hoi hoi ik heb een vraag weet niet of hij hier goed staat maar anders word het wel verplaatst nou mijn vraag als wij milan (4 maandjes) mee nemen in de maxicosi in de auto dan valt hij vaak voor overvooral als hij in slaap valt we kunnen de maxicosi niet verder kantelen omdat de gordel dan te kort is het cb kwam met het idee om een luier op te rollen en onderzijn kontje te leggen maar ook dat helpt niet nou wou ik vragen of jullie hier ook last van hebben en een oplossing weten groetjes 1985beeb2009
Als het echt het hoofdje naar voor vallen lijkt me dat niet goed ivm ademhaling enzo, als het een klein beetje naar voor/opzij hangen dan lijkt me dat niet zo erg. Misschien voortaan de maxi cosi voorin zetten zodat je hem beter wat kan kantelen? Voorin zijn de gordels vaak net wat langer. Of anders iets van een easy base/easy fix aanschaffen?
Wat vreemd dat de gordel te kort is. Ik zou eerlijk gezegd eens bij een garage langsgaan en kijken of er een langere in kan. Dat voorover klappen is wel een serieus probleem, zeker als je er zelf geen zicht op hebt.
heb je de stoel helemaal naar achteren staan? Hoe verder de stoel naar achteren hoe "langer"de gordel Lijkt me dat de mc dan ook niet in de auto staat als ie moet staan. Je hebt geloof ik ook gordelverlengers maar waar je die krijgt weet ik niet
bij mijn auto leken de gordels ook te kort (ford ka) maar de gordel even vasthouden en de cosi even iets verder kantelen, kan het niet goed uitleggen, maar ff prutsen dan moet het wel lukken denk. Anders bij de garage (of halfords) gordelverlengers bestellen. Want het lijkt mij idd niet best.
allemaal heel erg bedankt voor de tips het is idd niet een klein beetje dat hij voor over valt maar hij ligt soms zelfs met zijn hoofdje op zijn knietjes (niet letterlijk maar voorbeeld het is dus niet een beetje scheef of iets over voor maar echt flink voor over) zo erg en ja dat is elke keer weer schrikken en de max staat gewoon plat zeg maar ik zou het kunnen voor komen om iets achter over te kantelen maar dat kan met onze gordel dus niet voor in mag hij niet omdat bij ons de airbags niet uit kunnen maar die gordelverlengers dat is een goede tip ga morgen gelijk ff kijken hier en dan maar hopen dat halfords ook open is in ieder geval heel erg bedankt
Hier ook een gordel die eigenlijk te kort is.... Heb uiteindelijk de autodealer gebeld en het is echt heel simpel op te lossen. Het is echt belachelijk dat het niet in de handleiding van de maxi cosi staat, want je hoort echt heel vaak dat die dingen niet passen. Volgens de handleiding doe je de gordel er eerst over en daarna langs de achterkant, maar als je het andersom doet past het wel en kan je hem gemakkelijk kantelen. Dus maxi cosi eerst aan de achterkant vast zetten, dan de voorkant en vastklikken. Als het nodig is kan je hem daarna nog wat meer kantelen.
Met zijn hoofd op zijn knietjes? Hoe kan dat nou? Dan mag je de bandjes/riempjes van de maxi cosi denk ik ook wel wat strakker aantrekken? Een verlenger kopen inderdaad!
PS: gordelverlengers zijn voor zovel ik weet niet veilig genoeg. De extra bevestiging dzorgt voor een zwak punt in de gordel waardoor veiligheid niet gegarandeerd worden (google maar eens).
Precies wat ik dacht, Kinley stond (op doktersadvies) met de maxi cosi recht op tegen de muur en die kon niet eens met haar kin op de knieën komen
de bandjes zitten op zijn straks nu strakker kan niet ik moet ze zelfs losser halen om hem er in tezetten en vast te maken en als hij er in zit trek ik ze aan zodat ze echt strak zitten maar ook dat helpt niet bij ons cb zeiden ze nog ff maar als hij slaapt kun je hem dan niet terug duwen naar achter ja tuurlijk kan dat als ik op de snel weg rijd draai ik me gewoon ff om :S pffff slimme lui zeg ik vind het ook echt een ramp :S we hebben dat dus ook al gedaan eerst achter en dan de zij kanten maar helpt ook niet ik ga idd ff googlen voor die verlengers en anders maar hele nieuwe langere riemen er inzetten duur grapje maar veiligheid boven alles
de gordelverlenger is dus niet toe gestaan met een autostoeltje thnx voor de tip om te googlen dan maar kijken voor een easy base kunnen alle stoeltjes daar op en anders een hele nieuwe gordel
Ik moet ze ook losser halen, en dan weer flink aantrekken, dat is denk ik normaal. Ik snap werkelijk niet hoe een kind ZO voorover kan zakken (ik neem dus maar aan dat het niet letterlijk zo is dat hij met zijn hoofd op zijn knietjes zat?). En lekker van het CB. Heb je hem al op de passagiersstoel voorin geprobeerd? Daar zou een langere riem kunnen zitten. Wel de airbag verwijderen als die daar zit!!
Ik zou eerst dat truukje proberen van de achtergordel eerst en dan de gordel over de maxi-cosi heen. Als dat niet lukt zou ik voor een easy-base gaan.
nee niet letterlijk dat zou wat zijn maar ik doelde op wat eerder werd gezegt dat scheef liggen of een beetje na voren liggen dat is het niet zijn hoofdje hangt echt voor over ja de airbag moet dan verwijdert worden hij kan niet uitgeschakelt worden maar dan is een langere riem een goedkopere optie geld vind ik niet belangrijker dan veiligheid hoor laten we dat ff boven opstellen maar de easy base kunnen alle stoeltjes daar op ?? wij hebben geen nieuw model
op de easybase kan alleen de maxi cosi cabrio fix. Aan de onder kant van je maxi cosi moeten voor en achter 2 zilveren buisjes zitten van links naar rechts. Die buisjes heb je nodig om hem vast te klikken.