Hoe snel zwanger met overgewicht?

Discussion in 'Zwanger worden' started by spannend22, Sep 16, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Melkos

    Melkos Bekend lid

    Sep 7, 2011
    696
    398
    63
    Female
    Ben vandaag ongi geworden heb overgewicht maar zit in de 2de maand en heb uitgerekent dat ik cyclus heb van 27 precies 2 maanden achter elkaar dus ben der wel blij mee dat die niet onregelmatig is hier
     
  2. takhen

    takhen Fanatiek lid

    Nov 13, 2009
    2,386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    inderdaad
    nu rook ik niet trouwens ;)

    Maar ziekenhuizen willen altijd graag een reden vinden overal voor (wij zelf natuurlijk ook) en als ze niet 123 iets kunnen vinden is dat hun eerste antwoord: je bent te dik
    Zoals ik al zei, overgewicht is niet goed
    Maar vroeger waren mensen ook zwaar en werden er ook kinderen geboren
     
  3. Melkos

    Melkos Bekend lid

    Sep 7, 2011
    696
    398
    63
    Female
    daar sluit ik me helemaal bij aan

    ik rook zelf wel en heb ook overgewicht maar ben er wel van overtuigd dat ik zwanger kan worden het is allemaal niet gezond maar wat is wel gezond tegenwoordig zelfs de lucht is vies..
    iedereen kan zwanger worden dik dun geel zwart wit. zijn ook genoeg hele gezonde mensen die niet roken geen overgewicht hebben die ook niet zwanger worden dus het zegt allemaal niks
    iedereen s6 met zwanger worden
     
  4. wendypas

    wendypas Actief lid

    May 5, 2011
    105
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik hoop maar dat iedereen zwanger kan worden!
    Ik heb ook overgewicht... BMI van 40. Maar mijn cyclus is heel erg onregelmatig. Mijn eerste was 31 dagen en nu zit ik al op dag 106... Ik hoop hier dus alleen maar positieve verhalen te lezen van iedereen om nog een beetje moed te houden!!
     
  5. Melkos

    Melkos Bekend lid

    Sep 7, 2011
    696
    398
    63
    Female
    dat kan ook nog ontpillen zijn heb je lang de pil geslikt?
    ik heb een bmi van 36 ik heb geen onregelmatig cyclus dus het kan wel. als het telang duurt voordat je menstruatie begint zou ik de huisarts bellen

    groetjes en s6
     
  6. patries88

    patries88 Lid

    Mar 10, 2011
    88
    0
    6
    Ohhhh mensjes !!
    Wat fijn om allemaal te lezen :p
    @ melkoks :
    Moooi gezegd !!
    @ spannend....
    We wachten gewoon nog af ;)

    Heb een bmi van 34.3 geloof ik..
    Ben 1.69 en 94 kg...
    Soms wel eens lastig, maar zo ben ik nou eenmaal.
    Ik zeg altijd :
    Ik voel me fijn, en heb een lieve vriend die van me houdt.
    Dat is ook belangrijk allemaal !!
    Wij zijn al bezig met ronde 8......
    Maar zijn niet gericht aan het klussen.
    Gaan we deze maand wel proberen. Heb zoon lieve zwager die mij ksn vertellen dat ik na december zwanger wordt en een jongen krijg :S Dus doe dr alles aan om nu zanger te worden ;)
    Succes allemaal !!!!
     
  7. linda337

    linda337 Actief lid

    Dec 30, 2010
    240
    0
    0
    Ik heb ook flink overgewicht 100+ :(
    Ben ik Januari met de pil gestopt, nu pas 4 keer ongesteld geweest.
    Ik heb een erg onregelmatige cyclus, het valt dus niet mee.
    Ik denk zelf ook dat het door het overgewicht komt, hoor je wel eens vaker.
    Het valt in ieder geval niet mee :(
     
  8. patries88

    patries88 Lid

    Mar 10, 2011
    88
    0
    6
    He Linda..

    T hoeft niet door overgewicht te komen..
    Kijk mijn cyclus.. Heel netjes !
    Ik heb eigenlijks geen last gehad van ontpillen..
    Misschien heb jij dat wel
     
  9. linda337

    linda337 Actief lid

    Dec 30, 2010
    240
    0
    0
    Ik weet het niet, jouw cyclus is inderdaad echt netjes.
    Mijn eerste twee cyclussen waren ook gewoon normaal, maar daarna begon de ellende.
    Ik ben ook bij de laatste lange cyclus naar de huisarts geweest, ik had een erg lichte pil, dus het zou nu eigenlijk wel weer normaal moeten zijn.
    Hij heeft het ook niet over overgewicht gehad, maar je leest alleen maar dat het waarschijnlijk daaraan zou moeten liggen.
    Het rare is alleen wel, bijna al mijn vriendinnen hebben overgewicht en zijn binnen 4 rondes zwanger, soms erg frustrerend.
    (Al ben ik wel heel blij voor ze hoor !!)
    Ik moest voor mezelf beslissen hoe lang ik het aan wilde zien anders zag de huisarts mij in Oktober graag weer terug met partner om volgende stappen te gaan ondernemen.
    Dus ik wacht nog ff af wat mijn cyclus gaat doen :(
     
  10. patries88

    patries88 Lid

    Mar 10, 2011
    88
    0
    6
    Damn, heavy !
    Hopen dat alles wel goed is bij jou en je man/vriend..
    we wachten dus nog gewoon af ;)
     
  11. spannend22

    spannend22 Fanatiek lid

    Jul 7, 2011
    1,754
    0
    36
    Hmm al die verhalen over overgewicht wat je allemaal hoort, daar kun je echt geen pijl op trekken he...Je kunt er gewoon ook niet van op aan dat iets klopt...Dat overgewicht invloed heeft op het zwanger worden en zwanger zijn geloof ik wel, maar dat is ook bij iedereen weer verschillend....

    We zijn gister begonnen met onze klusperiode..iK sta er erg ontspannen in...Ontspannender dan de vorige cyclus..Dus hoop dat ik dat vol kan houden tot einde van mn cyclus...Ik heb ook echt zo'n vlinderbuik gevoel...Kennen jullie dat? Zo'n soort verliefd gevoel in je buik...

    Nou, vanavond ga ik wokken en daarna lekker bank hangen met mn mannetje.....erg slecht voor mn overgewicht, maar ik vind dat ik in het weekend een beetje mag zondigen...Hoe pakken jullie dat aan? Doordeweeks let ik echt goed op en probeer ik savonds thuis of op mn werk niet meer te snoepen en niet veel te eten...Wel genoeg natuurlijk;)
     
  12. linda337

    linda337 Actief lid

    Dec 30, 2010
    240
    0
    0
    Je kunt inderdaad niet meer doen dan afwachten, wil wel weer gaan afvallen, misschien met dit doel, dat het me wel gaat lukken !!
    Had niet verwacht dat overgewicht voor zo'n probleem kon gaan zorgen........
     
  13. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    Aug 7, 2008
    9,366
    87
    48
    Female
    Docente Engels
    Achterhoek
    mijn cyclus is trouwens elke maand 27 dagen geweest... bijna twee jaar lang.. misschien 2x 28 dagen, maar echt op het klokje.. met overgewicht!
     
  14. girafje

    girafje Fanatiek lid

    Aug 27, 2008
    2,136
    0
    0
    leerkracht
    Noord Holland
    Mijn cyclus is ook vrij regelmatig, soms 1 dag eerder/later.
    Mijn klusperiode zit er weer op voor deze maand en mag nu weer afwachten. Blegh wat heb ik daar toch een hekel aan....
     
  15. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Ik had bij de eerste een bmi van ongeveer 28 en toen na 11 rondes zwanger geworden. Allemaal heel normaal zeker omdat ik ook nog rookte toen. Bij nummer twee was mijn bmi iets hoger (28,5) en ben ik in de eerste ronde zwanger geworden.
    Negatieve invloed op zwanger worden is vooral aan de orde vanaf een bmi van 30 of hoger (obees) en dan nog is het erg afhankelijk van de persoon.

    Onthou vooral dat het gemiddeld 1 jaar (12 rondes!!) duurt voordat je zwanger bent van de eerste! Alles binnen één jaar is dus gewoon!
    Succes!
     
  16. spinnekop

    spinnekop Niet meer actief

    he meiden

    ik zal jullie een positief bericht geven

    ik:

    35 + dat wil zeggen 38 jaar toen ik zwanger werd van de 2de
    100+ dat wil zeggen bmi van over de 40
    1 eierstok dat wil zeggen veroorzaakt door endometriose
    myoom in baarmoeder

    ik moet er wel bij zeggen dat mijn cyclus heel regelmatig is 28 dagen

    situatie : 2 gezonde jongens van bijna 3 en net 1 jaar geweest

    wanneer ben ik zwanger geraakt

    mijn 1 ste in de 3de ronde
    mijn 2de zw schap in 1ste ronde wel een ma geworden
    mijn 3de in de 4de ronde

    en we gaan voor een derde kindje :D
    met toestemming van de gynacoloog;)

    dus meiden hou moed !!


    spinnekop
     
  17. cupcake85

    cupcake85 Actief lid

    Jul 16, 2011
    457
    0
    16
    Zuid-Holland
  18. spannend22

    spannend22 Fanatiek lid

    Jul 7, 2011
    1,754
    0
    36
    Hey meiden,

    bijzonder om dit alles te lezen..Het geeft de burger wel weer moed he:)

    pff hier zo bizar...vanochtend werd ik met zo'n happy gevoel wakker...ben namelijk vanacht op 36,5 week bevallen van een tweeling...een jongen en een meisje...Sjors en Charlotte...Hoe bizar dat je zo wakker kunt worden en nog happy bent ook...

    Mn lichaam en gedachten houden me echt voor de gek he...1 ding scheelt, dat ik wel echt happy ben hihi...:):) Hebben jullie dit ook wel eens gehad? en wat betekende dit toen voor jullie?
     
  19. spinnekop

    spinnekop Niet meer actief

    klinkt goed die droom toch , nu werkelijkheid;)

    ik zou alleen andere namen kiezen , niet mijn smaak:D


    spinnekop
     
  20. spannend22

    spannend22 Fanatiek lid

    Jul 7, 2011
    1,754
    0
    36
    @Spinnekop, haha idd...Charlotte vind ik nog wel gaan, maar Sjors niet helemaal;)
     

Share This Page