hey visjes ik word idd nu weer geopereert nu voor me verklevingen! ik heb 19-11 de kijkoperatie gehad, en toen werden de verklevingen geconstateerd nu krijg ik 19-01 een operatie om te proberen die verklevingen open temaken. Ik weet niet precies wat een molazwangerschap is maar het klinkt heftig meis knuffel! als ej wel aan de clomid moet ,zou ik het zeker niet laten voor de bijwerkingen! iedereen reageer ook weer heel anders, en nu zit je alleen maar in de stress om dat je cyclus zo verrot lang is. als ik jou was zou ik het gewoon doen en niet teveel op internet opzoeken, ik snap je volkomen want ik dee dat zelf ook, maar met de meeste dingen heb ik zelf de onderzoeken of medicatie heel anders ondervonden dan andere willemijnp het is idd heel verveeld je zit maar te wachten en je gaat weer zitten tijfelen of je niet al zwanger ben. maar je ben nog maar net gestopt met de pil, bij de een duurd het veel langer voordat de pil ook uit je lichaam is . heel veel suc6 ermee liefs gaby
Wij zijn voordat we een jaar bezig waren naar de huisarts gegaan. Ik denk na 9 maanden. Ik heb altijd het gevoel gehad dat ik moeilijk zwanger zou kunnen worden en dat was dus ook zo. Nadat ik de verwijzing heb gekregen heb ik meteen gebeld. Ik heb 2 ziekenhuizen gebeld, zat veel verschil in tijd wanneer ik er terecht kon. Ik had toen al een tijdje mijn temperatuur bijgehouden en wist dus hoe mijn cyclus in elkaar zat. Ik ben toen veel naar het ziekenhuis gegaan omdat ze wilde weten hoe die cyclus verliep, toevallig een keer 30 dagen, erg kort voor mijn doen. Daarna kreeg ik meteen clomid mee. Deze heb ik 1 ronde gebruikt en nu ben ik zwanger, nog heel pril. Maar bij mij heeft het goed gewerkt in ieder geval.
Ik kon bij het lezen hiervan een glimlach niet onderdrukken... Immens lange cyclussen..... Als je het met mij vergelijkt, valt het nog wel mee hoor Kijk het nog even aan, geniet vooral van het "klussen" en probeer er niet teveel mee bezig te zijn, ook al weet ik dat dat niet altijd meevalt..
wat is de oorzaak van je onregelmatige cycli jorietje? als ik vragen mag? En heb je wel elke keer een eisprong? poeh 97 dat is echt lang.
oorzaak nog niet bekend, ben pas vorige maand voor het eerst bij de gyn geweest, uitslag krijgen we 5 januari.. toen ik daar was heb ik een inwendige echo gehad en toen kon ie zien dat ik wel een eisprong gehad heb.. er zit ook een cyste op mn eierstok (rechts) die zou een rol kunnen spelen, maar daar wil ie eerst nog verder naar kijken... dus eigenlijk moeten we afwachten tot 5 januari en dan weten we meer en dan weten we ook of het zaadonderzoek goed is...
spannend! ik hoop voor je dat je snel duidelijk krijgt. ik kan mij voorstellen dat het iig al een geruststelling is dat er nu naar gekeken wordt!
Hi Gaby, Wat rot dat je verklevingen hebt zeg! Kunnen ze dat helemaal verhelpen of blijft het terugkomen? Heb hier en daar er wel wat over gelezen. Een molazwangerschap was in mijn geval dat er alleen weefsel/blaasjes groeiden. (Soms groeit er ook een kindje wat verdrukt zal worden door het weefsel, maar dat had ik niet gelukkig) Met de curretage hebben ze het meeste weg kunnen halen. Het laatste moet je lichaam zelf afstoten, helaas gebeurde dat niet bij mij met als gevolg dat ik chemokuren heb gehad. Sinds vorige maand hebben we weer groen licht. Ik temp af en toe. Ik weet van vorig jaar wel m'n temp van voor m'n ei en daarna. Zoals het lijkt heb ik nog geen ei gehad. Wel last van m'n buik en zere borsten dus hoop dat het eindelijk zo ver is. Half januari hebben we afspraak bij de gyn en dan zal ik es vragen hoe het precies met Clomid. Ik heb niet zoveel zin om dan elke keer naar het ziekenhuis te moeten om te zien hoe ver het eitje is. Als dat erbij hoort ga ik er sowieso nog niet aan beginnen. En wat betreft de bijwerkingen, daar reageert inderdaad iedereen anders op. Ik las over de kuren die ik had ook heftige verhalen, terwijl ik eigenlijk behalve vermoeidheid nergens echt last van hem gehad. We zullen het wel zien! Sterkte in elk geval! Liefs Visjes
Visjes, ik heb ook clomid geslikt en ik hoefde van de gyn geen echo's tussendoor, hoefde alleen te tempen en evt. ovulatietesten te doen. Maar ik wilde liever wel echo's en heb die dus wel gehad. Maar van de gyn hoefde dat dus niet.
Dank je voor je reactie! Dat is positief! Ben niet zo dol op inwendige echo's (wie wel ) Waarom heb jij Clomid gekregen? Ik ben er vrij zeker van dat ik een eisprong heb en dat het wel goed zit. Baal eigenlijk alleen van de lange cyclussen. Tempen is dan wel prettig omdat je dan weet waar je aan toe bent. Liefs visjes
Ik heb clomid gekregen omdat ik na het stoppen met de pil helemaal geen cyclus kreeg. Nu heb ik wel een cyclus, wel een hele lange, maar wel een eisprong gelukkig. Ik mag nu geen clomid omdat ik nog borstvoeding geef, anders had ik dat waarschijnlijk al wel gewild.
Hi meiden, Ben vandaag ongi geworden en dat na 34 dagen! Heb in tegenstelling tot anders niet zo'n rotgevoel, maar dat komt omdat ik wel blij ben met mijn 'korte' cyclus haha maar goed, sowieso balen natuurlijk, maar met geheven hoord op naar de volgende ronde. Begin januari naar de gyn, denk dat we eerst de cyclussen aankijken voordat er uberhaupt iets aan gedaan wordt. Maar hopelijk is dat allemaal niet nodig! Hoe is het met jullie meiden? Snoopy, ook net weer een nieuwe ronde begonnen zie ik? Balen zeg! Succes allemaal! Liefs Visjes
@TS'er: met een cyclus van 40 dagen of langer mag je altijd naar HA om om raad te vragen, want dat kan idd betekenen dat er niet (altijd) een eisprong is. Stel nou dat hij vindt dat dat nu beken mag worden, dan is het zonde als je dat pas na een jaar gaat vragen en dan blijkt dat je dat hele jaar voor niks geprobeert hebt omdat ze eerst jouw cyclus goed moeten krijgen voor je uberhaupt zwanger kan worden. Als ik jou was, zou ik de HA iig raadplegen.
Ik heb nu een cyclus van 26 dagen gehad... Fingers crossed dat het zo mag blijven... Ik ging eigenlijk ook naar de HA gaan voor info en uitleg, omdat ik geen echte eisprong kan detecteren.... Maar ik twijfel nu om nog een cyclus te wachten, omdat ik nu een korte cyclus had. FF detecteerde geen eisprong, mijn temp had nochtans een dip. Mijn ov test was enorm donker, alhoewel die de dagen voor ik ongesteld was ook heel donker waren. Dus twijfel ik daar nu ook wat over eigenlijk... Ben even de moed kwijt....
He Lotteke, Wat vervelend zeg! Dikke digiknuffel! Je hebt vorige ronde half getempt? Dan zou je nog een maand door kunnen tempen, zodat je een heel plaatje hebt. Misschien dat FF je dan iets meer kan 'vertellen' en dan heb je iets om aan de ha te laten zien. Ik zou het even laten zakken en anders maandag gewoon een afspraak maken bij de ha. Liefs Visjes