Hallo meiden, We zijn aan het kijken voor een tweedehandse kinderwagen en we hebben er 2 gezien waar we interesse in hebben, maar ik heb geen idee welke het beste is of het fijnste of wat dan ook misschien dat iemand voorkeur wil aangeven en waarom. We hebben dus een mutsy urban rider gezien met 4 wielen en een x adventure immotion 3 met 3 wielen. Welke zouden jullie kopen tevens zit er bij de x adventure een autostoeltje/maxi cosi bij, weet iemand of die makkelijk in en uit de auto te halen is en op het onderstel te monteren is? of is het makkelijker om een vast autostoeltje te hebben?
Ik heb geen ervaring met die kinderwagens, dus daar kan ik je niet mee helpen. Maar over het autostoeltje: volgens mij zijn er voor de eerste maanden geen autostoeltjes die je vast in de auto kan zetten. Die zijn er pas voor oudere kindjes (vanaf een maand of 9). Wij hebben gewoon een maxicosi, en die bevalt ons prima. Hij is makkelijk in en uit de auto te halen hoor. Wij hebben er zelf een easybase bij, daar kan je 'm opklikken en dan zit 'ie gelijk vast, dus dat is helemaal handig. Maar met de gordels gaat 't ook prima (gebruiken we in de auto's van de opa's en oma's).
Wij hebben een xadventure immotion, op zich een fijne wagen. De bak is vrij ruim waardoor je baby er lekker lang in kan liggen, ruime bootschappenmand en is heel stabiel! Nu wij hem als kinderwagen gebruiken ben ik iets minder tevreden. Vind dat mijn ventje er niet heel mooi in zit en hij is vrij zwaar om in en uit de auto te tillen. Om die reden heb ik die van mij ook te koop gezet en wil graag een maxicosi kopen. (2 keer zo duur, slik..) Tot negen maand heb je altijd een autostoeltje die je in en uit de auto moet halen. Je kan speciale beugels kopen en dan kun je hem heel makkelijk op de kinderwagen klikken. uitvinding van de eeuw! Succes!
Wij hebben een x-adventure cross over. En idd het is een hele degelijk wagen met een hele grote boodschappen mand maar.....Het is een onding om in en uit de auto te halen. Het is te groot en te zwaar om het goed te hanteren. Wij gebruiken daarom de wagen alleen om in de buurt te gebruiken gaan we verder weg nemen we de buggy mee. F zit nu in wandelwagen inzet trouwens wel goed. De mc kun je behulp van adapters makkelijk op het onderstel klikken dat is geen probleem. Mijn advies: Moet je het veel in en uit de auto halen doe het niet. Hoef je dit niet veel te doen dan heb je er een goede en degelijke wagen aan voor weinig geld.
De meningen over de x-adventure zijn heel erg verdeeld. Wij hebben hem ook gekocht en ik vind het een heerlijke wagen. Wij vinden hem ook niet groot en zwaar om in te laden. Je moet het denk ik zelf even ervaren in de babywinkel. En de autostoel die bij de x-adventue zit, vinden wij niks. Wij hebben hem dan ook niet genomen, maar hadden ook al een maxi cosi. Wij hebben de wagen bij de burgerhout gekocht en hebben de autostoel niet genomen en adapters voor de maxi cosi erbij gekregen.
ik heb voor mijn zoontje een mutsy urban rider gehad, zo'n vierwieler, zouden eerst voor een x-adventure gaan.... nu ben ik iemand die graag kinderwagens uitprobeert, en ook 8 verschillende heeft gehad in ruim 3 jaar tijd.....en ik moet zeggen dat ik bij een 2e zwangerschap weer voor een mutsy ga, maar dan de single spoke, 4rider, deze heeft voor 2 zwenkwielen, echt super......zou ook nooit meer een 3 wieler willen, als je een 4 wieler hebt gebruikt.....de driewieler loopt toch niet zo als een 4 wieler!
wij hebben de x adventure immotion. kindje word in juli pas geboren maar ik heb er al flink mee rond gelopen en hij is goed op te vouwen. je moet alleen geen kleine auto hebben want dan past hij er niet in
Als je twijfelt tussen een 3 en 4 wieler, kun je het misschien 'n keer in de winkel allebei proberen! Ik vond het echt een heel verschil, en in de winkel kun je achter alle kinderwagens lopen. En je kunt hem dan altijd ergens anders kopen. Wat fijner is is volgens mij erg persoonlijk. Ik heb in de winkel achter een 4 wieler gelopen, want die wilde ik eigenlijk graag. Maar nadat ik ook een 3wieler had geprobeerd, was de keuze snel gemaakt. Ik gebruik nu al bijna 4 jaar met veel plezier de Quinny Speedi SX (3wieler) Heel veel succes met kiezen! Groetjes, Hapymam
Ik heb een vraagje over die adapters (pas na het lezen van dit topic heb ik door dat het dus adaptors voor de kinderwagen zijn). Ik heb een x-adventure swivel en ik heb een babyrelax maxicosi. Hoe en waar moet ik die adapters dan bevestigen? Mijn adapters bestaan uit 2 lange stangen die aan elkaar verbonden zijn door een horizontale stang en er zit een riempje op. Verder vind ik de wagen lekker ruim en het ziet er goed uit. Ik hoop niet dat ik veel problemen er mee ga krijgen. Groetjes
@OemHudaifa: ik heb dezelfde combi van wandelwagen en maxi cosi. Zijn er dan universele adapters dat iemand weet? Trouwens, ik heb deze combi omdat de Baby Relax ook op de X Adventure zou passen... nu weet ik het weer Waar haal je zo'n adapters?
Die adapters kun je krijgen bij een baby winkel. Als ik het goed zeg dan heeft de baby relax de zelfde adapters als die van het maxi cosi merk. Gewoon vragen om adapters voor de baby relax van de soort x adventure die je hebt.
wij hebben de mutsy 4 rider en ik moet zeggen perfect het is dat we nu een tweede verwachten dus we willen graag een duowagen maar een hele fijne wagen.
heb niet alles gelezen maard e mutsy is een kolosaal ding de xadventure veel wendbaarder o en nog iets grbuik svo geen tweedehandse autostoel. je weet toch niet of daar een ongeluk mee gebeurd is! en als er iets mee gebeurd is dan is die niet meer veilig! astublieft! ik heb kyana 1 keer zien "vliegen"!
Idd daar heb je groot gelijk in. 2e hands autostoelen kunnen heel gevaarlijk zijn. Ik werk in een baby winkel en vanuit de fabrikant moeten wij vertellen dat het niet aan te raden is om een 2e hands of om een ouder dan 5 jarig stoeltje te gebruiken. Door zonlicht en invloeden van buiten af kunnen er kleine haar scheurtjes ontstaan die niet altijd voor het oog zichtbaar zijn. Mocht een autostoel bij een aanrijding betrokken zijn dan moet de stoel vernietigd worden en via de verzekering kun je een nieuwe aanschaffen. Dus veiligheid voor alles.
jewe idd, ik heb er hier en op zolder staan waar ik een ongeluk mee gehad heb, hierna meteen een nieuwe gekocht maar een echte roze meide stoel! ik heb de oude bewaard voor de bekleding maar me dochter heeft er NOOIT meer ingezeten, moet er niet aan denken!