Wat leuk dat er zoveel jonge ouder in spé zijn! Ik ben hier ook nieuw en vind het leuk om te lezen dat er meiden van mijn leeftijd ook zo mee enig zijn aangezien mijn vriendinnen er nog helemaal niet mee bezig zijn.. Hier dus nog zo'n stelletje! Ik ben 23 en mijn vriend 24, we zijn nu ongeveer 7 jaar samen en wonen al 6 jaar samen. We hebben samen afgelopen maand besloten om te stoppen met de pik en af te wachten! Alhoewel afwachten wel moeilijk is voor me.. Als ik besluit ergens voor de gaan wil ik er ook 100% voor gaan en niet alleen maar afwachten.. Dus ik ben er wel heel bewust mee bezig.. Temperatuur meten, eisprong uitrekenen etc... Stiekem hoop ik dat het al raak is maar ik ben bang dat dat te vroeg gejuicht is.. 8 januari voor het laatst ongesteld geworden.. De 21e hoop ik dat ik mijn ei gevoeld heb en toen ook 3 dagen héél ligt wat bloed verloren met afvegen.. Natuurlijk meteen geklust.. Als toen mijn ei was, zou betekenen dat ik afgelopen weekend ongesteld moest worden.. Wel vanaf vorige week vrijdag al heel veel krampen maar geen bloed.. Test was woensdag nog negatief.. Maar ook nog geen bloed en nog steeds krampen en af en toe misselijk.. Ik durf niet te veel te hopen want ben bang dat mijn lichaam me voor de gek houdt en dat het gewoon nog ontpillen is..Ik ga zondag nog maar eens testen.. Voor iedereen die bezig is, heel veel succes! En natuurlijk gefeliciteerd voor iedereen waarbij het al gelukt is!
Hier ook een jonge mama, word volgende maand 24 en heb een zoontje van 2,5 jaar was dus 21 en een paar maanden toen ik mama werd. sinds juni 2011 zijn we bezig met een 2e wondertje, hebben helaas afgelopen augustus een miskraam gehad, (was zwanger van een kindje wat niet groeide kwam niet verder dan 5wk terwijl de baarmoeder 9 wk was, uiteindelijk is het hartje gestopt en ben ik het een paar dagen later verloren door middel van medicatie) en al met al zijn we nu in totaal 9 maanden met `ons' project bezig Vind het heerlijk om jong mama te zijn! Nog geen seconde spijt van gehad. Woon al bijna 5 jaar samen en heb een relatie van ruim 7 jaar, beide een goede baan en koophuis en 2 auto's voor de deur, nu alleen nog een 2 wonder! maar we zijn er druk mee bezig net weer de vruchtbare dagen gehad, en nu weer afwachten dat vind ik wel slopend.
Hey meis! Ook hier een jonge mama van 24 met een iets oudere papa van 37 ook wij hebben heel bewust gekozen voor onze stoere bink van nu 2,5jaar... Ik heb altijd geroepen dat ik graag jong moeder wilde worden en heb er uiteraard nog geen moment spijt van gehad... het is heerlijk om moeder te zijn! Nog mooier als dat ik me voor kon stellen!..
Dwrtjj Wel vanaf vorige week vrijdag al heel veel krampen maar geen bloed.. Test was woensdag nog negatief.. Maar ook nog geen bloed en nog steeds krampen en af en toe misselijk.. Ik durf niet te veel te hopen want ben bang dat mijn lichaam me voor de gek houdt en dat het gewoon nog ontpillen is..Ik ga zondag nog maar eens testen.. Spannend zeg! Hoop voor je dat je snel positief mag testen...hou ons op de hoogte !
Hier nog een jonge meid met een kinderwens! Ik ben nu 23 jaar en mijn vriend is 24 jaar. Zijn inmiddels 10 jaar samen en hebben beiden een goede baan, hij een vast contract en ik krijg deze in oktober.. En 2 jaar geleden een leuk huis gekocht. Ik ben afgelopen juli al gestopt met de pil, maar die keuze heb ik meer gemaakt omdat ik tijdens mijn ongesteld erg veel last kreeg van hoofdpijn en migraine. Na het stoppen met de pil is dit ook meteen verdwenen! Wij willen het zelf omstreeks juni gaan proberen. Heel spannend!
Leuk leuk leuk! Lekker jong moeder worden! Ikzelf ben 23 en hopen 5 maart goed nieuws te krijgen in het ziekenhuis! Daarna gaan we er voor.. Bij ons speelt het medische aspect ook mee. Daar is het kort gezegd: Hoe jonger hoe beter
Wat fijn om te lezen dat ik niet de enige ben! Ik ben ook 24 en mijn vriend is ook 37. Wij zijn nu aan het proberen om een kindje te krijgen...erg spannend!!
Ik ben 4 jaar geleden aan de Jazz24 gegaan omdat ik ook wekelijks migraine aanvallen had. Komende vrijdag heb ik de laatste pil (Spannend !) en hoop dat de migraine/hoofdpijn ook minder wordt en juist niet terug gaat komen...
van de reacties op jou onderwerp.. zal ik waarschijnlijk de jongste moeder zijn. ik ben 20(over 2 maandjes 21 , en mijn zoontje over 2 maandjes 3) ik heb dus een zoontje , jayden , die is bijna 3 jaar. op mijn 18e ben ik moeder geworden. ongelukje zeker niet, je bent er met je hoofd bij , weet wat je doet , en dat een zwangerschap je overkomen kan. ik kwam er alleen helaas alleen voor te staan. ondanks dat ik alleenstaande moeder, en jong moeder ben geworden , ben ik trotse mama !! moeder zijn is heerlijk . de andere kant, het is natuurlijk erg pittig. ik dacht toen mijn zoontje nog maar een paar maandjes was... en ik er behoorlijk doorheen zat, dacht ik : oh was je maar iets ouder... (ik dacht dat het dan gemakkelijker zou zijn) haha maar niets is minder waar. mijn zoontje is nu bijna 3 en flink aan het peuterpuberen.. en kletst me de hele dag zowat mijn oren van het hoofd. rust is ver te zoeken met een kleine. je eigen dingen kunnen doen , is ook ver te zoeken. als je moeder bent, moet je dingen opgeven , en dat mag : want dan draait alles om je kindje !! heel veel succes jullie met zwanger worden .
Hoi lieve meiden, Ik heb al even mee gelezen en zou nu ook wel graag mee willen schrijven. Mijn vriend 28 en ik 22, zijn 14 januari gestopt met de pil. Wij zijn nu 5 jaar samen en wonen nu 2 jaar samen in ons eigen huisje. Wij hebben hetzelfde als meerdere van dit forum, de meiden waar ik op school mee om ging, staan heel anders in het leven dan ik. Ze gaan nog elk weekend minimaal 2 keer uit, hebben geen vast inkomen en zitten bijna allemaal nog of weer op school. Ik heb mijn diploma behaald middels priveschool in de avonduren, en werk dus al een aantal jaartjes. Op dit moment hebben wij allebei een goede baan met een vast contract. De vrienden waar we nu mee om gaan hebben al een kindje, of zijn bezig. Wij hebben het nog tegen niemand verteld dat we bezig zijn. Dus ben super blij met dit forum! Succes allemaal en gefeliciteerd voor degene waarbij het al gelukt is !!!
Hallo meiden, ik ben 23 jaar en heb bewust voor het BAM moederschap gekozen. Ik werk in de kinderopvang , dus weet heel goed wat ik doe ondertussen in mijn eerste zi poging achter de rug. zou het gezellig vinden om met jullie mee te kletsen/ liefs, bloem.
Hallo meiden, ik ben 23 jaar en heb bewust voor het BAM moederschap gekozen. Ik werk in de kinderopvang , dus weet heel goed wat ik doe ondertussen in mijn eerste zi poging achter de rug. zou het gezellig vinden om met jullie mee te kletsen/ liefs, bloem.
Bij mij was het ook een probeersel om te stoppen met de pil en daarbij hopende dat de aanvallen minder zouden worden of zelfs weg zouden gaan en dit was echt een goede keus! Bij mij zijn de migraine aanvallen niet meer teruggekomen na het stoppen met de pil. Hopelijk geldt hetzelfde voor jou
Bij mij was het ook een probeersel om te stoppen met de pil en daarbij hopende dat de aanvallen minder zouden worden of zelfs weg zouden gaan en dit was echt een goede keus! Bij mij zijn de migraine aanvallen niet meer teruggekomen na het stoppen met de pil. Hopelijk geldt hetzelfde voor jou
Hoi Ik ben 24 en mijn man is 26. Ook bij ons in de omgeving weet niemand dat we er mee bezig zijn, een verassing dus als het zover is! Het lijkt me zo bijzonder om zwanger te zijn!
Hallo, Ik ben 18 en mijn vriend is 22. We hebben allebij een grote kinderwens en willen eigenlijk zo snel mogelijk beginnen, maar eerst moeten we alles op orde hebben. Een eigen plekje, een goede baan en al dat soort dingen.
Hier ook 2 jonge ouders. Wij zijn beide 22 jaar. We hebben een relatie van 8 en half jaar, en wonen inmiddels bijna 4 en half jaar samen. We hebben een prachtige dochter van bijna 2 en half en we zijn nu bezig voor een 2e kindje. Ik vind jong moeder zijn geweldig. Succes met zwanger worden. En voor degene die zwanger zijn, Gefeliciteerd!
Wow leuk zeg, zo jong al moeder zijn! Ik stop vrijdag met de pil en hoop dan ook snel een jonge moeder te mogen zijn Vind het wel spannend hoor, juist omdat we zo jong zijn....maar als het goed voelt, voelt het goed vinden wij!