hallo, ik ben erg benieuwd tot hoe lang jullie je kleintje op jullie kamer hebben laten slapen, en waarom zo lang/kort.....
bij ons de eerste paar weken bij ons in bed (mijn vriend lag toen op het opklapbed), maar dat was alleen omdat hij niet in zijn eigen bed wilde slapen. Daarna op zijn eigen kamertje. Wij wilden geen wiegje op de kamer omdat onze twee honden ook bij ons slapen.
Eerste 8 weken bij ons daarna op haar eigen slaapkamer. Afgelopen 2 maanden heeft ze weer bij ons bed geslapen. Ze droomde heel veel waardoor ze overstuur raakte en niet meer rustig te krijgen was. Dus dan maar lekker bij ons in bed. Maar daar zijn we met de kinderen zoiezo altijd wel makkelijk in geweest.
mijn dochter is bijna 4 weken nu en slaapt naast me in de kinderwagen wieg...heb haar liever nog dicht bij me...
tot 7mnd want we hadden maar 1 slaapkamer. Nu wonen we sinds 6 in een ander huisje en heeft ie zijn eigen slaapkamer Hier heeft ie ook nog 5 weken tussen ons in gelegen en sinds een week toch in zijn eigen bedje en gelukkig gaat dit tot nu toe goed!
3 nachten.. Ik vond t geen gedoe met die wandelwagenbak.. M'n man en ik hadden al snel zoiets van "We hebben een mooi kamertje voor hem gemaakt, er staat een pracht van een bed.. daar kan hij fijn slapen.." Samen met de kraamhulp t bed goed op gemaakt en Gijs sliep er heerlijk.. Overdag sliep hij vaak in de box, dat hebben we gelukkig in 1 keer kunnen veranderen..
Mijn dochter sliep de eerste maand bij ons in bed. En nu alleen als ze niet lekker is of er behoefte aan heeft. Ze is nu 6 maanden. Mijn zoon heeft van 14-21 maanden tussen ons in geslapen, had hij behoefte aan. Heb er zelf ook helemaal geen problemen mee.
mijn zoontje heeft vanaf dag 1 tot en met 4 maanden in een reiswieg op onze kamer gelegen. daarna is ie naar zijn kamer verhuisd, maar het komt nog heeeeel regelmatig voor dat ie halverwege de nacht bij ons in bed komt liggen. Wij hebben dan ook helemaal geen problemen mee.
mijn zoon slaapt naast mij en dat blijft voorlopig nog zo. zijn bedje staat vlak naast dat van mij. als er s nachts iets is kan ik zo zien wat het probleem is en hem snel weer in slaap helpen. soms is een aai of een liedje zingen al voldoende en soms omklemt hij mijn vingers en wordt daar rustige van. wij zijn van mening dat een kind zich geborgen moet voelen, het heeft 9 maanden warm bij mama gezeten en zou dan ineens in een kamer helemaal in zijn eentje moeten gaan slapen. alleen omdat we een mooi kamertje gemaakt hebben is voor ons geen reden. dat voelt voor ons gewoon niet goed. omdat dit erg goed werkt en hij vaak eng droomt veranderen we het voorlopig nog niet. van de zomer gaan we de afstand tussen de bedden vergroten. en als hij eraan toe is naar een eigen kamertje maar voor ons staat er bepaald geen limiet op voorlopig. en ik vind het heerlijk onze jongste zo dicht bij me te hebben.
0 nachten, gewoon lekker gelijk in eigen kamertje. ik hoor anders elk geluidje en dan word ik steeds wakker. mijn eerste muppet ging na 1 dag al van onze kamer af hierom, vandaar dat deze gelijk naar eigen kamertje ging. maar heb een camera, want wil wel gelijk kunnen zien of er iets is
Ik geloof zo'n 5 maanden, de overgang naar zijn eigen kamertje ging trouwens heel soepel, hoor. Nu is hij 15 maanden en slaapt ie af en toe nog tussen ons in (bij ziekzijn, tandjespijn, of heeeel enge nachtmerrie), stiekem geniet ik daar nog steeds van!
Volgens mij raaden ze 6 maanden aan, maar ik geloof niet echt dat ze zich daar erg druk om maken of je op wijzen. Ons dochtertje heeft tot 6 maanden op onze kamer gelegen, ons zoontje 5 maanden. Hij sliep wat lichter en werd steeds van ons wakker. Bij mijn dochtertje had ik gevoelsmatig het idee dat we er allebei wel aan toe waren om haar in haar eigen kamertje te laten slapen. Vond het heerlijk om ze de eerste maanden bij me in de buurt te hebben , mijn dochtertje sliep in haar ledikantje en ons zoontje in zijn hangwieg.
Hier de eerste drie maanden, daarna naar zijn eigen kamer en sinds dat hij een maand of 8 is, slaapt hij vaak 's nachts een paar uurtjes bij ons.
Ons dochtertje is 4 maanden en slaapt nog bij ons. Ik denk dat we haar ledikantje ook nog bij ons neer gaan zetten. Ze slaapt nog niet door en ik vind het fijn om haar meteen te kunnen pakken als ze wil drinken en ik vind het voor haar fijn dat ze zo dicht bij mamma is.
Nog steeds, naar alle tevredenheid. Edit: ze begint altijd in een co-sleeper aan mijn kant en om een uur of twee wordt ze over het algemeen wakker en komt ze lekker tussen ons in liggen.
3 en halve maand. Ze sliep helemaal niet goed door. In haar eigen kamertje gaat dat iets beter en ze is altijd helemaal blij in haar eigen kamertje met al die leuke kleurtjes Moet wel zeggen dat ik het met bv wel handig vond dat ze bij ons op de kamer sliep. Nu heeft ze fv.