Kom maar ophalen, hoeveel wil je? Dacht ook dat ze het zelf regelde met de bv, maar volgens de arts hoort zij bij het groepje baby's dat gewoon kan doordrinken als ze genoeg hebben (tis gewoon een zuiplapje ) Ahum, madam heeft alsnog flinke last van de prikjes gekregen. Bij de fotograaf ging het nog goed, maar toen sliep ze. Het leek de fotograaf en Ivo leuker als ze wakker was. Na een uurtje zouden we terugkomen. Even naar mijn oude werk geweest om Raven te showen. Nog niks aan de hand. We komen terug bij de fotograaf en daar begint ze... Niet meer te stoppen, arme Raven liep helemaal rood aan. Ivo, de wijsneus, dacht tuurlijk dat ze alweer eten wilde maar dat was amper 2 uur geleden dat ze die voor het laatst had gehad. Dus moesten wel de prikjes zijn. Eenmaal thuis (weer met geruzie want Ivo bleef erbij dat ze honger had, maar dat denkt hij volgens mij altijd, pff mannen) ben ik na 30 min lopen troosten (en ze had een verhoging van 38 graden) snel naar de drogisterij gerend voor zetpillen. Kom ik thuis ligt Ivo knockout op de bank en Raven ligt te brullen. (waarom horen mannen dat niet?) De zetpil begint nu geloof ik wel zijn werk te doen, tis iets rustiger boven. Ze huilt niet meer, af en toe hoor ik een kreuntje. Ben nu erg aan het twijfelen of ik wel naar mijn oma zal gaan. Zo vaak zie ik haar nou ook weer niet en ze is al redelijk op leeftijd (82!) en ik weet dat ze Raven heel erg graag wilt zien Aan de andere kant is het ook weer 45 min rijden en ben ik eerlijk gezegd al blij als ze straks slaapt dus wil ik haar ook niet storen. Hoewel ze in de auto meestal weer snel in coma valt. Dilemma, dilemma dus p.s. he, dat lucht op en dan ben ik ook nog eens vergeten eieren te kopen zodat ik mijn snitzels niet kan paneren ga Ivo maar eens wakker maken, eten is zo klaar
Raven kan rustig 45 min drinken. Das best lang, zeker als ze 8-10x per dag komt. Ze moet leren om haar voeding binnen 20 min uit de borst te halen. Voor die melkdouches kreeg ik het advies de druk eraf kolven en dan voeden. (Raven wordt ook altijd ondergespoten als ze even de tepel los laat, als ik bij de andere borst een verse zoogcompres erin doe is die na afloop kletsnat)
ow vergeten erbij te melden (zie eerder lang bericht hierboven), de foto's worden nu volgende week gemaakt, een rooie Raven leek mij toch niet zo mooi op de foto's Ze slaapt nu trouwens...gelukkig (eindelijk wat rust)
jekkia...ik denk dat raven nu goed slaapt. toen chedella een zetpilletje had gehad had ze die dag 6 uur achter elkaar geslapen! succes met haar en smakelijk eten
Och ja, het komt natuurlijk pas 2 tot 3 uur later de bijwerkingen. Zielig hoor! Ik hoop voor je dat ze lekker slaapt! En voor vanavond, tja moeilijk. Doe wat je gevoel je ingeeft! En mannen... ongelofelijk! Hele diepe zucht..
Jeetje, jullie met die spuitboobs, haha! Daar kan ik me echt niks bij voorstellen. En in 2 minuten 80 cc, jeetje Kirby . Jij kan inderdaad makkelijk heel lang doorgaan met bv! Jeroen drinkt vaak 3 kwartier. Als ik hem er eerder dan een half uur af haal is hij echt nog niet tevreden! En heeft hij nog niet genoeg gedronken. En hijheeft het zo hard nodig... Ik heb hem dus vanmiddag om half 4 zijn eerste flesje friso gegeven. Hij dronk het helemaal leeg (130 cc!) en hij had na dat flesje een gezicht van "zo...ik kan geen pap meer zeggen" Zelf heb ik om 2 uur een kwartiertje gekolfd (40 cc als resultaat) en nu maar afwachten wanneer hij wakker wordt voor de volgende voeding (weer bij mama!) Ze voelen weer wat voller aan, dus hopelijk drinkt hij strakjes weer lekker rustig.
hier even een berichtje want ik heb niet alles bijgelezen. Heb vanmorgen de kleerkast van chedella opgeruimd en de nieuwe kleertjes erin gehangen, die ik tijdens de zwangerschap voor haar had gekocht. Ze heeft nu dan eindelijk maatje 56 maatje 62 heb ik er ook al vast in gehangen maar die zijn haar nog veels te groot Welke maat hebben jullie kleintjes nu? verder zijn de laatste nachten weer hopeloos want ze is veel wakker en huilt dan veel is alleen stil als ze bij in in de armen ligt. Ben laats naar de ha geweest en die raad mij aan om haar nu al weg te brengen hij is van mening dat een kind niet heel de dag bij de moeder moet zijn...nou dat wilde ik dus niet horen! wat niet bij de moeder ....wij zijn de belangrijkste wezens op aarde toch Maarja na de vermoeiende nachten ben ik er wel al aan het over nadenken om ze binnen kort een middagje naar mijn moeder te brengen..slil slik middagje ummmmmmm denk 3 uurtjes of zo. pffffffffffffff mama zijn is maar verwarrend...ben ik nu de enigste die zo denkt? JE BENT EIGENLIJK NOG ZO KLEIN!
meiden ff geen reacties van mij. We hebben een enorme lekkage op de slaapkamer/badkamer en er moet waarschijnlijk boel gesloopt worden. Zie het echt niet zitten al die puin. Tis al langer, want hele ondermuur beschimmeld! Waarom! twinny
Yay, Tiekje slaapt nog! En ik heb helemaal bijgelezen! Nu snel nog ff reageren, want ik ben een paar dagen off-line geweest. Tica slaapt dus gewoon nauwelijks overdag en daar moesten we echt een manier in vinden. En 's nachts huilde ze niet hard, maar lag ze wel zo druk te pruttelen en zich te vervelen (=dreinen om aandacht) dat wij niet konden slapen. En ze zat dus ècht wel een sprongetje te maken Enfin, ze is weer gekalmeerd en is nu weer een gezellig kindje dat gewoon lekker veel wakker is en dan ligt rond te kijken in de box of haar ledikant. En als ze moe valt ze weer zèlf in slaap! Dreint ze toch, dan doet de draagdoek wonderen. Nu wat reacties, maar ik kan echt niet op alles reageren, sorry dames, anders zit ik hier morgenochtend nog! Sonya: wat moeilijk voor je! Ik vind het zelf ook slikken als ik es een uurtje bij Tica vandaan ben, maar redeneer dan dat het maar voor even is. Chedella 3 uurtjes wegbrengen is nog prima te overzien, ook al is ze nog zooo klein! Ik probeer me voor te stellen hoe je je voelt, als je kindje ook nog eens veel te vroeg is geboren is het vast extra ondenkbaar om je kindje een tijdje aan iemand anders 'uit te besteden'. Toch is het soms echt beter voor zowel jou als voor je baby. Wij hadden kort geleden dus ook zoiets toen Tica een sprongetje aan het maken was en ik ben toch blij dat ik Tica toen aan mijn moeder durfde over te dragen voor een middag! (BTW, dat ging zo goed! Tica was zoveel rustiger bij haar!) Ze heeft haar toen ook een flesje gegeven toen ze honger kreeg. Ondertussen sliepen wij urenlang als een blok. Pfff, dat hadden we echt nodig, nu kunnen we er weer tegenaan. Anyway, mijn punt is: misschien toch je moeder inschakelen, Chedella is daar vast in goede handen. Jij hebt je rust ook nodig! Sterkte! Ow ja, Tica zit nu in maat 56, ondertussen kunnen een paar krappe maatjes 50 al de kast in Lief fotootje van slapende Chedella Twinny: superk* van jullie badkamer! Ik hoop dat het ongemakken tijdens het klussen meevalt. Ook wel lastig met zo'n kleintje in huis, die troep en drukte! Niva: hoe ging de controle? Hoe zit het met alle pijnen? Hier nog flink zwaar, daarom ben ik ff niet zoveel online, ik kan de muis niet goed vasthouden Even over een comfortabele houding voor het voeden: ik heb nou samen met fysio een soort rugbyhouding in een leunstoel bedacht, dan zijn mijn armen vrij en kan ik achteroverleunen. Zo worden mijn schouders en nek veel minder belast. Ik zet zo een foto in mijn album, misschien iets om te proberen als je nog geen goede, niet-verkrampte houding gevonden hebt? De BV: zouden we echt al 80 liter geproduceerd kunnen hebben! Misschien wel. Wow!
Het voeden gaat trouwens beter hier, voornamelijk omdat Tica maar 4 of 5 keer per dag hoeft te drinken. Zo heeft mijn lijf tussendoor de tijd om weer te herstellen. Dan drinkt ze wèl in 30-45 minuten beide boobs helemaal leeg. En 's nachts hoef ik er dus maar één keer uit, tussen 5 en 7. Eerst vond ik het maar eng hoor, dat ze zo weinig kwam. Ik heb gebeld met CB, HA en de borstvoedingslijn. CB en HA hebben ook even naar haar gekeken. Maar ze is verder gezond, actief en groeit goed... Ze heeft zelfs nauwelijks krampjes van die enorme porties melk 4,5 keer per dag! Dus feliciteerden ze me gewoon met zo'n efficiënt babytje. Tja, kennelijk doet Tica me weer eens een plezier, net als toen met die KS. Ik zei een tijdje geleden hier dat mijn deadline voor BV geven nu 6 weken was. Nou, dat heb ik dus gehaald En omdat mijn taaie Tica de BV voor mij zo een stuk draaglijker heeft gemaakt, ga ik nog wel even door denk ik. Wèl gaan we de middagvoeding vervangen door een fles kunstvoeding, dan kan ik straks weer 2-3 in de week naar de sportschool voor mijn revalidatie-oefeningen! Want dat kolven doe ik dus niet meer, het is zoals Kirby zei, daardoor zou je je een melkkoe kunnen voelen en dat gevoel had ik héél erg eerst. Op zo'n manier vond ik BV geven nìks aan, werd er gewoon depressief van. Maar zoals het nu gaat het is eigenlijk ook wel weer gezellig... OK, daar beginnen mijn pols en schouder weer te verkrampen Even kijken of ik toch nog die foto kan posten, daarna maar weer de PC uitdoen...
Vandaag heb ik Iris meer laten drinken. 125 cc per fles ipv 110. ik d8 gewoon even kijken tot hoever ze nu eigenlijk kan drinken...met in mijn achterhoofd dat ik hoorde dat ze eigenlijk te weinig binnen kreeg op een dag (ze weeg ruim 4800 gr, dus 4,8 x 150 is 720) Nu tot mijn verbazing heeft ze dus vandaag voor het eerst 5 voedingen En ja ik weet nu 5x 125 is ook geen 720..maarja..kan het er ook moeilijk inproppen toch? En ze groeit zichtbaar goed, dus tja hoever moet je dan gaan voor die "regels"... Er zit steeds 4 uur tussen, ik moet haar zelfs wakker maken ervoor... Ze doet het erg goed vandaag, en nauwelijks krampjes...terwijl we de afgelopen 3 dagen wat afgehuild hebben..phoe... En ik was ervoor vanavond ook bang voor, Arthur is namelijk sporten, dus tis mama-avond. Maar tot mijn verbazing slaapt ze nu al vanaf 20.30, een half uurtje heeft ze liggen mopperen in bed ervoor nadat ze gedronken en gespeeld had. Ik heb heerlijk even mijn handen (en geest) vrij kunnen maken om een begin te maken aan haar babyboek. Ik heb als cadeau een "Mijn kikker babyboek" gekregen. Errug leuk. tis zeg maar de moderne versie van wat (vroeger) het ikke-boek was/is. Kennen jullie die? Ik ga madame zo meteen maar even wakker maken voor de laatste fles. woow..wat ben ik toch trots!
Das flink balen, zeg. Dat wordt minimaal stucwerk vervangen en opnieuw verven met schimmelwerende verf (anders blijft schimmel terug komen &=slecht voor gezondheid). Als je echt pech hebt flink wat sloop en breekwerk. Al bekend wat de oorzaak is? Nah, vel succes. Hoop dat het snel hersteld kan worden
Oww wat klink je heerlijk trots op jullie mannetje, geweldig!! Fijn dat ze zo tevreden over hem waren, dus geen gezeur meer over dat ie teveel voeding krijgt enzo? (daar hadden ze het bij Mick eerder toch over?) Huilde Mick erger trouwens bij deze prikjes dan bij de hielprik? Vraag me dat heel erg af..ik ben als de dood voor die prikjes. En krijg je daar een uitnodiging voor ofzo? Of is het straks bij mijn eerste bezoek aan het CB meteen raak?