Heb jullie reacties even terug gelezen dankjewel allemaal! Ik hoop ook snel op iets positiefs dat mag mij nu wel een keer mag komen! @Flowers Ja hoor heb m'n vriend een lief kaartje gegeven met daar op 9 jaar samen op de voorkant kon je een eigen getal schrijven. Wow 30 weken alweer niet normaal hoe hard dat gaat zeg. Begint het al te kriebelen? heb je al nestdrang? zo heet dat toch?? @Joy2111 Hoe gaat het nu met jullie?? @Mlien Dat geloof ik best zag ik bij mijn zus al nu heeft ze er 2. @Ghurabaa Dat is goed nieuws. Hopelijk gaat het steeds beter met borstvoeding geven.
@Ghurabaa; Het wordt echt allemaal minder pijnlijk, het toeschieten bleef ik wel voelen, maar niet meer als zo'n enorme gemene steek, meer als prikkend gekriebel. Het aanhappen is bij mij ook echt pijnloos, maar dat duurde ook even voordat dat echt zo was hoor. Ik ben nu toch helemaal aan het afbouwen, zit nu op zo'n 1,5 voeding per dag nog. Ik kreeg het ook veel te druk om bv er bij te blijven geven, dan zit ik continu alleen maar te denken wanneer ik kan kolven, dan liever kv, dat geeft mij wat meer rust. Helaas... Gelukkig wordt mijn mannetje daar ook wel groot op . Heb hem deze week zijn eerste hapje gegeven, was echt prachtig! @Flowers; Zo dapper hoor dat je doorwerkt tot 36 weken, hoor je toch niet zo heel vaak. Ik denk dat ik daaruit af kan leiden dat alles goed gaat met jou en de zwangerschap?
Hey meiden. Hier gaat alle super. Ik voel me goed, Levi doet het super en is erg tevreden. Ik ben maandag ochtend uit het ziekenhuis gekomen en sinds toen natuurlijk enorm druk met de kraamvisite. Ik wordt flink verwend door mijn schoonfamilie want er komt elke avond een schoonzus hier koken ( surinaams) en het is erg gezellig. Het is een heerlijk ventje en tot nu toe ontzettend makkelijk. Ik hou elke dag meer van mijn vriend omdat ik zie hoe geweldig hij met Levi omgaat. ( tis officieel zijn eerste, andere kids zijn geadopteerd) Uiteraard val ik jullie ff lastig met een foto van hem. Ik zal van de week ff alles bijlezen en reageren.
Oooh Joy wat een snoepie!!!!! Oooh die wil je toch zo opeten!! Gefeliciteerd meid!! Fijn dat het zo goed gaat en dat hij zo tevreden is.. Prachtig koppie!
@Joy2111 Wat fijn dat het weer goed gaat met jullie! Wat een popje zeg Ook heel leuk voor je vriend zo'n eerste kindje. Oooh lekker zeg geniet er maar van allemaal
@Flowers; Ik ben er inmiddels achter dat we uiteten gaan, maar waar weet ik niet! haha meer krijg ik er echt niet uit @Joy; Wat een lieverdje!
Noordbrabant hoe gaat het me je? Gaat het nog steeds goed met je HCG waarde. Op naar december! Sugar zie dat je morgen de uitslagen van de gyn krijgt. Spannend hoor meis, we gaan natuurlijk weer voor je duimen! Ik ben gisteren naar de zwangere zaterdag geweest in het WKZ (hier ben ik onder controle). Er werden presentaties gegeven, stonden kraampjes en er was ook een rondleiding op de verlosafdeling. De geboortekamers zijn allemaal onlangs verbouwd en het ziet er allemaal heel modern uit. Nu heb ik tenminste een beeld van waar het straks allemaal moet gebeuren.. Woensdag hebben we een groeiecho. Eens kijken of de kleine nog steeds in stuit ligt.
@Flowers Vergeten te zeggen.. afspraak van morgen wordt verzet vriendlief zat te k*ttn met zijn werk. Maar wil liever saampjes gaan want we gaan dan ook bespreken wat we verder allemaal gaan doen / moet gebeuren. Zal laten weten wanneer we de afspraak hebben staan Wat leuk is dat zo'n beurs WKZ? ken dat helemaal niet. Spannend woensdag heel veel succes ik duim ook voor jou!! @Noordbrabant Jaaaaah in December mag je weer he?
hey, ja waarde staat nog steeds op 0. nog 2x bloed prikken. november is de laatste keer. we gaan eerst nog een weekje op vakantie en dan op naar een nieuwe start!!! ben er nu al zenuwachtig voor hihi.xxx
hey lieverd, ja december de maand waarin ik de vorige keer zwanger ben geworden mogen we weer aan de slag!xxx
Sugar WKZ is de afkorting van het Wilhelmina Kinderziekenhuis. Ik loop daar bij de gyn. Ze organiseren 3x per jaar de informatiebeurs de zwangere zaterdag. Heel herkenbaar... bij ons is het ook altijd een gedoe om de agenda's op elkaar af te stemmen. Morgen maar gelijk bellen en hopen dat je deze week nog terecht kunt. Noordbrabant wat goed dat ie nog steeds op nul staat! We gaan samen met je aftellen tot december.
@ flowers: Ik ben ook in het WKZ bevallen, vond ze hartstikke lief allemaal en hele mooie kraamkamers ja. (al heb je daar totaal geen oog voor als jij met je weeen bezig bent straks )
@all; Klustijd zit erop.. Nu afwachten.. Hoop 't zooooo.... @Sugar; Wanneer heb je je afspraak in 't ziekenhuis? @Flowers; Jij gaat dus in het ziekenhuis bevallen? Moet je dat of heb je daar zelf voor gekozen? (Sorry als je het al een keer verteld hebt)
@Flowers @Femme Afspraak bij mijn gynaecoloog is nu volgende week woensdag om 9:00 uur! @Femme Wat grappig we zijn zowat samen. Heb mijn eisprong ook zondag gehad