Tazzie jou was ik vergeten!! gave linnenfoto zeg! morgen al proefdag op het kdv de tijd vliegt voorbij he! wanneer begin je weer met werken?
Suusje wat is isofix? jbg dat valt nog mee 15 euro per maand zeker als het goed helpt. kun je er elk moment mee stoppen? norah al bijna op vakantie..leuk! wij zijn vorig jaar met de auto naar italie gegaan en hebben dat in 2x gedaan is veel relaxer. halverwege een hotelletje geboekt. hoefde we ook niet snachts te rijden. zijn rond 9uur smorgens vertrokken en waren eind van de middag op de tussenstop(tussendoor ook paar x gestopt ff) lekker rustigaan en optijd naar bed volgende morgen vroeg vertrokken en rond een uur of 3 waren we op de bestemming. ik vond het wel fijn om op die manier te doen ipv doorknallen in 1 x. sam heftig hoor, maar heel goed van jezelf dat je er nu werk van maakt. Wat je mss kunt proberen is een brief schrijven aan je ouders is veel minder heftig dan rechtstreeks confronteren. zo vergeet je niks en je ouders ku.nen je ook niet onderbreken. en voor jezelf kun je mss de punten die je aan wil pakken op papier zetten en erbj zetten hoe je het aan wil pakken. dan kun je dat punt voor punt aanpakken want alles te gelijk is erg heftig en niet vol te houden. bijv het bemoeien van je ouders met de opvoeding van dylana.. dan kun je voor jezelf opschrijven wat je graag tegen je moeder wil zeggen als zij zich ermee bemoeid. als je een houvast hebt dan word het geen eindelose discussie. bijv. mam ik snap wat je bedoelt vind het ook lief van je dat je meedenkt, maar ik doe het op mijn manier en ik wil dat je mijn keuzes accepteerd. Ik ben een volwassen vrouw en dylana is mijn dochter dus ik voedt haar op mijn manier op. Je mag best je advies of mening geven maar het is aan mij wat ik er mee doe. als je je daar aan houd en zoiets op hebt geschreven in je eigen woorden dan sta je veel sterker in je schoenen op het moment dat je het zeggen wil. als je moeder de discussie aan wil gaan gewoon rustig zeggen dat je daar geen behoefte aan hebt en niet op ingaan. dit zal niet makkelijk zijn maar als je het stap voor stap doet dan zul je merken dat het steeds beter gaat. Succes meid!! denk aan jezelf...knuffel!!xx rose kan me er wel wat bij voorstellen dat je je zwangerschap niet mist die was ook behoorlijk heftig..volgens mij zit je nu wel lekker in je vel of niet? pff vergeet ik nu iemand? hier gaat het wel z'n gangetje de tijd gaat redelijk snel tot nu toe gelukkig. moet nog 2 dagen werken dan 3 dagen vrij en dan is het alweer dinsdag..als ik het zo typ lijkt het zo voorbij te vliegen haha..ik merk nog niet echt iets heb wel steekjes en zo in mijn buik maar die had ik de vorige x ook vd utro. wij gaan denk ik ook ff een weekje op vakantie weet nog niet hoe of wat ben eigelijk te futloos om iets uit te zoeken. over 4 weken heb ik vakantie. fijne avond allemaal.
Hip 5 juli is mijn eerste werkdag.. die dag valt op donderdag dus dan gaat Lucas naar mn schoonouders.. maar de maandag en dinsdag ervoor (2 en 3) gaat hij wel naar t kdv maar dan kan ik m ophalen wanneer ik wil haha. dat zie ik eigenlijk als 2 extra wendagen
Bedankt voor jullie lieve reacties meiden! Hip.. Bedankt voor de tip qua brief schrijven. Is idd wel een goedr.. Want vind het heel moeilijk om iets in het echt te verwoorden. Jij moet nog 1 weekje wachten! Spannend joh!! Menp.. Geniet je lekker van je kraamweek? Hoe gaat het met jullie? Tazzie.. Super mooi die foto van Lucas! Ik heb gisteravond ook één besteld! Het is vanmorgen goed gegaan las ik op facebook? Wel ff wennen zeker.. Zo stil in huis..
Sam gaaf ook een besteld..wel foto spammen dan hier he! Het was zeker wennen. Al was het maar voor ruim 2 uurtjes.. Met wegbrengen mocht ik er eerst ff bijblijven en ff kopje thee drinken. Lucas was onderweg wakker geworden en die zat bij mij op schoot met enorme ogen rond te kijken haha. Hij is tot september de jongste daar. Tot hij weer flink begon te gapen, een van de leidsters heeft hem overgenomen en ben nog even meegelopen met in bed stoppen. Maar alleen maar huilen Zij hem weer op de arm genomen en zei dat ik mn kinderwagen maar moest laten staan (kinderwagens moeten normaal weer mee naar huis ) terwijl zij hem troostte ben ik maar weggegaan (met t idee dan ziet ie mij ook niet en hopelijk wordt ie dan rustiger) Tis nog geen 10 minuten lopen naar mn huis en was amper in t trappenhuis werd ik al gebeld dat meneertje na nog even protesteren heerlijk in zn eigen kinderwagen lag te slapen(half 10 ik had m om 9 uur gebracht ). wel een hazeslaapje van 3 kwartier maar goed. daarna had hij van kwart over 10 tot half 11 heerlijk in de box liggen rondkijken tot t tijd werd voor zn fles. kwart over 11 mocht ik m weer ophalen en had ie net zn fles gedronken (wel wat laten staan, maar thuis heeft ie dat nog gedronken haha.. ff extra klaargemaakt want hij had toch wel beetje honger) Leidster is nu al helemaal gek van hem, erg leuk. kreeg van een andere leidster van een andere groep (iets oudere kindjes) ook al te horen dat ze hem zo leuke, lieve en mooie jongen vond Terug naar huis was ik t terrein nog niet af of meneer sliep alweer ff haha. Vriendin van me was bij me (zij werkt dus ook voor die organisatie maar dan de flexpool en valt af en toe ook daar in) en was ook mee ophalen dus die kon ff snel bijkletsen met wat leidsters..
Aaah.. wat fijn dat ze zo dol op hem zijn Tazzie. Geeft jezelf ook wel een goed gevoel denk ik als je hem gaat wegbrengen. Hoe gaat het verder met jullie allemaal? Carly en Tess.. is ze nog steeds zo'n lachebekje? Rose en Luca.. hoe gaat het met jullie? Nog steeds lekker aan het genieten? Nog een paar foto's spammen is niet erg hoor MenP en Lyam.. ben zooo benieuwd hoe het met jullie gaat en naar een fotootje natuurlijk Sasjuh en Elin.. Ook al een paar dagen niks van gehoord. Druk met de combinatie mama/werk? Groeit Elin nog steeds zo goed? Saxia en Iselin.. Tsja, die leest dit vast niet..maar ben in ieder geval heel benieuwd hoe het met jullie gaat!! Jammer dat je geen tijd meer hebt om hier eventjes te komen kletsen. Patriesjuh en de boys.. Ook lang niet geweest hier.. natuurlijk ook druk! Hopelijk gaat alles goed met jullie! Pooh en Sven.. Ben je het knuffelen lekker aan het inhalen met Sven? Troetjuh.. hebben jullie de sleutel al? Hip.. hoe is de omgang met je baas nu? Doet hij nog een beetje normaal? JBG.. hoe was het bij het CB? Is Nienke goed gegroeid? Anita.. oh die is natuurlijk nog lekker op vakantie.. heerlijk!! Ik wil ook op vakantie Is het bij jullie ook noodweer geweest gister? Hier viel het echt 100% mee. Dylana is al 2 daagjes een beetje ziek. Veel hoesten en een loopneus van woensdag op donderdagnacht bijna niet geslapen. Om de 20 minuten werd ze weer huilend wakker.. en dan had ze last van krampjes denk ik, want ze liet steeds scheetjes. Gelukkig vannacht wel weer doorgeslapen Hoop dat ze gauw weer beter is! Woensdag voor het laatst bij de osteopaat geweest en alle spiertjes waren weer helemaal soepel zei hij
MenP en MenP vriend van harte gefeliciteerd met de geboorte van Lyam! Jammer dat het geen thuisbevalling kon worden, maar wel super snel gegaan dus! Hopelijk zijn jullie lekker aan t genieten van de kraamtijd. Hier alles prima, druk druk druk! Heb vluchtig bijgelezen maar volgens mij weinig spannende nieuwtjes verder. Duim nog steeds voor Hip! Elin gaat prima, een heerlijk rustig, tevreden meisje. Ook bij oma en op het kdv gaat het goed. Begonnen met af en toe een groentehapje, haha geweldig om te geven. Bekijk bijlage 254931
Sam, knap dat je met iemand bent gaan praten en balen dat je niet zo goede band hebt met je ouders. Maar jij gaat dat vast goed aanpakken en niet over je heen laten lopen. Knuffel voor jou meid. Sasjuh, gave foto van Elin. Vraagje heb vandaag geen ritme aangehouden en Sven het ritme laten bepalen. Nu heeft ie om 07.00 gegeten toen om 11 dit was normaal 10 en toen om 3 dit was normaal 2 (hij heeft van half 1 tot bijna 3 geslapen)en slaapt nu weer maar normaal at ie om 18.00 nu is ie nog niet wakker vrees dat als ie om 22.00 eet hij toch eerder wakker zal zijn omdat het maar 4 voedingen zijn van 190+6 en vin dhet wel lekker als ie s nachts niet komt maar hij krijgt nu nog geen groente of fruit extra wat zal ik doen oude ritme met 5 voedingen of lekker kijken wat ie wil dan maar 2 weken nachtvoeding tot er pap of fruit komt?
Pooh Elin heeft haar flessen om 7.00, 11.00, 15.00, 18.30 en 22.00. Een groentehapje/fruithapje vervangt vaak nog niet een hele voeding. Ze krijgen daar in het begin nog maar zo weinig van binnen. Ik zou hem nu dus wakker maken en fles geven en dan rond 22u nog een x, desnoods geef je hem dan een kleiner fles,e 90/3 ofzo.
Inderdaad rustig hier, wij hebben vandaag met een groepje meiden een taartworkshop gedaan,was erg leuk,ik dacht altijd dat er niet zoveel aan zou zijn maar heb me prima vermaakt. Resultaat:
@ Hip ik heb geen idee of hij lekker is,ik heb hem ingevroren,ik doe een dieet op het moment maar de anderen zeiden dat ze erg lekker waren haha. Is echt leuk om te doen hoor,cupcakes lijkt mij ook leuk om te doen Leuke foto's Suusje
Ohh carly welk dieet volg je? of let je gewoon goed op wat je eet.. wil je veel afvallen? suusje wat een leuke foto's zeker die waar hij aan het"lezen" is ik zag net bij iemand onderin staan dat er een app is van zp voor android heb em net gedownload is best fijn. Ik zit niet vaak op de laptop kijk meestal via de telefoon tussendoor als ik ff tijd heb dus zo'n app is wel handig! tot nu toe best weinig bezig geweest met wel of niet zwanger zijn maar vandaag bekruipt me het gevoel dat het niet is gelukt, baseer het nergens op eigelijk is ook meer een angst denk ik. Voel me daardoor een beetje emo vandaag en opeens lijkt dinsdag nog zover weg terwijl het tot nu toe zo snel ging..grrrrr
@ Hip,ik doe het cambridge dieet (ken je dat?),door veel mensen word het echt gezien als crash dieet maar voor mij is het ideaak,ik heb ook weightwatchers geprobeerd maar daar mocht ik nog te veel vond ik en kon ik niet de goede balans vinden en bij dit dieet voel ik me heel goed,heb ook veel meer energie enzo,ik had voor mijn zwangerschap best wel wat overgewicht en wilde toen snel afvallen omdat ik dacht dat ik daardoor misschien niet zwanger raakte en ben toen in 4 maanden tijd 30 kilo afgevallen en toen zat ik op mijn streefgewicht en ik was zwanger dus moest toen natuurlijk meteen weer gewoon gaan eten en heb dus niet opgebouwd zoals zou moeten en moet ook eerlijk zeggen dat ik me in de zwangerschap nergens aan gehouden heb en lekker alles gegeten heb haha maar dus wel met gevolg dat in 9 maanden tijd die 30 kilo er weer aan zat. Dus ben weer begonnen en nu 4 en halve week bezig en alweer 12 kilo kwijt,nu de rest nog Ik hoop dat bij het gevoel alleen angst is nu dat het niet gelukt is en dat je dinsdag gewoon een hele mooie test hebt meid!!
Sooo heej 30kg in 4 maanden das echt veel! hopelijk lukt het je nu weer ebn lukt het om op gewicht te blijven dan. heb wel es van dat dieet gehoord maar weet verder niet oe het werkt. voig jaar heb ik ff gesonjabakkert ben 6 kg afgevallen en das wel genoeg eigelijk. wou er eigelijk 10 maar mijn motivatie was op. heb ook geen overgewicht gewoon maatje 38/40 maar was toen ik nog rookte super dun altijd had eigelijk ondergewicht weegde maar 48(1,70) terwijl ik echt letterlijk kon eten wat ik wou. ben toen in een paar jaar naar de 71 gegaan en dan voel je je dik terwijl dat niet zo is. ben na dat ik gesonjabakkert had eigelijk niet meer bijgekomen nu sinds de utro schommel ik een beetje maar tis maar max 2kg dus vind het wel goed zo.
Ja lukt me nu ook wel weer en daarna idd op gewicht blijven dat is het moeilijkste natuurlijk maar denk dat dat ook wel gaat lukken,als ik mensen om me heen zie die dit dieet gedaan hebben dan blijven ze mooi op gewicht maar ik zal het natuurlijk toch zelf moet doen. Ik heb overgewicht gekregen in de tijd (jaren geleden al) dat ik antidepressiva kreeg en al mijn emoties weg at,ik weet nu hoe ik daarmee om moet gaan en die medicijnen heb ik natuurlijk ook niet meer dat scheelt een hoop. Dus we gaan ervoor haha.
Sasjuh leuke foto zeg van Elin.. lekker eten aan t smeren haha Hip knuffel!! En ik hoop en duim voor je dat je dinsdag gewoon posi test. Carly zo die taart ziet er lekker uit. Is erg leuk om te doen inderdaad.. En wow ff 30 kilo in 4 maanden afgevallen.. echt goed! en nu alweer 12 kilo in 4,5 week.. Cambridge is toch met shakes? (tenminste dacht ik, schoonzusje van een vriendin is cambridgeconsulente, zit nog te twijfelen of ik dat dieet ook ga volgen. wil minimaal 10-15 kilo eraf)