Nu ben ik nieuwsgierig: hoe laat eten jullie?

Discussie in 'De lounge' gestart door tupp, 5 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Hoe laat ga je (op de meeste) werkdagen aan tafel?

  1. Eerder dan half 5

  2. Tussen 16.30-17.00

  3. Tussen 17.00-17.30

  4. Tussen 17.30-18.00

  5. Tussen 18.00-18.30

  6. Tussen 18.30-19.00

  7. Tussen 19.00-19.30

  8. Tussen 19.30-20.00

  9. Later dan 20.00

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    21.916
    16.223
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    N.a.v. het topic over collecteren, ben ik nou wel benieuwd hoe laat de meeste mensen eten. Wat is voor jullie op (de meeste) werkdagen het moment dat je aan tafel gaat?
     
  2. Zebraatje1990

    Zebraatje1990 Actief lid

    26 jul 2013
    131
    0
    0
    NULL
    NULL
    17.30 / 18 uur
     
  3. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    311
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Tussen half 6 en 6 's avonds.
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    35.933
    5.275
    113
    Maandag om 17.00 uur ( ivm sport)
    Dinsdag om 17.30
    Woensdag 17.30
    Donderdag 17.30
    Vrijdag 18.15-18.30
    Zaterdag...geen vaste tijd
    Zondag 18.00 ( ongeveer)
     
  5. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    14.969
    1.970
    113
    17.30..
    Maar als ik met dochter samen eet, ook wel eens 16.45/17.00 zodat ze naar bed kan.
     
  6. penseel

    penseel Niet meer actief

    Rond 16.30 en 17.00 uur.
     
  7. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    21.916
    16.223
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Wij eten nu meestal rond 18.15. Erg onhandig eigenlijk, want onze zoon moet eigenlijk vrijwel gelijk daarna naar bed. Dus als het kan, eten we wel eerder. Maar het is vaak niet haalbaar om eerder thuis te zijn dan een uur of zes.
     
  8. yenolah

    yenolah Fanatiek lid

    12 dec 2008
    4.038
    82
    48
    Vrouw
    fysiotherapeut
    Caldas da Rainha
    Richttijd is 8 uur, maar kan ook ietsje later worden.
    Normale eettijd hier in Portugal. Kinderen 9 uur naar bed.
     
  9. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    14.976
    1.017
    113
    Brabant
    18:00. Heb lang eerder gegeten, en dan zonder mijn man. Maar vond dat zo ongezellig, dat we nu om 1800 eten. En mijn man daarna, meteen, op zijn gemak de oudste 2 naar bed brengt.
     
  10. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    2.472
    16
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige in de wijk
    Wij eten meestal tussen 17.45 en 18.15 uur. Dan kan dl daarna nog ff spelen en gaat ze om 19.00 uur op bed.
     
  11. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Voor nu nog tussen 18.30-19.30.
    Ik denk straks met die kleine dat het vroeger word, namelijk rond 17.30-18.00
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    14.976
    1.017
    113
    Brabant
    In t weekend eten we vaak eerder trouwens. Zodat we daarna rustig kunnen douchen of nog even lekker voor de tv ofzo.
     
  13. Winterkindje

    Winterkindje Niet meer actief

    Tussen half 6 en 6 uur :p
     
  14. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Op werkdagen zo ergens tussen 17.50 en 18.00, (zodra m'n man thuis is, dus afhankelijk van de trein en hoe hard hij naar huis weet te fietsen ;)).
    Idealiter zouden we rond half 6 eten, dus dat doen we in het weekend meestal :)
     
  15. kwebbel1984

    kwebbel1984 Fanatiek lid

    30 okt 2012
    1.027
    0
    0
    Half 7 en niet later. Als mijn man later thuis komt of helemaal niet dan eten wel eerder. Maar meestal is hij om half 7 thuis en kunnen we gezellig samen eten. En daarna gaan de kinderen ook naar bed.
     
  16. mikos

    mikos Bekend lid

    7 dec 2010
    944
    0
    0
    bij ons een beetje ruim, tussen 17.00 en 19.00 ergens haha
     
  17. Tommo

    Tommo Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.741
    0
    36
    NULL
    NULL
    wanneer de kinderen daar om vragen, en dat kan tussen half 5 en 8 uur 's avonds zijn over het algemeen.
     
  18. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    24
    38
    Rotterdam
    Meestal half 7. Ik ben 18:00 pas thuis en moet dan nog ff wat koken...
     
  19. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Meestal tussen half 8 en half 9, zoontje eet wel eerder.
    Als zoontje ouder wordt rond 1 1,5 jaar zal ik met hem eerder eten en man later.
     
  20. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Als het eten klaar is......;) Ik probeer altijd om half 6 te gaan eten, kan wel eens wat later zijn, soms iets vroeger.
     

Deel Deze Pagina