hey meiden, ik vroeg mij af wat jullie wel en niet zelf hebben gedaan in het kamertje voor jullie kleine meid/man. wij zijn deze week begonnen en tot nu toe heb ik alleen maar het behang af kunnen halen. ik voel me zo nutteloos en wil graag meer doen! we hebben 4 plankjes uit een kast die geschilderd moeten worden en ik zou dit wel willen doen, maar de verf is dus op terpentine basis. kan dat echt heel erg kwaad met 4 van die plankjes of is het alleen als je er de hele dag in staat? ik heb wel van die mondkapjes gekocht maar heb t idee dat die alleen maar tegen de stof zijn en niet tegen inademen van rare luchtjes. dus hebben jullie alles overgelaten aan anderen of hebben jullie zelf ook meegeholpen?
Ik heb het behang van de muren gehaald, muren geschuurd. Verven hoeften wij niet omdat wij nog maar 4 jaar in die huis wonen. Wij hebben samen behangen en dan de meubels er in gezet. Als je wilt gaan verven moet je dan in een goed geventileerde ruimte doen en idd mondkapje op. Ik denk dat het dan geen kwaad kan hoor. Als je maar frisse lucht inademt en geen terpetine lucht.
Ben zelf nog niet begonnen aan een kamertje maar met die plankjes: Is het geen optie om ze buiten te schilderen? Lijkt me een stuk schelen dan binnen! Zou er wel voorzichtig mee doen hoor, ze waarschuwen niet voor niks. Overigens zou ik me er niet zo nutteloos bij voelen hoor, als eenmaal de grote dingen staan, kun jij je nog genoeg uitleven met assocoires (weer ff niet meer hoe je het schrijft) en finishing touch enzo. succes! xx
Ik heb bij de 1e zw.schap ook buiten geschilderd, dan kan het echt geen kwaad hoor. Binnen schilderen zou ik zelf niet gedaan hebben. Succes met je kamertje...ik wil binnenkort ook eens gaan beginnen! Ik twijfel nog steeds over het thema, binnenkort maar eens knopen door gaan hakken
Ik heb samen met mijn man de muren geverfd (met latex). Toen was ik zo rond de 20 weken. De meubels hebben we samen in elkaar gezet. Rond de 25 weken. Eigenlijk doe ik overal wel aan mee behalve dan het sjouw werk.
Ik heb helemaal niks gedaan. Ik was een weekend bij mijn moeder en toen ik thuis kwam, had manlief met zijn vader het hele kamertje gedaan. Dat vond ik eigenlijk niet zo heel leuk aangezien ik dat ook leuk vond om te doen, maar achteraf denk ik: hij wilde zich graag nuttig voelen en bezig zijn met de baby dus waarom ook niet. Ben toen wel lekker los gegaan met kleding en accessoires kopen .
Tja...eigenlijk weet je wel dat ze het afraden om met terpentine te werken...dus aan jezelf en jouw geweten de keus. Zo simpel is het. Ik zou me gewoon lekker richten op de accessoires e.d. Jij zeult tenslotte al 9 maanden met iets zwaars..
Ik heb geshopt en bedacht hoe het kamertje eruit zou gaan zien. Ook heb ik voor koffie en koekjes gezorgd toen ze er aan het klussen waren. Mijn bijdrage was dus zeer belangrijk . Even serieus. Ik heb de meubeltjes geverfd, maar dat was beits op waterbasis. Met terpentine (of verf op terpentinebasis) zou ik persoonlijk zelf niet werken. Het is voor je eigen hersenen al behoorlijk schadelijk, dus ik wil het al helemaal niet in mijn lijf hebben als ik zwanger ben. Waarom het risico nemen voor vier plankjes als iemand anders dat ook kan doen? Leef je uit op shoppen, inrichten, het wassen van de kleertjes, een keer iets ophangen of koop desnoods andere verf.
je mag wel verven met die verf, als je de ruimte maar goed ventileert. Ik zou het zelf ook niet doen. Ik doe overigens helemaal niks. Mijn man is vandaag pas serieus begonnen en ik kan het niet meer. Alles duizelde me toen ik een poging deed. Als hij had gewild dat ik ging helpen had hij eerder moeten beginnen
bedankt voor de reacties meiden! nou ik heb maar een mondkapje op gedaan en iig de plankjes geschuurd. het verven en behangen laat ik wel aan anderen over. vond t toch idd ook wel een beetje eng allemaal. vind t gewoon wel heel jammer want vind t leuk om te doen...normaal trouwens niet maar nu t voor mn kleine meid is, wil ik heel graag meehelpen. verder is alles al bedacht en geshopt dus voor mij is t nu afwachten tot t klaar is en dat ik alles erin kan zetten . natuurlijk kijk ik daar heeeeeeeeeel erg naar uit! een hele leuk echte meiden kamer hihi...lekker ROZE!
Ik heb erbij gestaan en van te voren aanwijzingen gegeven van hoe ik het allemaal wilde en alle accesoires een mooi plekje gegeven. hihi
Ik ben nu bezig met de kamer van mijn dochter, daar heb ik een kast en een comode en de deur met verf op waterbasis geschilderd. We hebben er samen behangen. Ik heb er steeds voor gezorgd dat het kamertje goed geventileerd was. Straks als mijn dochter over is naar deze nieuwe kamer, dan gaan we nog behangen in de babykamer en schilderen met latex. Daarna nog even lekker soppen in de kamers (zonder bleek) daar kan ik dan ook weer mijn steentje aan bijdragen. Succes!
hier moest veel gebueren,de hele overloop moest boven ook. heb zelf veel gedaan,met mijn vriend de muren op de kinderkamer geverfd,deuren en kozijnen op kamer en overloop heb ik samen met mijn broer geschuurd en geverfd.telkens wel goed geventileerd en een speciaal kapje gehaald bij de verfwinkel die de luchtjes zo goed als tegenhoudt. overloop heb ik zelf getexd,en een vriend van ons heeft daar het trappengat en plafond van geschilderd. mijn vriend heeft de vloer gelgd met mijn pa,en de commode opgeknapt. nu alleen nog gordijnen,en we zijn klaar....
Wij moesten van de logeerkamer een studeerkamer en logeerkamer maken en vande studeerkamer ene babykamer maken. Zijn al vrij vroeg dit jaar begonnen en doen elk weekend wat. Ik heb behang gekrabt, geschuurd, schoongemaakt en afgeplakt. Mijn man doet het verf werk. wordt al beroerd als ik boven ben als hij aan het verven is. Die lucht is echt niet goed voor jezelf en al helemaal niet voor de kleine. Heb wel meegeholpen met de muren en plafond met latex, want dat is op waterbasis. Voor de rest ben ik idd ook van de instructie's, de ideeen, koek en sopie en andere zeer belangrijke dingen
Ik doe alles zelf, maar dat is ook omdat mijn man tijdelijk in het buitenland is, kon even niet anders. Maar anders had ik ook wel veel gedaan, ik vind het leuk, en mijn man werkt hard en veel, en ik niet zo. Ik heb alle muren geschuurd (alle muren zijn hout afgetimmerd en is te lastig om te vervangen) en 3 lagen moeten verven, niet echt een fijn klusje maar ik heb inderdaad alleen latex verf gebruikt met zo min mogelijk oplosmiddelen. Verf op terpentine basis stinkt te erg en de dampen zijn echt schadelijk, even verf omruilen en niks aan 't handje. Van de week commode gevonden die moet ook nog geverfd worden, gordijntjes naaien, lampen zoeken en ophangen, etc. etc. Ik vind het allemaal leuk en wil het ook helemaal niet aan anderen overlaten hehe
hallo dames mijn baby kamer is dan al bijna af omdat wij op 4 hoog wonen en het hier al met 20 graden niet uit te houden is we gaan ook nog 3 weken bij elkaar op vakantie dus ja dus hebben we het maar vroeg gedaan in mijn banner staat onze site daar staan de foto's..!
so lovepeet, jij bent er inderdaad vroeg bij! Maar op zich ben je toch pas in de winter uitgerekend (ivm die warmte?)
Hier vandaag begonnen met het kamertje. Samen met vriendlief het plafond geverfd. De muren en plafond doen we met latex, de kozijnen en deuren met acryl-verf. Dus geen last van oplosmiddelen en vieze dampen. Ga dan ook echt wel gezellig zelf dingen doen, vind het veel te moeilijk om alles uit handen te geven. En sowieso vind ik het leuk om te klussen in huis.
jawel maar het moet natuurlijk met je 7e maand ongeveer klaar zijn in juli gaan we nog 2,5 week op vakantie en in september en ik september hebben we mijn vriend zijn verjaardag en ik ben dan ook nog jarig.. dus we moeten dan wel klussen midden in de zomer en dat zie ik niet zitten
Wij beginnen binnenkort wel een keer (volgens mij MOET er niets haha) Over een paar weekjes ofzo. Het scheelt dat het bij ons de 2e is denk ik. Bij de eerste wilde ik ook al eerder klaar zijn als nu hoor. Je wordt bij de 2e (of 3e,4e etc) denk ik wel overal relaxter mee.