lieve zwangere meisjes, tis vast al vaak besproken, maar ik vind nergens echt duidelijke richtlijnen. mag je nou 2x per week heel even (10 min?) onder een zwakke, zonnebank of niet? ik ben erg wit van mezelf, maar ik wil midden augustus graag niet zo wit als mijn trouwjurk zijn mag het nu wel, of niet, of zijn er andere supertips? uiteraard kan smeren met dove ofzo, maar dat is toch wel lastig hoor (bv op rug) en niet ' afgeefproof ' (op jurk) die bruiningsdouche waarover ik wel eens lees lijkt me dan weer TE nep bruin. tips? voor een witte zwangere bruid in spe? thanx!
Hi lief klingelvrouwtje! Ik heb familie in de trouwbusiness en wat zij doen bij witte bruidjes is sprayen. Mijn nichtje is visagiste en doet het volgens mij gewoon met de hand (in ieder geval geen douche) en dat ziet er niet neppig uit. Zal ik haar eens vragen hoe of wat?
Ik ben gewoon in mijn zwangerschap gaan zonnebanken. Het is niet dat het niet mag...je moet er alleen op letten dat je geen zwangerschapsmasker krijgt. Verder is het niet schadelijk voor je kindje en anders leg je een handdoek over je buik als je dat een beter gevoel geeft.
haai lieve treesvrouw! 31wekensmak, ten eerste! hee wat klinkt dat goed! zou je dat willen vragen ja? zou zij mij ' natuurlijk ' kunnen insprayen? proest, klinkt wel alien! het liefst zou ik dan een keer (snel?) een proefje doen, om te zien hoe t op mijn lichtgevende huidje pakt!
@angela: ja dat zwangerschapsmasker(risico) is wat me weerhoudt me te vaak te gaan. ik heb wel sproetjes, weet niet of dat een indicatie is voor eerder pigmentvlekken/masker? vandaar, en met t oog op dat teveel zonnebank niet goed is/lijkt (met dikke buik) zou ik voor de gelegenheid het liefst een ander, natuurlijk, wondermiddel vinden. wat dat betreft spreekt trees' tip mij wel aan!!
Ik heb geen zonnebank tips etc. maar toen ik steeds witter werd heeft de kapster mijn haar geverfd (jaja) en ik moet zeggen ik was blond, het is nu karamel achtig met een warme gloed en die haalt de kleur in mijn gezicht naar boven, en sinds het verven heb ik echt alleen maar positieve reacties gehad over hoe gezond en fit ik er uit zie. Dus geen idee hoe of wat maar misschien kan je hier nog wat mee?
Heb gebeld en wacht op telefoontje terug! Zodra ik meer weet, bel, sms, pb of mail ik je wel even. Het is wel in de buurt van Harderwijk. Weet niet of dat een probleem is? BTW moeder en dochter verkopen en maken ook prachtige trouwjurken geheel naar smaak ...
wat LIEF dank je wel! harderwijk is primaprachtig, kom graag eens langs voor een proefspraybeurt! enne, ook trouwjurken??? *geeft trees een glitterknuffel*
Ga je even pb-en met site! Is mijn favo-familie en mag best wel even reclame maken ... *kun je tijdens spraybeurt stiekem even jurkjes loeren en genante verhalen van toen deze treesbabe nog jong was aanhoren* Dikke smok terug!
Hier ook een sproetenkop.. maar van het zonnetje van de afgelopen weken (die nu helaas weer pleite is :x) ben ik wel gebruind, maar geen rare reactie op gekregen dmv een masker of pigmentvlekken ofzo hoor. Hier alleen de sproetjes weer naar boven gekomen.. verder een mooi bruin teintje (als ik mn buik bedekt laat hahaha, die is nog spierwit)
hier ook laten sprayen met mijn bruiloft, als je het bij een schoonheidsspecialist in r'dam laten doen, zag er juist heel natuurlijk uit, ze wachtte met mengen van de spray toen ze mijn huidskleur had gezien. Heb het daarna ook wel eens bij een zonnestudio laten doen, die hadden al toen ik aankwam alles al klaar staan en sprayen maar, maar dat was toch echt veel te donker! Was niet nepnep, maar toch voor mij iets te bruin.