Dochter heeft sinds zondagavond koorts. Toen is ook haar verstopping begonnen. Gistermiddag heeft ze met veel pijn en moeite een drolletje eruit geperst. Vannacht liet ze steeds windjes en vervolgens gaat ze huilen en "poepie" roepen. Ze heeft er echt last van... Net gelukkig ook weer een klein beetje gepoept. Wat helpt tegen een verstopping? Ik heb geen ontbijtkoek in huis en ik wil ook niet de deur uit met die koorts. Appelsap en sinaasappel laxeren ook toch? Weten jullie wat nog meer?
Kiwi, pruim, (sappige) peer werkte hier ook altijd laxerend, druiven, sinaasappel....eigenlijk al het fruit wel behalve appel en banaan. En veel laten drinken en dingen als yoghurt, zolang er maar veel vocht in zit, dat laxeert natuurlijk al een beetje. Sterkte!
Ik heb net lekker wat sinaasappels geperst, dus hopelijk werkt dat! Verder weinig fruit in huis, alleen nog appel en banaan. Ik dacht trouwens dat appel ook laxeerde... Niet dus... En ik heb haar gister nog wel een appel gegeven. Yoghurt gaat hem helaas niet worden ivm KMA. Ze wil wel wat vaker borst, maar dat is ook bijna op. Vannacht heeft ze gelukkig heel veel water op.
Ze heeft zojuist weer een beetje gepoept. Ze zat hard te persen en moest daarna flink huilen, zo sneu. Gelukkig doet de verse sinaasappelsap z'n werk.
Anders even wst lactulose geven tot het weer op gang komt. (kruidvat, etos en apotheek) is een vriendelijk middel dat de darmen stimuleert.
Lactulose werkt hier ook goed. Zielig he, die kleintjes met pijn! Bij mij zelf helpen rozijntjes ook, miss dat dat een optie is
Lactulose kunnen ze ook veel buikpijn van krijgen. Beiden zoontje kregen er vreselijk veel pijn van. Idd olie (zonnebloem/olijf) over het eten of door het drinken. Dat helpt goed.
Pas op met ontbijtkoek, want daar waar het voor de een laxeerd stopt het bij de ander, hetzelfde geld voor banaan, mijn zoon gaat er juist van poepen. Iedereen reageert daar toch weer anders op. Sterkte!!!