Hey meiden. Mijn vader word 10 okt. 50 jaar. Nou willen we iets leuks doen voor hem. Hij wil absoluuuuuuut geen pop voor de deur. Ik ga wel posters maken met zijn foto erop en plakken in de buurt. Verder versieren we het huis natuurlijk. Maar wat voor leuks (en betaalbaars) kunnen we met z'n allen gaan doen. Als kado ben ik bezig met een scrapbook...Van 0 naar 50. Alle tips zijn welkom Alvast superrrrrrr bedankt!
heey linda alvast gefeliciteerd met je vader! toen mijn moeder 50 werd wou ze ook geen pop (toch gedaan haha) maar ze is zelf als sara toen gekleed,bloemetjesjurk,pruik,breinaalden in dr hand en noem maar op,was heel leuk! verder hebben we ook dus fotos en spandoeken voor het huis gehangen,dvd laten maken enz. verder heb ik even geen ideetjes,ik hoop dat je wat leuks kan bedenken! groetjes !
Maak er een hele feestdag van! 's middags vertrekken, naar een leuk pretpark of iets dergelijks. 's avonds lekker eten!
Toen mijn moeder 50 werd hebben we gebarbecued, maar ja dat was op 9 juni. Ik had trouwens ook een scrapboekje (carroussel, kan je neerzetten) met jeugdfoto's. Je kan geloof ik bij verschillende 'tentjes' een wandeling maken en daarna wijn proeven ofzo, daar heb ik wel eens van gehoord. Succes met bedenken, en alvast gefeliciteerd natuurlijk! Linda