
     
  8. Tinkerbell81

    Tinkerbell81 Fanatiek lid

    20 dec 2005
    3.152
    0
    36
    bij mij hielpen ze helaas niet....maar je kan het altijd proberen toch?!

    het beste werkte hier nog veel kleine beetje eten...(maar dan nog misselijk, maar las ik het vergat om te eten /niet kon vanwege werk was t hel;emaaal erg)
     
  9. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Hier nog wel bij de kruidvat en Etos zien staan...
     
  10. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Zag ze gisterne nog in een bak met 50% korting bij de Kruidvat!
     

Deel Deze Pagina